Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy főleg a...

Miért van az, hogy főleg a pasikat bántja Azahriah sikere?

Figyelt kérdés

Facebookon olvasgattam az Azahriahval kapcsolatos cikkek alatt a kommenteket. Szinte csak pasik utálkoznak alatta. Néhány csaj is persze odateszi a hányós fejet, de inkább pasik. Érdekes, nem? Egy kis irigységet vélek felfedezni..

Lényegében pozitív kommenteket nem is látni max egy-két idősebb embertől.



2023. okt. 13. 23:59
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
66%
15 ne legyél irigy, mit gondolsz miért az ilyen 20 éveseket tolják a menedzserek? mert nagyon könnyű őket kihasználni, és amíg ők kapnak 1 millát koncertenként, a főzsidók 10millókat raknak zsebbe, mert hülye idióta kisgyerek sztárokról van szó. Majd előkerült 10 év múlva, hogy pereli a volt ügynökeit, mert ez már megtörtént mindenkivel, a justing bibertől kezdve, a britney spiercing csak figyeljed
2023. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
93%

15-ös vagyok.

19: nem akarom elvenni a kedved, de attól tartok, hogy a zenei sikeresség legkevésbé a befektetett munkán alapszik (mint ahogy az élet más területein sem). Egyszerűen valakit kiemelnek az emberek maguk közül, és valakit nem.

Fiatalabb koromban én is próbálkoztam a metállal is. De aztán meguntam, hogy csak teszem bele a pénzt, időt, energiát. Egy ideig jó móka - de egy idő után többre vágysz, minthogy kapsz néhány italt meg a benzinpénzt és játszol 20 embernek. Egy ideig persze én is reménykedtem, hogy majd lesz valami.


Szerettem volna én is legalább egy kicsit Azahriah lenni.


De nyilván telt az idő, és azt láttam, hogy nem halad semmi, amibe belekezdtem. Nem lett nagyobb közönségünk, nem lettek újabb kedvelőink, nem lett népszerű a zenénk. Sem a saját szóló kiadásaim, sem a zenekaros dalaim.

Alkotni, zenét szerezni, stúdiózni nem kifizetődő semmilyen szempontból - legalábbis az olyan "érdektelen" személyiségek számára, mint én.


Úgyhogy hát én is azt csináltam, mint sok másik zenész is, akik szintén ezt az utat járták be:

Elmentem vendéglátózni és lagzizni.

Sajnos erre van igény. Vagyis pontosabban: én ilyen kínálatot tudok nyújtani, amire kereslet is van. A saját dalaim senkit nem érdekeltek. De bezzeg a "lakodalom van a mi utcááánkban..." az a mai napig megy. Azt bárkitől szívesen hallják.


Sajnos ezt el kell fogadni:

Valaki érdekes személyiség az emberek részére és valaki nem. Én az utóbbiba tartozok, hát nyilván akkor abból kell főzni, ami van.


Na azért jól esett ezt most kiírni magamból.

2023. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
27%
Én újpalotai vagyok 20 éve. Azahriah is ismerem személyesen. A srác összerak és zenei alapot porgrammal persze tud gitározni és kicsit zongorázni is. Aztán elhadarja a saját stílusában. Nem olyan ez mint a retro Demjén Ferenc számai amit a kisgyerekek is énekelnek mert könnyen tanulható a szövege és dallamos. Az embereknek a mai emeberknek fitaloknak mmár nem aza tipikus klasszikus pop vagy rock zenei előadok vagy akik tanultak mellette zenei elméletet is és értenek a zenéhez is meg minden. Az embereknek már nem ez kell. A mai emberek már le..sza@ják azt hogy kinek milyen zenei tudása van. Legyen egy stílusa az előadónak és legyen egyedi. Az hogy értelmetlen hadarás van az senkit nem érdekel. Ez a srác jókor volt helyen, tud valami egyedit mutatni és marketing fogás céljából hogy megismerje a nevét mindenki, megdugott egy nőt. ÉS főként ezért is van oda minden nő ezért a srácért mert ez miatt lett elsősorban ismer a neve. Tehát botrányból aztán tud olyan zenei stílust előadni ami az emberek többségének tetszik hiszen még senki sem csinált ilyen zenét. Egy pár évig lesz ilyen nagyon sikeres, de addig összeszed egy jó pár száz milliót, aztán ő is éleheti a zene mellett a nyugdijas életét 35 évesen a millióiból. És sokan ezért is irigyek.
2023. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
63%

A magyar alapvetően egy borzasztóan elmaradott, nem túl okos, de legalább beképzelt és frusztrált nép.

Szerintem már az eleve az elgondolkodtató, hogy a kőbuta, taplóhumort nyomató Bochkor még mindig tényező lehet a hulladék Retro rádióval együtt. Vagy hoyg Tankcsapda még mindig legnépszerűbb magyar rockzenekar.

Aztán kibukik ugye a jó magyar irigység is: mit lát az átlag magyar proli férfi? Itt egy 20 éves srác, aki sikeres, vannak női, pénz keres etc. 15-20 kg felesleggel (esetleg bukott zenészként) 45 éves raktáros férfiként biztos fájdalmas lehet.

Írom mindezt úgy, hogy férfi vagyok, és én sem vagyok a rajongója, de már kabaré az a fikaáradat, amit kap.


de mondom, én azon röhögöm szét az agyam, hogy olyanok is fikázzák, akik egész nap képesek retro hallgatni, és fogalmuk sincs, milyenek zenék voltak az utóbbi 20 évben a mainstreamen.

2023. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
61%
#24 (utolsó). Tűpontos megfogalmazás.
2023. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
61%

24-es vagyok.

Utolsó mondat javítás: mainstreamen kívül.

2023. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
47%
Csak az igazi férfiakat bántja!
2023. okt. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
36%

#27


Így van. Azért megnézném, hogy állna ki magagáért ez a kis ratyi. Két csicska pofon után sírva rohanna el.


#24


Nem kötelező mindenkinek szeretni. Szerintem igenis egy kis búza gyerek, egy totál torz jelenség az egész. Szerinted az a jó, hogy semmi férfiasság nincs benne? Szerintem nem csak a nőket szereti, mert aki heteroszexuális, az nem viselkedik így.


"fogalmuk sincs, milyenek zenék voltak az utóbbi 20 évben a mainstreamen kívül."

Amúgy meg a csávó mainstream, nem underground, te tudatlan.

2023. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
76%

28:


Köszönjük, hogy bemutattad, milyen a magyar átlagproli hozzáállása a kérdéshez.


Borzasztóan érett, kiegyensúlyozott ember lehetsz, ha felnőtt létedre a srac szexualitásaról elmelkedsz meg azon, h hogy viselné a pofonokat.


Olyat meg nem írtam, h nem mainstream lenne, gyakorold az értő olvasást.

2023. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
36%

#29


Nem vagyok proli, nem is élek Magyarországon, te szerencsétlen. De azt te sem tagadhatod, hogy milyen férfiatlan. Tényleg megnézném, hogy mit csinálna éles hely

2023. okt. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!