Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy főleg a...

Miért van az, hogy főleg a pasikat bántja Azahriah sikere?

Figyelt kérdés

Facebookon olvasgattam az Azahriahval kapcsolatos cikkek alatt a kommenteket. Szinte csak pasik utálkoznak alatta. Néhány csaj is persze odateszi a hányós fejet, de inkább pasik. Érdekes, nem? Egy kis irigységet vélek felfedezni..

Lényegében pozitív kommenteket nem is látni max egy-két idősebb embertől.



2023. okt. 13. 23:59
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
34%

Éles helyzetben*

De szerintem te is ilyen férfiatlan lehetsz, az írásod alapján tuti, hogy a való életben lapulsz, mint a szar a fűben.

2023. okt. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
78%

Es attól, h nem Magyarországon élsz, nem lehetsz magyar proli?


Látom, nem tudsz leakadni arrol, ki mit csinálna éles helyzetben, folyton ezzel jössz, lehet erről inkább egy pszichológussal kéne beszélned.

Meg arról is, h felnőtt létedre netharcoskodsz itt.

2023. okt. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
0%

Te meg vissza vagy maradva, mert még mindig rövidítve írsz le egy szót, ami 8 évvel ezelőtt még menő dolog volt, ma már inkább erősen ciki. De igazam azzal kapcsolatban, hogy te sem állnál ki magadért és ezért próbálsz engem leoltani, de nincs sikered benne. Törlöm ezt a kérdést, szóval, ha bármit is válaszolsz, én azt már nem fogom látni és privátot sem kell írni, nem kell engem zaklatni.


Inkább te menjél el pszichológushoz azzal kapcsolatban, hogy miért vagy még mindig 10-en éves szinten. 😉

2023. okt. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
78%

„Te meg vissza vagy maradva, mert még mindig rövidítve írsz le egy szót, ami 8 évvel ezelőtt még menő dolog volt, ma már inkább erősen ciki. „


Hát igen, ha leérvelnek, akkor nem marad más, mint belekötni abba, h a NETEN rövidít valaki.

Egyébként pont a hozzád hasonlók miatt szeretek néha vitázni neten. Feljössz nagy mellénnyel kiosztani másokat, aztán kiderül, hogy csak egy frusztrált funkcionális analfabéta vagy, aki még érvelni sem tud.



„De igazam azzal kapcsolatban, hogy te sem állnál ki magadért”



Te aztán tudod, hogy én vagy mások mennyire állnának ki magukért.



„Inkább te menjél el pszichológushoz azzal kapcsolatban, „


Hát tudod…nem én:


1, kezdtem el kötekedni más válaszolókkal

2, foglalkozom mások szexualitásával

3, rúgozom azon, ki hogy védené meg magát éles helyzetben

4, vonulok el sértődötten


„hogy miért vagy még mindig 10-en éves szinten. 😉”


Mondod ezt te, aki olyan szavakat használ, mint „leolt” vagy „csicska”. Ha már ennyire bénán érvelsz, legalább olvasd már vissza többször, miket írtál korábban.


„Törlöm ezt a kérdést, szóval, ha bármit is válaszolsz, én azt már nem fogom látni és privátot sem kell írni, nem kell engem zaklatni.„


:D Jaj megsértődtél?

Nem vagyok te, nem szokásom privátban vergődni másoknak. (egyébként sztem de, vissza fogod olvasni, sőt annyira ideggyenge vagy, hogy abban sem vagyok biztos, h meg tudod állni, hogy ismét válaszolj)

Ugye nem fogsz kukákat rugdosni az utcán? Vagy kötekedni a kollégáiddal a gyárban?

2023. okt. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

#33

Rettenetesen ciki vagy.

Nem mellesleg baromi irigy egy 21 éves srácra :)

2023. okt. 21. 08:12
 36/56 anonim ***** válasza:
31%
Rengeteg zenét meghallgattam az évtizedek során. Egyszerűen nem lehet irigynek lenni egy objektíven szar zenére. :)
2023. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
39%

"Egyébként pont a hozzád hasonlók miatt szeretek néha vitázni neten."

De amint látod, ő befejezte a vitát, mert neki több esze van. :)

2023. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
39%
Jó érzés magadban beszélni 34-es? A 33-as már rég befejezte a veled való vitát, akkor miért válaszoltál neki? Nekem ez annyira furcsa, hogy valaki ennyire nem képes elfogadni, hogy nem akar több negatív energiát a másik fél és lezárta a vitát.
2023. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
Ez nem jött be. Látjuk, hogy ugyanaz a személy vagy, aki vitázott. De aranyos kis próbálkozás volt :D
2023. okt. 28. 14:27
 40/56 anonim ***** válasza:
39%
Ez nagyon mellé ment, kérdező. 😉
2023. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!