Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy főleg a...

Miért van az, hogy főleg a pasikat bántja Azahriah sikere?

Figyelt kérdés

Facebookon olvasgattam az Azahriahval kapcsolatos cikkek alatt a kommenteket. Szinte csak pasik utálkoznak alatta. Néhány csaj is persze odateszi a hányós fejet, de inkább pasik. Érdekes, nem? Egy kis irigységet vélek felfedezni..

Lényegében pozitív kommenteket nem is látni max egy-két idősebb embertől.



2023. okt. 13. 23:59
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
59%
Tegnap volt egy interjú vele! Ez a gyerek még beszélni sem tud!
2023. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
89%
#51 Kevered Desh-el, ő a zenésztársa, a legtöbb zenét együtt csinálják, valószínűleg szellemi fogyatékos. Azahriah, egy nagyon jó beszélőkével megáldott 21 éves srác, aki már 17 évesen sem félt kiállni komolyabb témák mellett, az akkor még Paul Street csatornáján, hogyne beszélne már jól :D
2023. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
67%
Alig figyelt a riporterre, szinte magában motyogott valamilyen "ékes" tájszolással. Jól láttam!
2023. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
48%

49-es!

Súlyos személyiségzavarban szenvedsz, te csórókoporsó. Most döntsd már el, hogy kemény zenét hallgatsz, vagy egy hímnemű kis ratyit, a kettő együtt szerintem nem megy olyan embernek, akinek ép az elméje.

2023. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
62%
Boomer vagy oszt nem érted :D azért beszél úgy mert úgy csinál mint ha be lenne tépve, ilyen a stilója.
2023. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:

#54

Igen, sajnos borderline személyiségzavarban szenvedek, járok is szakpszichológushoz, terápiára. Nehéz nagyon ezzel együtt élni, de megnyugtatlak, ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen zenéket szeretek. Igen, szeretem a rockot is, pl Papa Roach, Ffdp, Slipknot, Queen, Linkin Park, és emellett szeretem jópár számát Azahriahnak is, de néha megtetszik egy-két "tuc tuc" zene is, amit meghallok a rádióban, illetve klasszikus zenét is hallgatok néha. Durva mi? :)

2023. nov. 5. 19:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!