Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy főleg a...

Miért van az, hogy főleg a pasikat bántja Azahriah sikere?

Figyelt kérdés

Facebookon olvasgattam az Azahriahval kapcsolatos cikkek alatt a kommenteket. Szinte csak pasik utálkoznak alatta. Néhány csaj is persze odateszi a hányós fejet, de inkább pasik. Érdekes, nem? Egy kis irigységet vélek felfedezni..

Lényegében pozitív kommenteket nem is látni max egy-két idősebb embertől.



2023. okt. 13. 23:59
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
77%
A pasik 90%-a simán nem foglalkozik vele.
2023. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim válasza:
62%

Szokásos nyálas hülyegyerek, meghatározhatatlan szexualítással. És ettől a se fiu, se lány csak olyan kis cuki figurától a bugyijukban élveznek tinicsajok. És ezt pontosan tudják azok a producerek, akik az ilyeneket összeállítják, évtizedes ipari szabványok alapján. Igazából tökmindegy mit csinál, ha csak szinpadra hugyozna szarna, fingana, a tinilányok attól is nedvesednének.

És mindegyik kiscsaj, arról álmodik, hogy hiába homokos, majd a szerelem megváltoztatja.

2023. okt. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
62%
#12 Hol meghatározhatatlan a szexualitása? Barátnője van/volt (egy évvel ezelőtt még tuti.) Ennyire nem követem, csak a zenéit. Őt egyáltalán nem a tömeg, illetve a zeneipar gyárotta ki és formálta saját magáévá. Mivel nem is szerepelt semmilyen tehetségkutatóban. 2017-18' táján kezdett el zenével is foglalkozni az akkor Paul Street nevű csatornáján kezdőszinten. Gitározni is elég jól tud, de már 17 éves korában is látszott, hogy átlag feletti az énekhangja, nem mondom, külfödön van tőle jobb sokkal, de Magyarországon jelenleg nem nagyon a modern zenei palettán. Arról meg nem ő tehet, hogy 11-12 éves kislányok hallgatják, és "szerelmesek belé" hanem a tömeges félretájékoztatás, és kétlem, hogy sokkal többen éreznének iránta szexuális vágyat, mint a többi más előadó esetében, aki normális, és elmegy a koncertjére, annak nem ez a prioritás.
2023. okt. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
18%
Hát mert a férfiak általában jobban megtippelik, hogy valakinek van e sztar powerje, meg immunisabbak vagyunk a tömeghisztire. Pl régen volt az Éder Krisztián SP, az is eltűnt a süllyesztőbe és a csókák mind szitták, hogy hulladék zenéje van, vagy a Fluor Tomira is verték a pinájukat a kiscsajok, stb. Sok ilyen van, ez csak hiszti de hulladék az Azaria is
2023. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
87%

Én irigy vagyok.


33 éves férfi vagyok. És rohadtul irigy vagyok. Nincs ezen mit szépíteni. Én is szerettem volna legalább a töredékét annak az életnek, amit Azahriah birtokol. Én is szerettem volna 20 évesen egy csomó pénzt keresni a zenéléssel, jó csajokkal szexelni, sikeres és népszerű lenni.

Szokták írni, hogy hát Azahriah magától tanult meg zenélni, meg hangszeren játszik stb.

Hát bammeg, ez azért kb minden zenészről elmondható! Szerintem csak Magyarországon több százezer zenész van.

Én is tanultam zenélni, én is zenéltem. Gyakoroltam egy csomót, tanultam, képeztem magam.


És le se sz@rták a zenéimet.


Pedig tényleg szívem lelkem beletettem. Szólamok, szöveg, kíséretek, hangszerelési megoldások. Legalább száz felvételt csináltam, mire sikerült úgy felénekelnem, hogy azzal elégedett legyek.

És tényleg, a kutyát nem érdekelte. Néhány ismerős meg haver mondta, hogy "ez jó" és kb ennyi.

Ennek a srácnak már 21 évesen több száz millió Ft-ja van, már több száz csajt megdugott, és már élete végéig rendben lesz.

Én meg 20 évesen még szűz voltam.

Én meg örülök, ha kb 50 éves koromra ki tudok fizetni egy sz@ros panelt. Amiben hallom, ha a szomszéd fingik egyet. Amiben hallom, amikor kint az utcán óbégatnak a tudjukkik. Élhetek a túlsúlyos asszonnyal és a legnagyobb örömünk, ha sikerül összespórolni egy nyaralásra. Hurrá...


Hát ezért fáj nekem az Azahriah dolog. Mert rossz látni, hogy valaki az élettől mindent megkap, miközben te egy csicska vagy. Mert fájó módon emlékeztet, milyen igazságtalan az élet. Mert rossz érzés, hogy egy srác 21 évesen az élet királya, te meg 30 fölött is egy senki vagy.


De ezt a véleményemet nyilván soha az életben nem vállalnám fel névvel és arccal.

2023. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
73%

Engem igazából nem érdekel (vagyis mivel utánanéztem és ugye ide is írok, valószínűleg valamennyire mégis), csak nem értem ezt az egészet. Van egy gyerek, aki tökéletesen tömeggyártott popzenét csinál agyonig hájpolt, naaaaggyon mély mondanivalójú szövegekkel és szerintem legalább 1-2 helyen autotune-olt énekkel... csak hát ilyenből van még több száz másik az országban. Sőt olyan is, aki valóban nagyon tehetséges virtuóza a hangszerének. Egyébként amikor még Paul Streetként videózott YouTube-on, én is követtem; nem mondom, hogy világszínvonalú volt, amit csinált, de érdekes tartalmai is voltak. Viszont ismét: ilyen YT-csatorna van és volt már két éve is ezer meg egy másik.


Szóval simán csak felfoghatatlan számomra, mi ez a döbbenetes -Magyarországon meg merem kockáztatni, hogy évtizedek óta nem tapasztalt- felhajtás körülötte, de minden valószínűséggel pár hónap és ez is lecseng majd.

2023. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok rá irigy, csak én metal zenét hallgatok és szerintem egy nagy nulla a csávó tudása egy valódi zenészhez képest. Meg hát, én is tanultam zenélni, egyből lejön nekem, hogy nagyon is tehetségtelen és valójában, csak mesterségesen van kidolgozva a zenéje. Semmi lélek és érzelem nincs a zenéjében. Két számot hallottam tőle, annyi elég is volt nekem, ettől függetlenül nem tudom, hogy kicsoda, számomra egy totál jelentéktelen kis senki és ez az én véleményem, nem kérek véleményt hardcore fanoktól, köszi.
2023. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
66%
én még egy számot se hallottam tőle, full leszarom a csávót
2023. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
52%

"Mert rossz érzés, hogy egy srác 21 évesen az élet királya, te meg 30 fölött is egy senki vagy."


Nem az számít, hogy mások mit gondolnak rólad, hanem az, hogy te hogyan vélekedsz magadról. 17-es válaszoló vagyok és én 32 éves leszek idén, de én úgy vagyok ezzel a siker dologgal, hogy nem jó úton jártam, nem jól csináltam a zenélést, más terveik vannak a jövőre nézve, nem érdekel, hogy közeledek a 35-höz én akkor sem fogom eladni magam, inkább vért izzadva, de sikeres metal bandám lesz.

2023. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
52%
Terveim*
2023. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!