Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik szerint ez a Conchita...

Akik szerint ez a Conchita Wurst Euroviziós éneklő szakállas nőimitátor szuper és jó, azok magyarázzák már el, hogy miért kell ez nekünk, mitől értékes ő, miért kell szeretni, hogy valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, a googleban keresse, számomra elborzasztó egy jelenség, képviselve egy érték nélküli világot.

Valami olyat, amiben egy egészséges ember nem érzi jól magát.

Tényleg ez a trend?

Egy férfi, aki (az még csak elmegy, hogy meleg, hiszen ez a magánügye, és ettől nem rosszabb ember másoknál) nőnek, sőt, luxusribinek van beöltözve, de szakállat növeszt, és énekesnőnek hiszi magát?

Hát könyörgöm! Pár évtizede az ilyeneket még bezárták!

És most ezt akarják trendnek beállítani?

Valami értelmes magyarázat jó volna, hadd tudjam, miért érték ez a ..."lény"?



2014. máj. 9. 23:35
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/184 anonim ***** válasza:
31%

Nekem meg ettől a sok fontoskodó, begyöpösödött, maradi, álszent h*lye majomtól fordul fel a gyomrom. Én kifejezetten szurkoltam Conchita Wurst-nak, nem azért mert egy szakállat viselő transzvesztitáról van szó és nekem az annyira tetszik, hanem mert a produkció igenis minőségi volt. Akkor lenne igaza a sok gyűlölködő, felháborodott embernek ha egy gagyi sz*rt akartak volna lenyomni a torkunkon és csak azért nyert volna mert az aki és úgy néz ki ahogy. De ez a produkció teljesen stabil lábakon állt, minden profi volt benne, maga a szám, az előadás, a hang. Ilyen egy átütő sláger ami az Eurovíziós dalfesztiválra kell, aki mást mond az csak kötözködni akar.

Nem értem miért kell ebből országos sápítozást csinálni, annyira fáj nektek, ártott nektek ez pasas valamit?

Ez az egész verseny egyébként meg amúgy is egy vicc, minek komolyabban venni mint amilyennek szánták?

Mindenesetre nagyon érdekes, hogy a tolerancia nevében indult, de most nagyon jól kiderült hogy ez a tolerancia még mindig nincs sehol, csak ha beszélni kell róla. Ha szembetalálkozik vele a nép akkor látjuk mi van belőle.

2014. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/184 A kérdező kommentje:

Ezt mondod: "sok fontoskodó, begyöpösödött, maradi, álszent h*lye majomtól fordul fel a gyomrom" - nem vagy jobb, mint azok, akiket szidsz.

Miben látod a produkció minőségiségét?

Ártott, hát persze hogy ártott.

Az egészséges, természetes értékrendű embereknek a jóízlését megsértette. A nőket és férfiakat egyaránt kigúnyolta a megjelenésével is. Énekesnek se éppen firstclass.

A homoszexuálisok értékelését megsértette.

A tranzvesztiták megítélését lerontotta.

Az pedig, hogy a tolerancia nevében a két orosz lányt lefújjozták, magéért beszél, kedves toleranciaterroristák, addig vagytok toleránsak, amíg aberrációkat kell védeni, de egyébként rosszabbak vagytok azoknál, akik kőkonzervatívok.

2014. máj. 12. 00:08
 83/184 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, te is mindenkit egy kalap alá akarsz venni? Aki nem úgy gondolkodik, mint te, az mind pont egyféleképp gondolkodik másképp? (értsd, szereti a szakállas nőket, de szereti kifütyülni az oroszokat?)
2014. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/184 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező! Szánalmas vagy a lepontozással. Mindenkinek meglehet a véleménye, nekem is megvan. Azok az emberek akik itt most jó erkölcsről meg értékekről papolnak és elítélik ezt a "szakállas nőt" simán lehet hogy megfojtanák a szomszédjukat egy kanál vízben, elmennek az utcán a rászoruló ember mellet, belerúgnak egy kutyába, de ezek mind nem számítanak mert nekik van értékrendjük és abba nem fér bele egy szakállas nő az eurovízión. A tököm ki van már ettől a sok befeszült damil emberrel akik meg akarják mondani mi a normális és mi nem az, aki pedig szerintük nem fér bele ebbe a keretbe az takarodjon. A világ, az élet, az emberek sokszínűek, amíg ezzel nem ártanak másoknak addig senkinek nincs joga bántani őket. Szerinted sz*r volt a produkció? Akkor lehet menni megmutatni te hogy tudod jobban, nem csak a szádat jártatni otthonról és pocskondiázni.
2014. máj. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/184 anonim ***** válasza:
12%
Ja, és az oroszok esetéről én hol nyilatkoztam? Sehol. Az aztán tényleg szégyenletes és nem oda való dolog volt, a politikai helyzetnek onnan kint kellett volna maradnia mert a résztvevők tényleg nem tehetnek erről. Ez szégyen volt, de Conchita Wurst produkciója nem.
2014. máj. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/184 anonim ***** válasza:
42%

Olyan viccesek itt ezek a vén libsik - hé, kedves örjöngő előttem válaszolók, nektek senki nem mondta, hogy már vége van azoknak az időknek?


Te milyen rossz retorikád van már, te izé, akárkicsoda, aki ilyeneket írsz, hogy "elítélik ezt a "szakállas nőt" simán lehet hogy megfojtanák a szomszédjukat egy kanál vízben, elmennek az utcán a rászoruló ember mellet, belerúgnak egy kutyába, de ezek mind nem számítanak mert nekik van értékrendjük és abba nem fér bele egy szakállas nő az eurovízión" - nyilván a rossz tanulók közé tartoztál, és ezért nem is vitted semmire, különben nem látnád, hogy mennyire nem idevaló ez a süketelés, de az eszedhez értjük.


Aha, "az emberek sokszínűek, amíg ezzel nem ártanak másoknak" - de azért te is ugyanazt a műsort nyomod.


"Akkor lehet menni megmutatni te hogy tudod jobban, nem csak a szádat jártatni otthonról és pocskondiázni."

Milyen szerencse, hogy az oldal anonim, és ezért nem tudhatjuk, hogy talán a másik végén a vonalnak valóban egy előadóművész, egy zeneakadémikus, egy musicalszínész, akármicsoda ül.

Az agyatlanok dobálóznak ilyenekekkel, szóval most már fejezd be az ugatást.

2014. máj. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/184 Béla211 ***** válasza:

Én kíváncsi lennék ha nem látatok volna ,hogy ki énekli akkor mit szólnátok a számhoz. Mert lehet még tetszene is ha nem tudnád kiénekli. Velem ez már többször megesett.

http://www.youtube.com/watch?v=OV3xp5ZXSYA amúgy ő is női ruhában és női hangon énekkel. Mondjuk az tény ,hogy az Osztrák még egy lapáttal rá tett.Meg első helyezett is lett ha 10-ik lett volna szerintem már nem is beszélgetnénk erről.

2014. máj. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/184 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes vita kerekedett itt, de az azért (valljuk be) mindent elmond Magyarországról, és a magyar emberekről, hogy még Ausztriában sem csinálnak ebből problémát, csak itt.

(Ausztriában lakok) Osztrák fórumokat olvasgatva ugyan van 1-2 gyűlölködő (és az se ilyen mocskos stílusban), de a nagy többség, gratulál, örül a győzelemnek, és izgatottak, hogy jövőre (nagy valószínűséggel) Bécsben lesz az Eurovízió.

Itthon (Mo.n) meg 20 emberből 19 undorítóan viselkedik, játssza a szenterkölcsű embert, és fel nem fogom minek foglalkoznak azok az emberek vele, akik nem szeretik. Minek? Ha nem tetszik, rossz véleményed van róla, miért kell akkor erre energiát pazarolni, meg lepontozni azokat, akiknek nem okádék a véleménye?


Ha már az oroszokat tartjátok itt a mintaerkölcsűnek, akkor megnézném a véleményeteket akkor is, ha ugyanaz lenne itt az Eurovízióval kapcsolatban, mint ott, vagy Belaruszban. Tetszene, ha Orbán Viktor jelölné ki a dalt, az énekest, és ha nem tetszene neki a zeneszöveg, akkor lecseréltetné? Mert bizony Lukasenkonak és Putyinnak keményen benne van ebben a keze, és pont ezért nevetséges ennek a 2 országnak a tiltakozása.


Le lehet pontozni, amiért nem küldöm el az osztrák énekest ide-oda, de azért jó lenne elgondolkodni, hogy Magyarországon miért csinálnak ebből országos tragédiát, amikor Ausztriában az átlag ember (ha nem épp elfogadó) legyint egyet, és éli tovább az életét. És nem kell azzal jönni, hogy "de hát mi törődünk az erkölccsel", mert ez nagy hülyeség. Ha valaki erkölcsös, az nem fröcsög, káromkodik, gyűlölködik össze-vissza, hanem magában tartja az efféle véleményét. Ennyit erről.;)

2014. máj. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/184 anonim ***** válasza:
53%

86-os! Ja, nem tudsz rólam semmit a világon, mivel anonim az oldal. Ezért nem tudom honnan veszed a bátorságot hogy kijelents rólam olyasmiket amiket kijelentettél. Nem tudod hány éves vagyok, mit tanultam, mivel foglalkozom, milyen ember vagyok. Ezzel a monológgal magadról olyan szánalmas bizonyítványt állítottál ki, hogy én csak mosolyogni tudok rajtad. Te beszélsz itt retorikáról meg butaságról, amikor egy ilyennel magadat b*szod seggbe?? Röhej.

Egyébként az is nagyon érdekes, ha megfigyeltétek melyik országból kikre érkeztek a szavazatok akkor jól látható volt, hogy a fejlett "felvilágosult", nyitott szemléletű nyugat-európai országokban vitte a prímet az osztrák produkció, míg a kelet-európai, balkáni térségben még mindig ugyanaz a lemez mint 30 éve...

Az egész verseny egyébként a sokszínűségről, a másik elfogadásáról, a szórakoztatásról szól, nem pedig a politikai harcokról, vérre menő küzdelemről. Jellemzően szinte senkit nem érdekel, hogy hányadik helyezést ér el, a lényeg az lenne hogy egy jó buli keretein belül összehozzuk Európát és szerezzünk az embereknek egy vidám estét. Sajnos sokan nem tudnak túllépni a saját korlátoltságukon és olyanok mint a szemellenzős ló. Már csak ezért is örülök külön az idei versenynek, mert jól pofán rúgták a sok prűd, álszent, maradi majmot. Ez a véleményem.

2014. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/184 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy szerintetek Magyarország milyen prűd, tőlünk is egész magas pontszámot kapott...


Elnézést, ha valakiben illúziókat döntök meg, de szerintetek tényleg a telefonos szavazatok alapján megy az Euróvízió?! Fél Európa fel van háborodva (most az mindegy, hogy jogos, vagy sem), akkor mégis, hogy tudott nyerni? Európa egy elöregedő kontinens, gyakorlatilag mindenhol stabilan csökken a születésszám kb. 25 éve. A középkorosztály, akik az 50-es 60-as években (és 70-es elején) születtek (és a társadalom nagy részét teszik ki), hallottátok tőlük valaha, valahol, hogy de jó lenne, ha lenne egy szakállas nő a színpadon? Lehet, hogy mi, a mai fiatalok, elfogadjuk ezt, de szerintem az ő korosztályuk még fele annyira sem gyakorolja a toleranciát, sőt, még mi is csak tanulgatjuk. Ennek függvényében megkockáztatom, hogy pusztán telefonos szavazásokból Conchita nem tudott volna nyerni.

2014. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!