Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik szerint ez a Conchita...

Akik szerint ez a Conchita Wurst Euroviziós éneklő szakállas nőimitátor szuper és jó, azok magyarázzák már el, hogy miért kell ez nekünk, mitől értékes ő, miért kell szeretni, hogy valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, a googleban keresse, számomra elborzasztó egy jelenség, képviselve egy érték nélküli világot.

Valami olyat, amiben egy egészséges ember nem érzi jól magát.

Tényleg ez a trend?

Egy férfi, aki (az még csak elmegy, hogy meleg, hiszen ez a magánügye, és ettől nem rosszabb ember másoknál) nőnek, sőt, luxusribinek van beöltözve, de szakállat növeszt, és énekesnőnek hiszi magát?

Hát könyörgöm! Pár évtizede az ilyeneket még bezárták!

És most ezt akarják trendnek beállítani?

Valami értelmes magyarázat jó volna, hadd tudjam, miért érték ez a ..."lény"?



2014. máj. 9. 23:35
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/184 DDD97 ***** válasza:
45%
Megjátszott, unalmas, rossz szám. És felhasználta a másságát provokálásra. Én igazából azokat a szülőket sajnálom akik kisgyerekükkel együtt nézték a műsort és a kisgyerek válaszára, miszerint akkor ez most bácsi vagy néni, nem tudtak válaszolni. Nem ítélem el a másságot. De ez ijesztő.
2014. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/184 anonim ***** válasza:
44%

Na az az idő szerencsére még nem jött el, hogy a nárcisztikus, semmitmondó Puzsértól kéne tanulnom... Mellesleg Conchita egy meleg, transzvesztita férfi, és nem próbálják transzexuálisnak beállítani, ahogy P. utalt rá (nyilván nagyon ért is a dologhoz...)

Amúgy főleg külföldi oldalakon rengetegen blogolnak arról(melegek, biszexek) hogy pozitívnak tartják Conchita győzelmét, és hogy talán az emberek kezdenek elfogadóbbak lenni...

2014. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/184 anonim ***** válasza:
88%
Az unokám megkérdezte,hogy ő most mi? Erre még én sem tudtam választ adni...
2014. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/184 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy ő egy hivatásos drag queen: Tehát abból él, hogy férfiként nőnek öltözik, és showt csinál. Ezt kell elmondani annak, aki nem érti.
2014. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/184 anonim ***** válasza:
37%

"Az unokám megkérdezte,hogy ő most mi? Erre még én sem tudtam választ adni..."


lol, a mintanagyi/papi :DD

2014. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/184 anonim ***** válasza:
21%

"Az unokám megkérdezte,hogy ő most mi? Erre még én sem tudtam választ adni..."


Talán benned van a hiba.

2014. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/184 moonlightsentinel ***** válasza:
25%
Gálvölgyi is szokott a műsoraiban néha nőnek öltözni szórakoztatás céljából, akkor az unokádnak azt sem engeded, hogy megnézze?
2014. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/184 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom ki jelentette a drag queenes válaszomat, de megjegyzem , ez válasz lett volna a "lény"re, hogy tudják az emberek, hogy ő egy hivatásos drag queen, tehát abból él hogy férfiként nőnek öltözik és showt csinál. Ezt kell elmondani , ha valaki megkérdezi, hogy ez most mi.
2014. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/184 anonim ***** válasza:
Najó hülye vagyok, nem vettem észre az előző válaszomat , bocsi.
2014. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/184 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem szereted Puzsért (én sem), még érdemes feleszmélned egy kicsit a liberálfasiszta zombi üzemmódból és felfogni, miről beszél. Ugyanis arról szól, ami tegnap történt. Mindegy, veled nem vitatkozom tovább, mert egyértelműen nem vagy vitaképes: pont mintha egy vaknak próbálnánk magyarázni a színeket.
2014. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!