Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik szerint ez a Conchita...

Akik szerint ez a Conchita Wurst Euroviziós éneklő szakállas nőimitátor szuper és jó, azok magyarázzák már el, hogy miért kell ez nekünk, mitől értékes ő, miért kell szeretni, hogy valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, a googleban keresse, számomra elborzasztó egy jelenség, képviselve egy érték nélküli világot.

Valami olyat, amiben egy egészséges ember nem érzi jól magát.

Tényleg ez a trend?

Egy férfi, aki (az még csak elmegy, hogy meleg, hiszen ez a magánügye, és ettől nem rosszabb ember másoknál) nőnek, sőt, luxusribinek van beöltözve, de szakállat növeszt, és énekesnőnek hiszi magát?

Hát könyörgöm! Pár évtizede az ilyeneket még bezárták!

És most ezt akarják trendnek beállítani?

Valami értelmes magyarázat jó volna, hadd tudjam, miért érték ez a ..."lény"?



2014. máj. 9. 23:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/184 anonim ***** válasza:
81%

Én először is leszögezném hogy a dal, és a hangja jó, de el kell ismernünk hogy ha ezt egy heteroszexuális nő vagy férfi adja elő akkor nem nyert volna mert volt még előadás ami volt ilyen jó.

Másodszor nekem az ég világon semmi bajom a homoszexualitással vagy a transzvesztitákkal, ami viszont zavar az a szakáll. Egy interjúban azt hallottam hogy Ő hú de nőnek érzi magát amivel még nincs is semmi baj hoszen szíve joga de akkor döntse már el mert ez így elég zavaros hiszen gondolom sok nőtársam egyet ért velem abban hogy nem menne ilyen arcal (genetikusan nőként) utcára föleg ha nagyestélyibes sminkel mutatkozik. (Sokan a sima bőrt másoglagos női nemi jellegként taraják számon). Így el is értünk oda ami engem borzasztóan zavar hogy számomra ez az egész fellépés csak egy showműsor ami látványosságszámba megy és nagyon nem fair a többi előadóval szemben.

Harmadszor ezzel -ahogy elöttem írták- ezzel nem tesznek jót a homoszexuálisok, transzvesztiták elfogadásának mivel így egy toz, poészámba menő kép alakul ki róluk ami sok emberben ami azt sugallja hogy "ezek" csak műsorszámot akarnak csinálni maguklól.

Azt meg verjétek már ki a fejetekből hogy Magyarország homofób hiszen Chonchita 10 pontot kapott tőlük és az én ismeretségi körömben sics olyan aki ne fogadná el őket. Persze bisztos van itt is olyan aki nem toreálja sőt egyenesen elítelenbő bűnnek tartja de hol nincs.

2014. máj. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/184 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy ezek az úgynevezett magukat liberálisnak tartó fröcsögők idejönnek, a kérdésre nem válaszolnak, viszont elhordanak mindennek bennünket, akik a világot úgy szeretnénk látni, amilyen volt több ezer évig, működőképesen, és nem az abnormálisnak a hypeolását akarjuk örömmel ünnepelni.

Senki nem akart kinyírni senkit, nem tudom, miről dumálsz.

Próbáld értelmezni az általad gyűlölt emberek szövegeit, hátha sikerül, mi is a valódi probléma.

2014. máj. 11. 02:49
 53/184 anonim ***** válasza:

Jóember, pont hogy te nem értelmezed, amit írok :DD

Nem C-t akarták megölni, hanem úgy általában a durvább konzervatívok a homoszexuálisokat...

Művelődjé' kicsit:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

van ám még...

Amúgy te azt kérdezed, hogy miért kéne elfogadni Conchitát, a "fröcsögő liberálisok" meg azt, hogy miért ne?

A világ meg eddig is undorító hely volt, aki tanult valamennyi történelmet az tudja... Háborúk, sötét középkor, vallása/faji megkülönböztetés... -hmmm fincsi.

2014. máj. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/184 A kérdező kommentje:

Mindig lesznek olyanok akiknek bökni fogja a csőrét valami, és ez ellen semmiféle toleranciaterror nem tud tenni.

A szöveg többi része elég gyenge próbálkozás volt.

2014. máj. 11. 03:20
 55/184 anonim ***** válasza:
100%

A "lény" - szerintem ez tökpoén hogy lény, hát se nem férfi se nem nő, akkor lény - egyszerű reklámfogás.

Ám káros az LMBT társadalomra, mert ilyen hipertúlzásokkal tévesen azonosítják őket azok, akik - az emberek többsége ilyen - emocionális alapokon ítélnek felszínesen egy másik embert.

Azonban a magyar társadalom egyes tagjainak elég érthetetlen megnyilatkozásait olvashattuk itt.

Példát hoznék, amivel könnyebb megérteni.

Éljeneznek egy extremitást, viszont a jó hangú Tóth Vera énekes hölgyet durvábbnál durvánn megjegyzésekkel illetik, mert nem a karcsúak táborát gyarapítja, kedves felszínesen ítélők, amíg a kövér emberek is csak megalázást kapnak, miért várja bárki, hogy egy ilyesmi színpadi jelenséget, mely a "hétköznapi" kövérségnél sokkal erőteljesebb, elfogadjanak? Ez olyan, mint amikor egy csecsemőnek ahelyett, hogy szépen adagolod a hozzátáplálás ételeit, egyből megkajáltatik a gyerek csülökkel és pálinkával, tehát ezt a kérdést is kéretik óvatosabban megközelíteni.

2014. máj. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/184 anonim ***** válasza:
0%
na milyen érzés, "kedves" homofóbok, hogy az emberek többsége nem utálja a transzvesztitákat, és megtették győztesnek őt? :D
2014. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/184 anonim ***** válasza:
49%
Előző: zsűrik és emberek. Pákó is sztár lett, egyéb hülye kérdés?
2014. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/184 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség amit írsz előző.Nem hinném, hogy az emberek rá szavaztak volna ennyien.Szerintem a legtöbb osztrák is dühös.Engem ugyan nem érdekel, ki meleg, ki transzvesztita, addig amíg az a magányügye...stb.


Ez politika.De szerintem ellenkező hatást kelt, nem fogja a legtöbb európai polgárnak a gyomra ezt bevenni.Nem fogják tolerálni.És ez nem hőbörgés, meg sovinizmus, ez egyszerűen nem normális.Az hogy Magyarországon sok a "hőbörgő" és nem toleráns, ez csak azt jelenti, hogy ennek az országnak még van immunrendszere.


De persze a két 17 éves orosz kiscsajt meg hülyére fütyülték. Ennyit a toleranciáról, pártatlanságról.(Tehetnek ők a nemzetközi helyzetről?Persze tudjuk, egyre fokozódik) :)


Az EU "jó felé" halad, a Római Birodalom sorsára fog jutni, el fog bukni...mert ugyanolyan mocskos mint az elődje.

2014. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/184 anonim ***** válasza:
100%
A "lényről" pedig annyit, hogy ez is az Unió szégyene, hogy cirkuszi látványosságként mutogat egy nyilvánvalóan zavarodott és beteg embert. Szegény Madách Imre megírhatta volna az Európai Uniós színt az Ember tragédiájába: amikor a tolerancia eszméje totálisan kicsavarodik: "Uram! Rettentő látások gyötörtek és nem tudom, mi bennök a való" - Ádám sírva kérné Lucifert, hogy bocsássa rá újra az álmot, miután megnézte ezt a performanszt a tévében...
2014. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/184 anonim ***** válasza:
35%

"Nem hinném, hogy az emberek rá szavaztak volna ennyien"


nehéz megemészteni, hogy kisebbségben vannak az útálkozók, ugye? :D

2014. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!