Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják sokan Justin...

Miért utálják sokan Justin Biebert?

Figyelt kérdés
Justin Bieber most 21 éves.Március 1-én lesz 22.Nem régen megnyert egy Grammy díjat.Az elsőt.Nagyon tehetséges,nagy rajongótábora van.Rengeteg.Számos díjat nyert,és ez nem véletlen.Sokan leb*zizzák,pedig okuk nincs rá,hiszen Selena Gomezzel,Hailey Baldvinnal(épp most) és még sorolhatnám kikkel járt.Nem értem az emebereket...nem azt mondom,hogy muszáj szeretni,de ha valami bajod van vele,attól még nem kell leb*zizni.Azért mondják ezt sokan,mert irigylik.Kérnék rá rendes válaszokat!Ezt most nem azért mondtam,hogy veszekedni akarok,csak a Justin-utálók fejébe szeretnék látni,hogy miért nem szeretik.Mondom még egyszer:nem kell szeretni,viszont TISZTELD!

2016. febr. 20. 18:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
24%
Kedvencem :D Az öltözködését is másolom néha :D Privátban ha írsz tudok képet küldeni mert én nem tudom,hogy kell privátot írni! :D
2016. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
33%
Vagy nem mert nem lehet :D instagramod ha van ott megnézheted a képeim között! vida.balint05 és igen 13 éves vagyok!
2016. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

@pukipapa11


Kisgyerek vagy, nincs még kiforrott ízlésvilágod, és objektív képed a világról. Teljesen meg lehet érteni hogy rajongsz JB-ért. A kérdező ugyan ez a kategória.

2016. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
Hát kicsi vagyok,de most nem akarok nagyképűnek látszani de a koromhoz képest elég éredt vagyok(sokan mondták)
2016. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
Justin Bieber szó szerint leköpdösi az embereket.
2016. febr. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

@pukipapa11 egyetértek veled!

Instagramon be lettél követve!

2016. jún. 11. 15:43
 27/33 eznemlényeges ***** válasza:
Hát, nincsen egyéni stílusod az biztos, b*zibetyár
2016. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Anne Frank-házban beszélni kezdett. "Igazán inspiráló volt ez a látogatás. Anne fantasztikus lány volt. Remélhetőleg ő is Bieber-rajongó lett volna" – mondta az énekes a múzeumban.

Ezután megkérdezhetem kedves kérdező, hogy mi a jó édes vörhenyes talicskát tiszteljek benne?

2016. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Káros személy lenéz több embert, belehugyozot egy vödörbe felelôtlen, és akik követik ôt ôk is olyanok akarnak lenni, illetve nagyon megváltozott nincs semmi szerethetô benne szinte.
2017. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Káros személy lenéz több embert, belehugyozot egy vödörbe felelôtlen, és akik követik ôt ôk is olyanok akarnak lenni, illetve nagyon megváltozott nincs semmi szerethetô benne szinte. Illetve nem tudom, hogy miért tiszteljek egy ilyen embert.
2017. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!