Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják sokan Justin...

Miért utálják sokan Justin Biebert?

Figyelt kérdés
Justin Bieber most 21 éves.Március 1-én lesz 22.Nem régen megnyert egy Grammy díjat.Az elsőt.Nagyon tehetséges,nagy rajongótábora van.Rengeteg.Számos díjat nyert,és ez nem véletlen.Sokan leb*zizzák,pedig okuk nincs rá,hiszen Selena Gomezzel,Hailey Baldvinnal(épp most) és még sorolhatnám kikkel járt.Nem értem az emebereket...nem azt mondom,hogy muszáj szeretni,de ha valami bajod van vele,attól még nem kell leb*zizni.Azért mondják ezt sokan,mert irigylik.Kérnék rá rendes válaszokat!Ezt most nem azért mondtam,hogy veszekedni akarok,csak a Justin-utálók fejébe szeretnék látni,hogy miért nem szeretik.Mondom még egyszer:nem kell szeretni,viszont TISZTELD!

2016. febr. 20. 18:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon buta, mint egy vak bábu teszi amit mondanak neki s minden díja e parancsok követéséből fakad, egy negatív személyiségű ember és gazdaggá tették szinte ok nélkül( persze mint rengeteg mást is...), nem homosexuális, de folyamatosan terjeszti ezt a gusztustalan stílust ami agy mosást nagy mértékben segíti elő... és még tudnám sorolni.

Én nem utálom, csak rossznak találom, másokban ártás és negatív személyisége miatt.

2016. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
26%
Nem utálják, csak menő lenézni. És nem is feltétlenül nézik le, nem is tudnak róla annyit, inkább csak megvető, lenéző stílusban beszélnek róla, meg fikázzák, mert ez a menő. Meg ha lenyomja az egyiket akkor a másiknak a szemében, meg a sajátjában is nagyobbnak fog tűnni az illető. Egyszóval divatból mondják, hogy utálják, mert azt hallották, hogy azt úgy kell. És ez a viselkedés bennem valójában picit szánalmat ébreszt. Mert van, aki úgy szólja le, hogy nem is ismeri a munkásságát, vagy pedig mások befolyása alatt mondja el róla a véleményét, hogy kérdezi egyik "Ugye milyen rossz?" És akkor azt várja el válasznak, hogy igen, különben kiröhögi, és a másik pedig azt válaszolja, hogy igen, mert nem akarja, hogy kiröhögjék vagy kiközösítsék, kicikizzék. És amúgy bele se gondol, hogy neki tetszik-e, tehetséges-e az adott illető szerinte, jól játszik-e a hangjával, és hogy szerinte jogosan van-e a színpadon. Mármint úgy értve, hogy ott a helye, vagy nem, mert tényleg ügyes, élvezhető, vagy sem.
2016. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
73%

@22:28


Nem tudom te miféle elcseszett univerzumban élsz, de én sose hallottam ilyet hogy valamit/valakit leszólni menő.

2016. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy lássa az a pár fanatikus hogy mennyire nem ér semmit Justin Bieber. Itt vannak a klónjai. Ennyire egyszerű lemásolni őt, mert egy középszerű jellemtelen karakter. Vegyél egy helyes képű kölköt, akinek van minimális érzéke a zenéhez, és kész. Ez a tuti recept, amit a pop-producerek összegyúrtak, megettek és kiszartak. Így lett Justin Bieber. Mint láthatjátok ezt bármikor újra lehet csinálni, mert egy annyira fröccsöntött tömeggyártott karakter az egész.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=iH8A9jKahJU


https://www.youtube.com/watch?v=Dnvatzf8Gj4


https://www.youtube.com/watch?v=CFAp9tQaLvY


https://www.youtube.com/watch?v=4yXv8YkhyuI

2016. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
51%

@ tegnap 22:46

Akkor lehet, hogy te egy mázlista vagy. Na de ők meg akkoris divathajhászok, meg jobban érzik magukat attól, hogyha valakit leszólnak. Sosem fogom, s már nem is próbálom megérteni azt a mentalitást, amit ők képviselnek. De így gondolkodnak, komolyan mondom. Hogy attól ők "magasabban" lesznek, hogy leszólják a másikat, holott még adott esetben nem is ismerik. Meg hogy nehogy kinézzék őket azért, mert mondjuk esetleg bevallják, hogy szerintük nem is olyan rossz, meg ilyen csordaszellem, hogy boldogok, hogyha együtt fikázhatnak valamit, pedig ennek semmi értelme, de ők örülnek neki. De engem már nem érdekel, ő dolguk, csak ne előttem "fikázódjanak". Ja amúgy meg az előző kommentemben volt, ahol lusta voltam idézőjelet használni, bizonyosan amiatt érthetted félre.

2016. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ne most össze meg azonosítsd azokkal, akik tényleg alá tudják támasztani hogy miért vélekednek negatívan róla...
2016. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
50%
Dehát ez szerintem divat. A többiek, akik nem szeretik pedig nem foglalkoznak vele, és nem fikázódnak.
2016. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
50%
Jó,itt mondjuk nem fikázásról volt szó, hanem, hogy fikázástól függetlenül utálja-e, vagy nem, és ha igen, miért; de hát hogyha utálja, akkor minek neki hangot adni? Minek foglalkozik vele és tépi rajta a száját? Szerintem akkor tehát maradjunk annyiban, hogy a nagy része divatból szólja le.
2016. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
24%
Mert irigyek az öltözetére,hírességére,tehetségére meg a lányok miatt. Justin tetováltatja magát,hogy lássák,hogy férfias. Az öltözete nem b*zis csak divatos. Justin a példaképem. Én is énekes akarok lenni. És most öljetek meg mert szeretem(nem úgy)! Most azért mondjátok,hogy szar a zenéi mert más stílusú zenét szerettek. Meg azt mondjátok,hogy semmit nem ér,mégis ő ott van fent ti meg lent... Én annyit mondok,hogy minden elismerésem Justinnak!!
2016. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy kitartasz Justin mellett! :) pukipapa11
2016. febr. 23. 21:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!