Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avicii kedvelők! Mit szóltok...

Avicii kedvelők! Mit szóltok ahhoz hogy már nincs köztünk?

Figyelt kérdés
Most olvastam a hírt és teljesen meg vagyok döbbenve. 28 éves volt. Nagyon szerettem a zenéit. Jó emlékek fűznek néhány nagy slágeréhez. Mit szóltok a történtekhez? Én nagyon sajnálom :(

2018. ápr. 20. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
100%
Alig ismertem, csak a halála miatt cikkre figyeltem fel, és kicsit megnéztem, mit is csinált. Ledöbbentem, hihetetlenül tehetséges volt, nemcsak jó zenéket írt, de képes volt a régit ötvözni a modernnel, bármelyik időben megállta volna a helyét. Nagyon sajnálom, kár érte. Nem hiszem, hogy csak simán alkoholista lett volna, inkább a hírnévvel járó nagy nyomást viselte nehezen. És az bizony nem egy-két embert emésztett már fel, hanem sokakat.
2018. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Még milyen sok slágert csinálhatott volna.. A rádió naponta többször játsza a legújabb számát, amiben Rita Ora énekel és mindig eszembe jut ez az egész ha meghallom.. :/

Köszi nektek a sok tartalmas véleményt!:)

2018. ápr. 22. 17:33
 13/64 anonim válasza:
Nagyon sajnálom. Nálam/Nekem ő első ember, akinek halála miatt úgy sírtam, hogy személyesen nem ismertem. Egész nap nézegettem a cikkeket róla, még mindig nem bírom feldolgozni. Egy legenda távozott. Most is az ő számait hallgatom. Reggel óta
2018. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:
A hírességek közül nekem is ő az első akinek nagyon megrendített a halála. Meg hát fiatal is volt nagyon..
2018. ápr. 22. 22:39
 15/64 anonim ***** válasza:
100%
Én már néhány ilyenen túl vagyok, kicsit régebben taposom ezt a földet. Az a rossz benne, hogy igazán nem lehet megszokni, valamilyen szinten része az életünknek, a fiatalok rajtuk nőttek fel, mint az előző generációk a Beatlesen, Led Zeppelinen, Queen, majd Prince, stb. De ide tartoznak más műfajból is, Amikor el fog menni Jimmy Page, Mike Oldfield, vagy akár Mike Tyson, Klicskó fivérek, tehát akik valamilyen szinten része volt napjainknak, az eléggé keserű ízt hagy a szánkban - Avicii is.
2018. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 marshallericsen ***** válasza:
100%

A Without You dalt bőgés nélkül nem is lehet meghallgatni

Nekem is nagy álmom ment füstbe

Még én se voltam egy koncertjén se de idén elakartam menni rá végre de sajnos már nem válik ez a nagy álom valóra

Nekem nagyon hiányzik

Sajnos sok ember csak a piálás gyanánt értékel meg ír le egy embert de Avicii valójában egy nagyon jó lelkű kedves tehetséges ember volt

Azzal meg senkinek nem ártott hogy piált

Nem vert szét senkit reszegen meg nem gyilkolászott

Ha már itt tartunk hogy elítélünk valakit mert piás volt

Holott soha nem ártott ezzel senkinek

Azokat ítéljétek el akik részegen megverik az asszonyukat meg a gyerekeit

Ne AVICII - t

2018. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért piált, mert alkoholista volt. Valószínűleg nem bírta a nagy nyomást. Megfelelni a kiadónak, szerződést teljesíteni, közben turnézni, meghívások, fellépések - a show biznisz nagyon kemény világ, sokakat bedarált már. Csak nézd meg, hány színész, popsztár, sportoló ment erre rá, a múltban is, és most is. Én nem ítélem el őt, ha csak néhány dallal, de szerzett néhány jó percet sokaknak. Ha már így alakult, és csak néhányan elgondolkodnak, hogy csak egy életük van, amit hasznosabbá lehetne tenni, már az is valami.
2018. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim válasza:
100%
Hey Brother, Wake me up, You make me, Friend of mine, You be love, Waiting for love, The Nights, The Days, Levels, Broken Arrows....nem is tudom, melyiket szerettem a legjobban, rengeteg emlékem kötődik ezekhez a számokhoz... nagy kár, hogy elment :( minden, ami kikerült a kezei közül, remek volt
2018. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:
Olvastátok hogy a családja azt a közleményt adta ki, hogy öngyilkos lett? :((
2018. ápr. 26. 21:43
 20/64 anonim válasza:
100%
Olvastam. Amikor meghalt és a rendőrség kizárta az idegenkezűséget, a család meg nem beszélt arról hogy halt meg, én drogtúladagolásra vagy öngyilkosságra gondoltam. Ha halálos beteg lett volna arról már jóval a halála elött tudtunk volna. Szerintem. Amikor megtudtam hogy meghalt én is olyan gyászt éreztem amit azelött más hirességek halálánál nem. És nemcsak a kora miatt, hanem mert része volt az életemnek. Olvastam egyszer valahol, amikor a 90-es években curt cobain meghalt a fiatalok sírtak az utcán.
2018. ápr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!