Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avicii kedvelők! Mit szóltok...

Avicii kedvelők! Mit szóltok ahhoz hogy már nincs köztünk?

Figyelt kérdés
Most olvastam a hírt és teljesen meg vagyok döbbenve. 28 éves volt. Nagyon szerettem a zenéit. Jó emlékek fűznek néhány nagy slágeréhez. Mit szóltok a történtekhez? Én nagyon sajnálom :(

2018. ápr. 20. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:

5ös vagyok. Amikor hallottam a halálhírét (1 hete és még most sem fogtam fel) és utána néztem, hogy mégis hogyan történhetett egyből erre gondoltam. Beteg volt, nem bírta, se a stresszt, békében, egyedül, a csúcson hagyta itt az életet, amíg mi élünk tuti emlékezni fogunk rá. A tegnap esti Honfoglaló műsorban is kérdezték, hogy melyik DJ francia, köztük volt és kiírták, hogy április 20-a előtt vették fel. Hát azt hittem megint megkönnyezem. Amikor hallgatom a dalait bennen van egy olyan, hogy nem fejezte be, még csinált volna, de nem. Hihetetlen.

Nem hiszem, hogy lenne olyan dala amit egyszer legalább nem hallottam volna és nem képzeltem el egy "saját klipet" a fejemben.

2018. ápr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
Kár érte.
2018. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:

#21: Átérzem a helyzetet. Én ott tartok most, hogy a dalait sem szívesen hallgatom a történtek miatt. De idővel biztosan jobb lesz majd ha letisztul bennünk a dolog.


Egyébként tök jó hogy itt a kérdés alatt ilyen kis megemlékezés lett Aviciiről. Nem is gondoltam volna hogy egytől egyik tartalmas, normális véleményeket fogok kapni. Köszönöm minden eddigi kommentelőnek!

2018. ápr. 27. 11:52
 24/64 A kérdező kommentje:
#20: Bizony van igazság az írásodban. A halála előtt fotózkodott egy DJ-vel. (remélem jól emlékszem a cikkre) Ki is került a netre a közös kép, és azon sem tűnt halálos betegnek. Bár nem tudni mi az igazság..
2018. ápr. 27. 11:55
 25/64 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz volt elhinni. Egyszerűen felfoghatatlan, hogy egyik napról a másikra már nincs köztünk. Nyugodjék békében!:(
2018. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy a neten fent vannak a számai, mindig lehet hallgatni őket, sokan élnek ezzel, még az idősebb korosztály is. Ez a jó a rosszban, de tudom, hogy élőben már nem láthatjuk, ezt semmi nem pótolja.
2018. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:

Fel sem fogom hogy egy ilyen helyes, aranyos, jólelkű, és fantasztikus zeneszerzőnek senkinek nem tudott segíteni, hogy ne tegye meg amit megtett...:(


Nagyon mély döbbenetet érzek ami sohasem fog elmúlni, pedig csak egyszer voltam a buliján.

2018. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pia nélkül is volt hasnyálmirigy gyulladásom 14 évesen.

Éppen ezért nem ihatok.

Mi volt előbb a tyúk vagy a tojás.

Van egy sejtésem, hogy azok akiknek játszot a fesztiválokon sokkal több piát toltak le a torkukon mint Avicii...

És nem nekik kellett 2 naponta kiállni a nép elé...


Mielőtt ítélkezel gondolkodj.

Hogy amit mondasz- Igaz-e?

Fontos-e?

Nem árt-e?

2018. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Már mind1 igazából, mivel kiderült, hogy öngyilkos lett, felvágta az ereit, lényegtelen, mennyit ivott, nem abba halt bele.

2018. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:

Közvetlenül nem, egy depresszió spirálba került bele és elborult az agya ezért ölte meg magát.

Én annak írtam aki forszírozta hogy piált...

A plénum szerintem- tapasztalat külföldön az Ő bulijáról- többet ivott miint ő!!!

2018. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!