Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avicii kedvelők! Mit szóltok...

Avicii kedvelők! Mit szóltok ahhoz hogy már nincs köztünk?

Figyelt kérdés
Most olvastam a hírt és teljesen meg vagyok döbbenve. 28 éves volt. Nagyon szerettem a zenéit. Jó emlékek fűznek néhány nagy slágeréhez. Mit szóltok a történtekhez? Én nagyon sajnálom :(

2018. ápr. 20. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 marshallericsen ***** válasza:

Azért eléggé érezhetö szinte tapintható a hiánya

Eddig mindig vártuk nagy lelkesedéssel hogy mikor jön és milyen ütős lesz az új Avicii szerzemény

Én most csak várok és várok de semmi

2018. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
A temetése már volt? Nem olvastam róla semmit.
2018. máj. 16. 15:24
 53/64 anonim válasza:
2018. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
Júnisu 10-n eltemették egy gyönyörű helyen Svédországban.
2018. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:
Igen olvastam aznap egy hírportálon. Jó sokára lett a temetés. Azt hittem, hogy titokban történt meg, és nem akarták a nyilvánossággal közölni.
2018. jún. 28. 22:10
 56/64 anonim válasza:
0%
Öngyilkos lett, nem kéne szerintem sajnálni..
2018. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
Amikor kiírtam a kérdést, nem tudta még senki a halála okát. Attól hogy azóta megtudtuk, nem változtat semmit azon hogy sajnálom-e vagy nem. Kedveltem. Ennyi.
2018. júl. 9. 22:22
 58/64 anonim ***** válasza:
Akár öngyilkos lett, akár nem, a halála akkor is tragédia. És igen, elkeserítő.
2018. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

Azért mert öngyilkos lesz nem kéne sajnálni?

Mi alapján határozod meg a sajnálatod mértékét és értéket.

Becses ember lehetsz...

Téged elüt a metró akkor majd nem sajnálunk....

2018. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

Avicii teljesen összeroppant a rengeteg turnézástól amibe a menedzsment belekényszerítette és nem csak személy szerint Arash P.

Az egész lemeztársaság.

Fizikailag sem lehet bírni ezt.

És sajnos rászokott az alkoholra mert rettegett a visszautasítottságtól, hogy nem teljesít vagy egyszerűen csak annyira fáradt volt, hogy rettegett hogy rosszul játszik és a pia jó eszköz volt, hogy mindezt a szőnyeg alá söpörje.

Tiesto- okos ember - nyilatkozta, hogy még nem láttot az elmúlt 25 évben olyan DJ- magát is beleértve aki nem hozott volan igen nagy áldozatot azért amit csinál...

Magánélet, családi kapcsolatok, egészség, mentális egészség, mind rámennek.

Avicii a depesszióból nem tudott kimászni és ha nem is tudták de szerintem sejtették vagy eképzelhetőnek tartották hogy esetleg tesz valamit magával.

Az anyai bátyja Anton nyilatkozta hogy a saját esküvőjén látta őt utoljára ami kb 2 éve volt... ez sok mindent elmond.

Hogy eltávolodott a családjától, bár a szülei néha hónapokig vele laktak a LA házában hogy felügyeljék.

Egyszer csak felpattant a gépre és Bahrainba ment, majd onnan el Omanba hogy ez cool lesz- de annyira depressziós lett hogy felhívta a másik bátyját DAvid hogy ma öngyilkos lesz mert nem bírja tovább.

Magángéppel rohant utána a bátyja de már nem tudta megmenteni.

Az első barátnője az Emily amúgy egy EDM táncosnő volt és először a Tiesto szeretője volt...

Őt Budapestre is elhozta magával, a Budapesti Állatkertben is együtt voltak :)))

A 2. a Racquel N csak a pénzéért volt vele, soha nem szerette, egy rakat lóvét lehúzott róla, valami 'egészségközpontot'" akart kihúzni belőle, amit Tim utána visszakövelt tőle kb 1 év 3-4 hónapot voltak együtt.

Egy csomó Chanel táskát vetett vele, mindenféle színben azt tudni kell hogy egy ilyen táska kb 1,5-2 millió forint.

Ő egy olyan típusú nő sz aki a pénzes pasikra hajtott egész életében...

Emily csak egy Hublot aranyórát kapott tőle, Em kevésbé használta ki anyagilag Timet, és amikor együtt voltak ő volt az egyik táncosnő a háttérben....

Aztán ez a Tereza nevű moslé.k nő...aki a nyakába akarta varrni a gyerekét...

2018. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!