Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avicii kedvelők! Mit szóltok...

Avicii kedvelők! Mit szóltok ahhoz hogy már nincs köztünk?

Figyelt kérdés
Most olvastam a hírt és teljesen meg vagyok döbbenve. 28 éves volt. Nagyon szerettem a zenéit. Jó emlékek fűznek néhány nagy slágeréhez. Mit szóltok a történtekhez? Én nagyon sajnálom :(

2018. ápr. 20. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi számot nem fogunk már hallani, mennyit írhatott volna még. Sajnos ez nemcsak rá vonatkozik.
2018. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 marshallericsen ***** válasza:
100%

Avicii nélkül a zene sem ugyanolyan

Avicii adta a lelket a zenének. Még ha hullafáradtan is ha meghallod valamelyik számát még hullafáradtan is tuti táncraperdülsz vagy kiugrálod a maradék szuszt is


Engem is megrikatott egy kicsit nagyon

Facebook - on láttam elöször a hírt hogy meghalt

Én erre rávágtam hogy kamu csak valamelyik idióta akarja magára vonni a figyelmet mert ilyenek is elő szoktak fordulni

De még másnap se akartam elhinni vagy 20szor még rávágtam hogy kamu

De aztán jött a sokk

Annyira nem akartam elhinni hogy Google - n beirtam hogy Avicii de csak ennyit

Mert ha beírod valamely híresség nevét akkor kiad egy csomó élményekkel teli sztorit meg hogy milyen szipcsi - szupcsi a kis élete tele fergeteges pillanatokkal

De Avicii - nél minden arról szólt hogy meghalt

Hát én erre szépen elbőgtem magam

Mondom én ez nem lehet igaz tuti csak valami félreértés vagy csak megtervezte a saját álhalálát és ezt adták a köztudatnak hogy biztos csak leakart nyugodni egy kicsit eltűnni egy időre mert elege lett a sok hajtásból

De aztán a végén kiderült hogy öngyilkos lett bár ezt én mire a tudatomba eljutott addigra sejtettem hogy szándékosan végzett magával még napokkal azelőtt hogy kiderült volna hogy öngyilkos lett


Ennyi az élet így megy tönkre az ember lelkileg nem csak a szegénység viszi halálba az embert hanem a hírnév is


De miért pont őt ??

Miért ??


A legnagyobb rémálmom vált valóra és azt kívánom bárcsak felébrednék ebből a rémálomból és arra ébredni hogy Avicii él és nem halt meg


És idén életemben először elakartam jutni a koncertjére is nyáron ez volt a nagy álmom hogy egy koncertjén ott lehessek de ez az álom sajnos már nem válik valóra

2018. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 marshallericsen ***** válasza:

És ő szerintem többet tett le az asztalra ezalatt a pár év alatt mint pl David Guetta egész pálya futása alatt

Avicii hősiesen állt a DJ pult mögé

A neve örökre beleégett a szívünkbe nagyon is

AVICII.


Az emberekből kieresztette a vadállatot a zenéivel



Oly csodálatos dolgot művelt azzal hogy a Dj pult mögé állt és tessék öngyilkos lett

Nekem nagyon hiányzik olyan mintha az apámat vesztettem volna el

2018. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 marshallericsen ***** válasza:

Egésznap rajta kattog az agyam még több mint egy héttel halála után is hogy ez HOGY TÖRTÉNHETETT MEG ?? HOGGGGGYYYY??

MIÉÉÉÉÉRT ??

2018. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:

A családja tudta hogy nagyon depressziós már hónapok óta.

Az utolsó telefonhívás után a bátyja repülőre ült és felhívta a hotelt, hogy valaki menjen be a szobájába és akadályozza meg hogy bármit tegyen magával, hogy ne hagyják egyedül amíg ő megérkezik.

A bátyja David gépe 2 órával azután szállt le hogy Avicii már halott volt..

A biztonságiak rátörték az ajtót és vérbe fagyva találták meg.

2018. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:
#35: Én ezt nem is olvastam :( Ez borzasztó. Ha hamarabb érkezik a tesója akkor talán megmenthették volna..
2018. máj. 3. 16:32
 37/64 marshallericsen ***** válasza:

És ez a cinkes

Hogy sejthették a társai barátai családja hogy ez előbb utóbb be fog következni

De lelkileg senki sem volt mellette

2018. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy ott voltak-e lelkileg vagy sem? Miért kell mást hibáztatni azért, mert öngyilkos lett? Chester Bennington is az lett, ott volt a családja, a gyerekei, a felesége, mindenki mellette volt, mégis megtette.. Nem kell mást hibáztatni ezek miatt, az ő döntésük volt.
2018. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 marshallericsen ***** válasza:

Nekem ő volt az egyetlen zenész akinek a munkáját tartottam a legcsodálatosabbnak

Mert milliók kezét emelte a magasba

Szövegei mind hatottak az ember életére segítettek továbblépni talpraállni akadályokat legyőzni helyes útra terelni


Minden benne volt amiket nehéz lesz elfeledni


Ő az egyetlen zenész ez esetben DJ akit igazán nagyra becsültem

A zenéivel mindig meg tudott lepni

Mind külön történetet mondanak el ami rólunk szól

Elesés után talpraállás veszteség után győzelem


Egy nagyon értékes csodálatos szívű embert veszítettünk el és ezt a békát nehéz lesz lenyelni


Rámutatott arra hogy fontosak azok akik mellettünk vannak

És vigyázzunk egymásra legyünk ott szerettünk mellett

Fontosak a barátok és családaink. És arra törekedjünk hogy ne eresszük el őket mert bármikor elveszíthetünk valakit aki fontos számunkra

És ha eltávozik valaki ne vitával végződjön hanem azzal hogy szeretjük őt és hogy mennyire bearanyozta napjainkat mert ez a fontos

2018. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 marshallericsen ***** válasza:
Bocsi srácok de Avicii halála engem tényleg meghatott mert nem kellett volna meghalnia
2018. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!