Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avicii kedvelők! Mit szóltok...

Avicii kedvelők! Mit szóltok ahhoz hogy már nincs köztünk?

Figyelt kérdés
Most olvastam a hírt és teljesen meg vagyok döbbenve. 28 éves volt. Nagyon szerettem a zenéit. Jó emlékek fűznek néhány nagy slágeréhez. Mit szóltok a történtekhez? Én nagyon sajnálom :(

2018. ápr. 20. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

Az hogy szidják itt az Orbán Viktort, Gyurcsány Ferencet, Szél Bernadettet, még érthető. De Avicii nem politikus volt, nem ártott senkinek, mégis csak megy az, ő milyen volt, meg ilyen volt, meg olyan. Azok, akik itt gyűlölködnek és ítélkeznek, inkább azon kellene gondolkozniuk, hogy ők maguk milyenek - szánalmasak, semmiben nem látják meg a jót, vagy a szépet, csak mindenben a rosszat. Egy bibliai vers jutott az eszembe:

- Mivel ezt mondod: Gazdag vagyok, és meggazdagodtam és semmire nincs szükségem; és nem tudod, hogy te vagy a nyomorult és a nyavalyás és szegény és vak és mezítelen:

-

Azt tanácslom néked, hogy végy tőlem tűzben megpróbált aranyat, hogy gazdaggá légy; és fehér ruhákat, hogy öltözeted legyen, és ne láttassék ki a te mezítelenségednek rútsága; és szemgyógyító írral kend meg a te szemeidet, hogy láss!

2018. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Mert ebben az országban mindenkit gyűlölnek aki elér valamit, aki létrehoz valamit, és nem nézik azt, hogy mi az ára, hogy mit volt képes magából kihozni.

Na és ha esetleg valaki drogozik?

Hétköznapi emberek is drogoznak- jogi egyetemen- saját szememmel láttam és ők senkik, nullák.

Na és ha iszik?

És így van aki nem politikus az nem tőlünk lopta, megdolgozott érte, azt csinál a pénzével, életével, sikereivel amit csak akar.

Attól még a zenéje sok embernek okozott gyönyörű perceket és adott megnyugvást, többet kaptsz egy zenésztől mint gyakran a saját családodtól.

Úgyhogy nyugodjon békében bárhol is van a gyönyörű lelke..

2018. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így van. Az itt gyűlölködőknek is nem kis része sokkal többet elért volna, ha valóbban egy kicsit megemelték volna magukat, de nem tették, inkább támasztották a kocsma falát, meg találtak valakit, akit utálhatnak. Fidesz, Szocik, Avicii, mindegy,csak lehessen utálni őket. De azt nem értik, hogy ami kifelé működik, az befelé is. Nemcsak a környezetet rombolja, hanem saját magát is vele együtt. Ezért rombolta le az életét, észre sem vette mi történik.
2018. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

A mocskos Fid.szt utálni azt megértem, tönkreteszik, lerabolják, szétzilálják, elnéptelenítik az országot- már megtették, a forint annyit ér mint a pengő, söpörni lehet...

330-szor kevesebbet ér a pénzed mint pl a szlovákoknál.

Avicii-re visszatérve, egy BRAND volt egy csinos fiú arcával, de két ember állt mögötte Tim Bergling és Arash Pournouri.

Tim B szövegíró zeneszerző volt addig amíg Arash fel nem fedezte és mellé nem fogadott saját pénzből DJ-ket hogy tanítsák meg DJ-ni.

Két másik dúsgazdag night club tulaj Jese és Cy Waits nyomatták Las Vegasban adtak neki 400.000 dollárt/ éj, ők nyertek rajta x-szer ennyit és halálra dolgoztatták....

3-4 év alatt 800-900 show persze hogy tönkremegy az ember fizikaialag.

Nincs ma olyan DJ aki ne drogozna!

Egyik sem.

Tiestotól David Guettáig orvoskkal mennek minden fellépésre, mert valamilyen gyógyszer drog mindegyikben van.

Józan emberi ésszel, hogy lehetne repülőtereken, magánrepülőkben-bőröndőkből élni, ma Peruban vagy holnap meg Japánban és az egész éved ebből áll!

Talán van 20-30 nap egy évben amikor nem játszol.

A legtöbb DJ mögött szellem producerek, szellem dalszövegírók vannak, nem ők írják a dalaikat, nem is ők szerzik a zenét...

Avicii volt az üdítő kivétel...

Ő írta a dalait, ő 'hangszerelte", ő írta a szövegeket is, 0-24 óráig a stúdióban élt. És utána kihajszolták a belét hogy álljon színpadra és termelje a milliárdokat.

Ráadásul egy introvertált, agyonkényeztetett, befelé forduló srác volt aki pia nélkül nem mert kiállni a plénum elé.

Anyukája egy híres svéd színésznő akinek azegyik filmjét még Oscarra is jelölték. A bátyja híres svéd rádióműsorvezető szintén DJ.

Apja 16 évesen azt mondta neki hogy kezdhet bármit az életével ő megengedi...

Hát, ez lett a vége...

2018. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!