Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek szimpatikus Kasza Tibi...

Nektek szimpatikus Kasza Tibi felesége?

Figyelt kérdés

Én eddig nem nagyon ismertem őket, múltkor belefutottam egy insta live-ba, ahol a felesége még meg volt sértődve, hogy nyáron Balatonhoz mennének a kisbabával, és nem Dubajba. Majd hosszú időn ez volt a téma, hogy nem fog belföldi helyekre menni, inkább repülővel mennek majd Dubajba.

Máskor is így viselkedik? Nektek mennyire szimpatikus?


2019. febr. 15. 13:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/291 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa meg amikor terhes volt és sokan kérdezték tőle, hogy miért egy albérletbe akar szülni, miért nem költöznek vissza a kertesházukna... teljesen ki volt akadva, hogy nekik ott milyen jó, mindenki idióta volt, elmondta, hogy ott a park, oda is le lehet menni, neki nem kell kertesház. Majd 8 hónapos terhesen mégis költözködtek egyet egy kertesházba.....:DD


Meg perszee, neki nincs segítsége de azért minden pár napos utazásra elcibálják a nagyit, hogy legyen aki vigyáz arra a csodagyerekre :D


Hú meg ezek a nagy recepegosztások... :D amikor összekeveri a pizzakrèmet a virslivel, meg ehhez hasonló megosztanivaló “receptek” :D és több ezren ömlengenek neki...

2020. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/291 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, egy sz@ros pizzakrémes tészta receptet is elkérnek tőlük a követőik. Nevetséges :D :D Azt hiszi, házitündér, mindenhez IS ért Andika. :D

A költözéssel is egyetértek, ez is mutatja, hogy náluk egyik nap ez, másik nap az a jó :D


Mikor Thaiföldön nyaraltak a télen, és akkor kezdett kibontakozni a járvány, akkor nagyon félvállról vették, üzengettek, hogy nem kell félni tőle, mindenféle piacon vásároltak maguknak főtt ételeket. Ma meg már ki se mozdulnak (jelzem, én sem megyek ki sehova, nem ezzel van a probléma), Andika kenyeret süt, stb. Mikor mi nekik a jó.


Azon is nevettem, hogy Andi addig nyomta a Dora Natura termékeket, amíg véééégre felkérték őt "márka nagykövetnek", amire persze a férjecskéje rendkívül büszke! El is hiszem, nagyon nagy munka hetente-havonta fotóztatni magad, ráadásul úgy, hogy házhoz jön a sminkes, meg a fodrász :D :D

Mert, hogy nekem az is feltűnt: ez a nő sehova se mozdul ki... házhoz jön neki a körmös, a fodrász, házhoz rendel mindent.

2020. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/291 A kérdező kommentje:

Ééés újra indul a Mankershop is!! Gondolom ti is nagyon örültök neki :D :D

Mikor először csinálta ezt az oldalt, akkor érdekes módon szépen csendben egy idő után meg is szűnt, amire értelmes magyarázatot persze nem adott, ha valaki rá mert kérdezni. Most újra beindítja, és szerinte imádni fogja mindenki, gondolom míg meg nem unja megint...

2020. ápr. 9. 07:55
 44/291 anonim ***** válasza:
100%

Huha, mi az a Mankershop? :D


És arra emlékeztek, hogy többször megígérték már, hogy a Mankertipp meg a Manófejek oldalon is sokat fognak posztolni? De hát ez is el van már felejtve :D

2020. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/291 A kérdező kommentje:

A Mankershop a saját webáruháza volt, ahol lehetett tőle bögrét meg mindenféle baromságot rendelni. Most azt mondta, hogy majd ott fogja árulni a Dora Naturás termékeket, meg még sok dolgot.


Jaaj az általad említett 2 instagram oldal egy nagy nulla. Azokon folyton vagy hirdetés van csak, vagy más oldalakról leszedett tartalmak story-ban, esetleg ha Tibinek új zenéje van, akkor azokon is nyomják,hogy "húzzátok fel az oldalt ha meg szeretnétek hallgatni". Talán akkor hozták létre, mikor valami mobilt sorsoltak ki és csak annak volt esélye aki mindet belájkolta. Azt mondták korábban, hogy a Manófejek oldalon lesznek a családi képek, de azóta is tartalomban egy nulla.

2020. ápr. 9. 13:52
 46/291 A kérdező kommentje:
Ja meg mikor megláttam, hogy Sarka Katával jár össze. Na akkor gondoltam, mi lett ebből a lányból. :(
2020. ápr. 9. 14:05
 47/291 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen egyetértek!!!


De én azokat sem értem, akik vásárolnak tőle...

Tibi a dalait tényleg minden felületen promózza, annyira, hogy az már nekem kínos. :D

2020. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/291 anonim ***** válasza:
100%
Annál már csak az kínosabb, amikor megkéri azt a buta liba Kulcsár Edina barátnőjét, hogy nyomja már be ő is a Tibi dalát, aztán nyomjon fel húsz videót a kölyökről, ahogy a tv előtt produkálják. :D
2020. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/291 anonim ***** válasza:
100%
Meg Andikáék nem akarták elárulni, hogy mikor fog születni a gyerek, hogy "ne menjenek ezért sokan a kórház elé". :D :D Azért ne képzeljék már magukat Vilmos hercegéknek, nem kell nekik is integetni a kórház lépcsőjéről... :D
2020. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/291 anonim ***** válasza:
100%

Újabb ellentmondás emberek, csak ezúttal a kedves férjtől! :D

Azt mondta pár napja edzés közben, hogy ő nem akar semmilyen koronavírussal kapcsolatos, maradj otthon kampányos műsorban résztvenni, mert így is tele van vele a sajtó. Most meg látom, hogy indított valami "Kasza Live" műsort, ahol egyik nap Győrfi Pállal, ma meg Alekosszal beszélgetett. Úgy látszik, kezdenek kifogyni a bevételből, Andika modell karrierje, meg "márka-nagykövetsége" sem hoz elég zsozsót... :D

2020. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!