Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok, és kit...

Kinek szurkoltok, és kit utáltok a Valói Világ 10-ből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem Renátó a leggusztustalanabb az egészben. Remélem, hogy nagyon hamar kiesik, vagy bármi olyat csinál amivel kizárják.

Fru is unszimpatikus lett, pedig az elején aranyosnak tűnt amikor beköltözött, de hát... Bálint a legszimpatikusabb, Ő vele tudok azonosulni a legjobban és talán Ő az egyetlen aki normális ott bent és tud gondolkodni a fejével. :D


Na és Ti, hogy vagytok vele?



2021. jan. 5. 20:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/126 anonim ***** válasza:
18%
Engedd el Mercit, én beszéltem vele miután kiesett. Ő túl értelmes lett volna oda, ez a műsor csak a lejáratásról szól kb. Azt írta, hogy ő sem érzi fairnek, de az adásokat elnézve, már nem is bánja, hogy már csak kinti szemlélő.
2021. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/126 anonim ***** válasza:
98%

Dubajos Mercédesz nekem is nagyon szimpi volt, már a bemutatkozó kisfilmjénél. Értelmes, kedves lánynak tünt, szerintem nem veszített vele sokat, hogy már az elején kiszórták. Ez a csapat nem az ö szintje lett volna, ehhet a brigádhoz szerintem ö túl normális lett volna. De amúgy én sem éreztem fairnek, hogy kb ö jött be utolsónak, és Robi már azonnal is jött helyette. Egyetlen egy dolog nem tetszett benne, hogy nagyon összeöribarizott Amandáékkal. Meg is lepödtem.

Amúgy minden elismerésem Bálintté, aki szintén egy intelligens srác, nagyon jól türi ezt az alja brigádot, föleg Ginát és Renátóékat.

2021. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/126 anonim ***** válasza:
94%
Mercédesz rafkós nő. Szép volt, amikor Bálintnak alpári módon anyázott.
2021. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/126 anonim ***** válasza:
97%

Senkinek nem szurkolok. Szimpatikusak: Bálint, Robi, Vivi.

Utálom: Moh, Dani.

2021. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/126 anonim ***** válasza:
92%

Csóri Mercédeszt abban az egy napban is sikerült lejáratni, amikor kirakták róla azt a behányós meg falási rohamos videót...


Bálint most olyan bunkó volt szerintem Vivivel. Egyrészt már ezzel a 10/4 szintre értékelt bizalommal láthatóan megbántotta, de nem nagyon érdekelte. Ok, hogy őszinte volt, de azért szegény Vivót úgy sajnáltam. Aztán a vacsin se oldotta a hangulatot, amikor Vivi zavarban volt, miután bezabált kivágta az ajtót és kiment, majd elég kiábrándítóan reagált arra is, hogy tetszik Vivinek. A sok hülye pletykagyár meg felfújta ezt az egészet, pedig Vivi elmondta, hogy tetszik neki, bele tudna szeretni, de azért tartja a két lépést. Bálint meg úgy reagált, mintha valami leprásról lenne szó. Most kicsit kiábrándultam a gyerekből. Lehet ilyen hülye érzelmes vagyok, de úgy megesett a szívem Vivin, olyan kis összetörtnek meg magányosnak tűnt. Neki azért szerintem Bálint az egyik legfontosabb ember a villában, érzelmektől függetlenül is, az meg tojik a fejére és meg is bántja. Meg azt se tudom, mit pletykált el róla, ami miatt nem bízik benne... ő szerintem mindig maximálisan mellette állt.

2021. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/126 anonim ***** válasza:
88%

Igen, Bálint ma nagyon illemtelenül viselkedett Vivivel szemben.

Én sem értem a bizalom kérdést, mert úgy gondolom, hogy a lány semmilyen okot nem adott az ellenkezőjére.

A reakciója most mindent elárult a személyiségéről, hiszen ezek a tettek nem utalnak intelligens modorra.

Hidd el nem vagy egyedül, habár én sosem kedveltem igazán a fiút.

2021. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/126 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi linken egy szavazást találtok, ahol szimpátia alapján lehet látni a jelenlegi állást.

[link]

A következő napokban leadott által még inkább világossá válik a sorrend, ezért szavazzatok Ti is!

2021. jan. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/126 anonim ***** válasza:
*voksok (ezt a szót kihagytam)
2021. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/126 A kérdező kommentje:

Valóban nem a legjobb módon reagálta le Bálint a Vivis sztorit, de azért nem tudhatjuk, hogy tényleg mit pletykált el róla. Bálint barátként tekint rá, és nem akar többet tőle. Szerintem nem is illenek össze egyébként. Vivi mondta magáról, hogyha iszik, akkor hazudik stb. Meg az elején tényleg elég pletykás volt, most már talán nem annyira. Szerintem Bálint is hamarosan megfog benne bízni. Tudjatok milyen a bizalom...Elveszíteni könnyű, de visszaszerezni nehéz. De mondom, Bálint reakcióját én is furcsaltam, de egy baráti kapcsolatba ezek beleférnek. A vacsorán is azért lépett le szerintem a Bálint, amit el is mondott, hogy látta zavarban volt a Vivi, és ezért inkább megkímélte magát és Ot is a kellemetlen szituacioktol.


Egyébként a sorrend nálam: Bálint, Robi, Dani, Virág/Vivi <—(egy helyre rakom őket), Merci, Moh, Fru, Renato


Ez nyilván változhat, de az első eddig szikla szilárdan Bálint. Max. a többi fog változni attól függően mi lesz bent. Mondjuk mostanában Renato sem akkora paraszt.. Fruval igen, de Ő megérdemli.. Persze nem fogom Renatot soha megszeretni..

2021. jan. 12. 05:00
 30/126 anonim ***** válasza:
100%

Renátó mostanában nem annyira bunkó?

Az elfogadhatatlan viselkedése miatt már majdnem mindenkivel összeveszett.

Mi az, hogy Fruzsi megérdemli a minősíthetetlen viselkedést?

Azt, ahogyan a fiú beszélt vele, én úgy gondolom, hogy senki nem érdemli meg.

2021. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!