Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV7 szimpátia szavazás?

Hosszúhajú kérdése:

VV7 szimpátia szavazás?

Figyelt kérdés

Igen, én nézem. Évekig tanultam pszichológiát, és szerintem ez egy érdekes pszichológiai kísérlet arra, hogy hogyan lehet konfliktusokat kezelni, vagy generálni 0-24 órás együttéléssel, és kitűnően ki lehet elemezni a személyiségtípusokat.

Engem az is érdekelne, mi az a tulajdonság, ami szerethetővé teszi nektek a játékost. Írjatok egy nevet és egy tulajdonságot.

Kezdem én: Robin - érzékeny úriember.

( szeretném, ha nem jönnének ilyen megjegyzések, hogy jaj, de hülyeség... - ezt jegyezzétek meg magatokban, én úgy veszem, mintha leírtátok volna. Engem komolyan érdekel, hogy a mai világban milyen karakter az, aki a leginkább szimpátiát tud kelteni másokban. )



#VV7 szimpátia #pszichológiai kísérlet
2015. jan. 11. 14:41
 31/92 A kérdező kommentje:
kire szavazol? és a ki a kedvenc játékosod? és miért? szerinted ki megy vissza? és más pletykákból mit hallasz a párbajról?
2015. jan. 16. 00:02
 32/92 anonim ***** válasza:

Én arra szavazok, hogy a Laci menjen vissza.

Nincs kedvencem, de ezt el is mondtam, és most próbáltam fejben rangsort állítani, de azt sem tudtam :D

Szerintem a Dennisz fogja megnyerni, mert ő alakítja magát benn a legjobban.

Pletykát hallok-e?

Háááát... (-al nem kezdünk mondatot, de mégis)

Megmondom az őszintét Maónika, hogy ebben a posztban ti ketten vagytok, akikkel erről beszélek, na meg ha még valaki becsatlakozik. Köreimben senki sem nézi, férjem ideges is miatta, de én meg mondtam neki, hogy ez az egyetlen bulvárszenny, amit nézek, vagy olvasok.

Se bulvár újság, se barátok közt, se éjjelnappalpb, semmi, úgy hogy hagyjon békén :D

Jahh, és sejtésem beigazolódott, Zsuzsának nagyon nagy lett a mellénye :S Lehet, hogy visszamegy. Csak az a baj, hogy már elérte a hányingerküszöbömet szegény .

2015. jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 A kérdező kommentje:

pont a nagy mellény miatt ki is eshet.

egyáltalán nem örülnék, ha az egész játékot ő nyerné meg, olyan fölényes stílusa van, hogy valaki szerényebbnek adnám.

2015. jan. 16. 17:08
 34/92 A kérdező kommentje:
a lányok közül Dóri az, aki szerényebb. - na nem a fürdésnél...
2015. jan. 16. 17:10
 35/92 anonim válasza:

Laci egy bunkó. Aki nő létére képes rá szavazni, az megérdemelne az életébe egy ilyen tuskót. Csak a nőket tudja degradálni, " csak az a nő foglalt, amelyiken fekszenek" és társai...gáz

Laci meg nem szereti Edinát. Akit szeretsz annak nem szólsz bele olyat, hogy "mi a fa*sznak szólsz bele", és társai..a testbeszédén is látszik, hogy nem kell neki a lány.

2015. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:

Igen, Laci bunkó. De ezerszer szívesebben nézem, mint az idegesítő Zsuzsát. Nő létemre rá szavaztam, nem azért, mert valaha szóba állnék egy olyan pasival, mint ő, hanem mert Zsuzsa egy undorító kígyó, és ellene szavaztam.

Ennek ellenére tudom, hogy Laci fog kiesni, de egyszerűen a hányinger kerülgetett attól, hogy Zsuzsára szavazzak.

2015. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 anonim válasza:
Odáig én sem vagyok Zsuzsától, de rosszat semmit nem tett. Tetszett neki egy pasas, ennyi. Nem Edina férje talán, hogy ne tetszhessen neki..Edina botrányosan viselkedik Zsuzsával..Kedvencem volt Ő, de már kieshetne a fenébe.
2015. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 anonim ***** válasza:

De igenis tett rosszat Zsuzsa, mert nem is akart semmi a Lacitól, de elirigyelte Edinától a szerelmi szálat. Zsuzsa csábította Lacit azzal, hogy "akarlak", és el se mondta volna senkinek, ha Dani nem jegyzi meg, hogy szerinte Lacinak nem jön be Zsuzsa. Erre nagyon megsértődött Zsuzsa. Edinának is keresztbe akart tenni, mert féltékeny volt rá, pont előtte történt, hogy Edinát, Danit és Dennist szavazták meg a legerősebbeknek, és Zsuzsa nagyon zokon vette, hogy nem volt köztük, míg a hülye kis Edina meg igen.


Szóval Zsuzsa egy álnok kígyó.

2015. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim válasza:
Vagy csak simán megtetszett neki a srác?Az elején is tetszett neki. Sokat ivott elszaladt vele a szekér ennyi történt. Mással is előfordult már a való életben is,részegen rengeteg ismerősöm kavarászik a másikkal, nemhogy bezárva egy kis pi**a területre. Am sztem Zsu senkinek sem tartozik elszámolással, hogy mi van vele, ugyanúgy, ahogy a többiek sem. Laci nem volt Edina tulajdona, mi köze hozzá? Sőt még Zsu jobban is járhatott volna, így hogy elmondta (minthogy titokban tartotta volna), legalább rájöhetett volna az a kis buta erdélyi lány, hogy mekkora paraszt a csávó, de sajnos nem jött rá, mert butus..
2015. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:
Edina buta tényleg, nekem nem szimpi, és nem is volt. Laci egy tróger, őt sem szeretem. De Zsuzsától annyira hányingerem van, hogy kénytelen vagyok Lacira szavazni, mert nem bírom már elviselni a csajt. Főleg az utóbbi napokban, hogy jól alakultak számára a dolgok. Az őrületbe visz, és ha marad, akkor csak rosszabb lesz, elszabadul a pokol szerintem. Akkor viszont lehet már nem is fogom tudni nézni a kis idiótáimat :)
2015. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!