Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV7 szimpátia szavazás?

Hosszúhajú kérdése:

VV7 szimpátia szavazás?

Figyelt kérdés

Igen, én nézem. Évekig tanultam pszichológiát, és szerintem ez egy érdekes pszichológiai kísérlet arra, hogy hogyan lehet konfliktusokat kezelni, vagy generálni 0-24 órás együttéléssel, és kitűnően ki lehet elemezni a személyiségtípusokat.

Engem az is érdekelne, mi az a tulajdonság, ami szerethetővé teszi nektek a játékost. Írjatok egy nevet és egy tulajdonságot.

Kezdem én: Robin - érzékeny úriember.

( szeretném, ha nem jönnének ilyen megjegyzések, hogy jaj, de hülyeség... - ezt jegyezzétek meg magatokban, én úgy veszem, mintha leírtátok volna. Engem komolyan érdekel, hogy a mai világban milyen karakter az, aki a leginkább szimpátiát tud kelteni másokban. )



#VV7 szimpátia #pszichológiai kísérlet
2015. jan. 11. 14:41
 11/92 anonim ***** válasza:

igaaaaz, de csak félig :)

azt ne felejtsd el, hogy nem mindenki nézi naprakészen a műsort, és emiatt nem is szavaznak állandóan, csak a párbajnál. pl én is múlt héten külföldön voltam , és neten néztem meg a kimaradt adásokat, ezért a rész-szavazásokon nem szavaztam. szerintem ezek csak részben mérvadóak.

2015. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:

szerintem sem meri kivinni Edinát, Fannit fogja, Dani ki van zárva. esetleg van még egy olyan opció, hogy Dani leveszi a lilát Laciról és akkor Zsuzsa kivinné Lacit, ebben az esetben Zsuzsa szerintem visszamenne. Aki ellen lenne esélye, az a Dóri, de őt meg nem fogja kivinni. Szerintem ha nem Lacit viszi, kiesik Zsuzsa, nagyon remélem.


Szerintem Edinában még több potenciál van, mint Zsuzsában, ő a szarkavaráson kívül nem csinál semmit, ráadásul nagyon szabálykövető. pl. egy sulis héten az lenne a legunalmasabb, ha Zsuzsa ott stréberkedne, mert azt csinálná. egy sulis héten a csínyek a viccesek, ehhez pedig Dennis, Edina, Fanni, Dani kell. Zsuzsa nem.

2015. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:

egyet értek :)

Dórival pusziviszonyban lettek, Szerintem Fannitól is tart Denisz miatt, Danit mégsem szúrná ennyire hátba, azt a nézők nem nyelnék be neki.

marad Edina, és ne felejtsük el, hogy Edina mondta neki, hogy vigye ki, rendezzék le.

Szerintem akárhogy lesz, vége a csajnak.


jahh, és szerintem Dani nem veszi le Laciról a kendőt, Edina kedvéért.

Későbbre tartogatja az aduászát.

2015. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 anonim ***** válasza:

azért kicsit tartok tőle, hogy kinn hagyhatja Edinát

de a szerkesztők csak nem hagyják... Edina sokkal többet szerepel, érdekesebb, de attól tartok, sokan bevették Zsuzsa önsajnáltatását

2015. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
Ha nem ment volna rá Lacira, és kimarad ez a balhé, akkor maradhatott volna tovább is szerintem, de ez betett mindenkinek. Mondjuk Laci se kutya, nem védem :)
2015. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 A kérdező kommentje:
nekem is eszembe jutott, hogy sajnálatból visszaküldik, de ez fordítva is igaz, - ha igazán sajnálják hazaküldik, mert már nagyon nem bírja bent.
2015. jan. 13. 16:26
 17/92 anonim ***** válasza:
Na ma este megtudjuk kit hív ki :) Várom nagyon, utána majd jól kidumáljuk, és megtesszük tétjeinket! :D
2015. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 A kérdező kommentje:
Benne vagyok!
2015. jan. 14. 13:28
 19/92 anonim ***** válasza:
láttátok, hogy Dani levette Laciról a lilát? őt fogja kihívni Zsuzsa, és sajnos vissza is fog menni, szerintem Laci nem erős.
2015. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
nem láttam ne idegesíts! mikor láttad? vagy ma esti adásban lesz?
2015. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!