Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV7 szimpátia szavazás?

Hosszúhajú kérdése:

VV7 szimpátia szavazás?

Figyelt kérdés

Igen, én nézem. Évekig tanultam pszichológiát, és szerintem ez egy érdekes pszichológiai kísérlet arra, hogy hogyan lehet konfliktusokat kezelni, vagy generálni 0-24 órás együttéléssel, és kitűnően ki lehet elemezni a személyiségtípusokat.

Engem az is érdekelne, mi az a tulajdonság, ami szerethetővé teszi nektek a játékost. Írjatok egy nevet és egy tulajdonságot.

Kezdem én: Robin - érzékeny úriember.

( szeretném, ha nem jönnének ilyen megjegyzések, hogy jaj, de hülyeség... - ezt jegyezzétek meg magatokban, én úgy veszem, mintha leírtátok volna. Engem komolyan érdekel, hogy a mai világban milyen karakter az, aki a leginkább szimpátiát tud kelteni másokban. )



#VV7 szimpátia #pszichológiai kísérlet
2015. jan. 11. 14:41
 81/92 anonim ***** válasza:
Nézem a tegnap esti adást, amiről lemaradtam, és totál ki vagyok akadva Lacin. Ez megőrült. Már tőle is hányok. Edinától is rosszul vagyok, de már sajnálom.
2015. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 A kérdező kommentje:

Laci "kiborulásai" hogy ő már feladja a játékot, meg Edina a mindene, ez szerintem már csak rájátszás, és figyelem felhívás. Edina meg csalódás nekem egy kicsit, mert azt hittem, ő az az igazi lélek, aki a szerelemért mindent, és fura hogy szünetet akar, meg nem tetszik, hogy ott röhögcsél Robinnal a fürdőben, mikor tudja, hogy Lacit ez bántja.

Most úgy egy játékos sincs, akit nagyon utálnék, vagy nagyon szeretnék, nem is volt, még a 12 vagy 13 vagy mennyiből sem, csak Zsuzsa volt az egyetlen, akit egy pillanatra sem tudtam megkedvelni.

2015. febr. 1. 19:11
 83/92 anonim ***** válasza:
Szerintem jó hogy kiesett Dani. Pedig neki szurkoltam, rá szavaztam, de már látom, hogy jobb neki így, mert az agysejtjei is tiltakoztak már az ellen, hogy benn legyen :D
2015. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 A kérdező kommentje:

Engem meglepett, milyen jól viselte a kiesést.


nekem nincs különösebb favoritom, talán még mindig Robint kedvelem legjobban. Te? Ti?

2015. febr. 2. 23:36
 85/92 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jól viselte :D Szerintem neki ezek között az emberek között már agyhalál volt! Szerintem Öngyilkosok lettek az agysejtjei! De legalább is fenyegetőztek vele :D Papi mami gazdag, eddig is bulizott eleget, most mi baja lehet? Még ismert is lett. Hogy mi lesz ezután? Laci megy párbajozni szerintem. És Dórit viszi ki, ha van esze .
2015. febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 A kérdező kommentje:

igen szerintem is - amit Daniról írtál. egyébként én az elején csodálkoztam is hogy minek megy be egy ilyen fiú, pár napig nem is éreztem, hogy odavaló lenne - pozitív értelemben!

én is ilyen Laci Edina fannis párbajra gondolok, valaki valakivel a háromból.

2015. febr. 3. 01:04
 87/92 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy már teljesen mindegy. Semmi érdekes nem történik benn, csak a két pár éli a nemi életét, Dóri meg Robin meg nem tudom mit csinálnak. Szerintem Robin is unatkozik már nagyon. Lehet nem is fogom nézni a műsort. Szerintem Fanni is nagyon megerősödött mostanában,és most, hogy Deniszke visszajött, szerintem Fannit nem merik kivinni párbajra. Áhhh, nem lesz itt már semmi sem. Jó lett volna ha Maci benn marad a játékban, ő még tudta volna kavarni a szálakat. Érdekes lett volna. Zsuzsától hányingerem volt, de esküszöm most visszasírom, odasuhintott volna rendesen ezeknek az agytalan tujának.
2015. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 A kérdező kommentje:
szerintem se történhetnek nagy dolgok, egyet leszámítva. Edina-Laci - Robin. Itt még szerintem kavaroghat valami. De ha Laci vagy Edina is kiesik, na akkor már tényleg állóvíz lesz. Egy jó kis baráti társaság lesz egész nap, plusz egy fő ( Edina vagy Laci ) akit kirekesztenek. Érdekes még akkor lehet, ha Fanni esik ki, mert Edina és Laci akkor szárnyra kap, és újabb egyenlő két ellentábor alakul.
2015. febr. 3. 16:12
 89/92 anonim ***** válasza:
na kinek drukkoltok a Laci-Edina párbajon? :)
2015. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
Két rossz közül kell választani. Én egyiknek sem drukkolok.
2015. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!