Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV7 szimpátia szavazás?

Hosszúhajú kérdése:

VV7 szimpátia szavazás?

Figyelt kérdés

Igen, én nézem. Évekig tanultam pszichológiát, és szerintem ez egy érdekes pszichológiai kísérlet arra, hogy hogyan lehet konfliktusokat kezelni, vagy generálni 0-24 órás együttéléssel, és kitűnően ki lehet elemezni a személyiségtípusokat.

Engem az is érdekelne, mi az a tulajdonság, ami szerethetővé teszi nektek a játékost. Írjatok egy nevet és egy tulajdonságot.

Kezdem én: Robin - érzékeny úriember.

( szeretném, ha nem jönnének ilyen megjegyzések, hogy jaj, de hülyeség... - ezt jegyezzétek meg magatokban, én úgy veszem, mintha leírtátok volna. Engem komolyan érdekel, hogy a mai világban milyen karakter az, aki a leginkább szimpátiát tud kelteni másokban. )



#VV7 szimpátia #pszichológiai kísérlet
2015. jan. 11. 14:41
 51/92 anonim ***** válasza:
ezt szépen megfogalmaztad :)
2015. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 A kérdező kommentje:
:)
2015. jan. 17. 16:40
 53/92 anonim válasza:
Pont, hogy bevallotta Zsu. Te mit nezel? Nem egyszer mondta, hogy "egy valamiben hibaztam, hogy teret engedtem ennek az erzesnek". Es Zsu azert nem akarta elmondani Edinanak mert tudta hogy kiakad, hogy ekkora suttyo a pasi.(megjegyzem Edina zold utat adott Zsunak egy kanapes beszelgetesnel)
2015. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 A kérdező kommentje:

teret adni az érzéseimnek, az más, mint valakinek azt mondani, hogy akarlak. Ez ködösítés.

A kanapés beszélgetésen Edina azt mondta, csak akkor lesz olyan, hogy képes lesz túltenni magát rajta, ha vagy ő, vagy Laci kiesik. Mondta ugyan, hogy hagyom, menjél, nyugodtan... - de ez már az "akarlak" után volt.

2015. jan. 17. 17:11
 55/92 A kérdező kommentje:
"engedélyt kérni" pedig úgy gondolom, nem utána, hanem előtte kell.
2015. jan. 17. 17:13
 56/92 anonim válasza:

Szerintem nem, de nem vagyok benne biztos mert nem emlekszem ra. Ha igazad is van, akkor is ki Edina, hogy az engedelyet kell kerni? Senkije a Lacinak.

Am meg Laci meg a hazugsag "nem emlekszem ki kezdemenyezett a nyugi szobaban" ami hugsag mivel ott o kezdemenyezett.

2015. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, nem a nyugiszobás dolgon van a hangsúly, hiszen az akarlak-kal már kezdeményezett.

Edina nem királynő, meg császárnő hogy engedély kell, ez csak jóérzésű emberiesség, ha tudom, hogy szeret valakit az egyik szövetségesem, szerelmes belé, akkor vagyok olyan korrekt, hogy szólok neki előtte, ha én is ugyanazt az embert szeretném. És nem utólag.

2015. jan. 17. 17:26
 58/92 anonim ***** válasza:
Én egy dolgot határoztam el. ha érzem, hogy meg akarom csalni a férjem, akkor elválok előtte. Nincs erről szó hozzáteszem, de azért sokat jelent. Tehát először a letisztult dolgokat kell létrehozni, utána lehet cselekedni. nem kell generálni a dolgokat úgy, hogy más is sérülhessen. És ez az atom mondat, ebbe nem lehet belekötni.
2015. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/92 anonim válasza:
Ezert mondom hogy nem ertitek a jatekot. Egyeni jatek nem csapat. Utolso nem ertem mirol beszelsz. Kinek a ferje ki mi? A villaban mindenki facer.
2015. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
Te nem érted az összefüggést.
2015. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!