Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV7 szimpátia szavazás?

Hosszúhajú kérdése:

VV7 szimpátia szavazás?

Figyelt kérdés

Igen, én nézem. Évekig tanultam pszichológiát, és szerintem ez egy érdekes pszichológiai kísérlet arra, hogy hogyan lehet konfliktusokat kezelni, vagy generálni 0-24 órás együttéléssel, és kitűnően ki lehet elemezni a személyiségtípusokat.

Engem az is érdekelne, mi az a tulajdonság, ami szerethetővé teszi nektek a játékost. Írjatok egy nevet és egy tulajdonságot.

Kezdem én: Robin - érzékeny úriember.

( szeretném, ha nem jönnének ilyen megjegyzések, hogy jaj, de hülyeség... - ezt jegyezzétek meg magatokban, én úgy veszem, mintha leírtátok volna. Engem komolyan érdekel, hogy a mai világban milyen karakter az, aki a leginkább szimpátiát tud kelteni másokban. )



#VV7 szimpátia #pszichológiai kísérlet
2015. jan. 11. 14:41
 21/92 anonim ***** válasza:
2015. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez valami sztorihajhász dolog? Ilyet elárulnak a kihívás előtt?
2015. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
nem, ez már biztos, Dani levette a kendőt Laciról. miért vagy így kiakadva ezen? :D
2015. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 A kérdező kommentje:

na most mi lesz?

ha érdekesség szempontjából nézem a dolgokat, most az lenne érdekesebb, mi lenne ha Laci megy vissza, vajon hogy alakulnak Edinával Danival...

Zsuzsa miatt már nem lesz elvileg nagy por, vele már nem igen történhetnek dolgok, tovább utálják szegényt azt kész.

Viszont Laci nem olyan vízválasztó karakter, mint Zsuzsa, nem vált ki olyan erős reakciókat. Pont ezért viszont vissza is mehet, kevesebb ellene az indulat, mint Zsuzsa ellen.

2015. jan. 15. 00:29
 25/92 anonim ***** válasza:

Én Lacira szavaztam. Dóri, Fanni és Dennis reakciója mindenképp érdekes volna, utálják őt. És az is érdekes volna, hogyan áll hozzá ezentúl Danihoz és Edinához.


Zsuzsa visszamenése esetén viszont egyedül Edina reakciója lenne érdekes, az sem sokáig, folytatódna Zsuzsa kiközösítése.


Tehát játék szempontjából lehet, hogy jobb lenne Laci, viszont nekem az az érzésem, hogy sajnos Zsuzsa fog visszamenni.

2015. jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kiakadva azon, hogy levette a kendőt Laciról, mert mint említettem nem vagyok senkinek sem a drukkere.

Csak baromira elcseszték szerintem.

Én nem gondoltam, hogy Dani ennyire gyáva :)

Pipogya kis elkényeztetett fajankónak tartottam az elején, nem is értettem, mit csípnek rajta a társai, de beépült, és megerősödött :)

Most viszont saját magát levitte a ranglétra aljára.

És megutáltatta magát Lacival.

Belőlem ez teljes hányingert váltott ki, mármint a viselkedése. Félelem szaga volt, ennyi.

Láttátok Zsuzsa arcát a kihívánál milyen pöffeszkedő volt, és magabiztos?

Ebben a kavarásban bőven volt keze Robinnak, meg Dórinak, akik meg ott röhögtek a markukban. A Dani 3-as kis csapatát jól átrázták.

Maguk alatt vágták most a fát, Dani meg a legrosszabbkor használta el a szuper képességét :) Zsuzsa ellen simán nyert volna, de most gyáva féregnek tartják :D

Én szerintem senki nem hiszi el neki azt a dumát, hogy ez nem az ő párbaja... átlátszó.

Szerintem is jobb lenne,ha Laci menne vissza, Daninak innentől befellegzett,hogy gyengeséget mutatott , ki fogják csinálni. Edina meg nyavalyoghat, nem csoda , hogy Laci bepöccent rá, de ha visszajön, úgyis szexhiánya lesz :)


jó hosszú lettem :)

Lacira szavazok, és remélem ő is megy vissza, már rókaingerem van Zsu pöffeszkedéséből, és jó lenne, ha Dórival is történne valami, mert uncsi a szilikoncica.

2015. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
Na azt még kihagytam, hogy Fannikának az 5.0-ás ÍKÚJÁVAL igaza volt, kicsinálják ezek egymást :D Így tényleg benne lesz a topban :D
2015. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 A kérdező kommentje:

Fanni mondata tényleg egy aranyköpés.

Én nem tudok szavazni, de ha tudnék Lacira szavaznék. Úgy érzem, Zsuzsa már kapott új esélyt, de nem élt ( visszaélt ) vele, most Lacinak is adnék egyet, hogy ő vajon mit kezd vele.

2015. jan. 15. 16:26
 29/92 anonim ***** válasza:
De mi a véleményed Dani döntéséről?
2015. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 A kérdező kommentje:
Dani szerepe nagyon érdekes volt, és kettősen állok hozzá. Ha csapatjáték lenne, azt mondanám inkorrekt. Így hogy egyéni... de ott rontotta, el, hogy nem gondolkodott előre. Féltek, hogy Laci veszélyben van, ezért ráadták a kendőt. De ha sejtették hogy Zsuzsa lesz a kiválasztott, akkor ha nagyon előregondolkodnak, eleve szól Dani a Lacinak, hogy ne vedd fel, mert le fogom venni rólad, mert nem megyek helyetted párbajozni. Ehhez az előrelátáshoz meg már nagyon sakkozni kellett volna, nem róható fel neki. Végül is... úgy nevezném, ez a megérthető gyávaság.
2015. jan. 15. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!