Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV7 szimpátia szavazás?

Hosszúhajú kérdése:

VV7 szimpátia szavazás?

Figyelt kérdés

Igen, én nézem. Évekig tanultam pszichológiát, és szerintem ez egy érdekes pszichológiai kísérlet arra, hogy hogyan lehet konfliktusokat kezelni, vagy generálni 0-24 órás együttéléssel, és kitűnően ki lehet elemezni a személyiségtípusokat.

Engem az is érdekelne, mi az a tulajdonság, ami szerethetővé teszi nektek a játékost. Írjatok egy nevet és egy tulajdonságot.

Kezdem én: Robin - érzékeny úriember.

( szeretném, ha nem jönnének ilyen megjegyzések, hogy jaj, de hülyeség... - ezt jegyezzétek meg magatokban, én úgy veszem, mintha leírtátok volna. Engem komolyan érdekel, hogy a mai világban milyen karakter az, aki a leginkább szimpátiát tud kelteni másokban. )



#VV7 szimpátia #pszichológiai kísérlet
2015. jan. 11. 14:41
 41/92 A kérdező kommentje:

Emlékeztek hogy is kezdődött?

Egyik nap, Zsu a cigizés közben elmesélte Daninak, hogy Lacival volt valami a nyugiszobába. Igen ám, csak azt kihagyta, hogy úgy kezdődött az egész, hogy előtte, az odafele vezető úton, azt mondta neki "kellesz, akarlak". Ez volt a kezdeményezés. Aztán jött a nyugi, meg a fürdős dolog. És ott cigizés közben Dani azt mondta Zsunak, hogy ezt el kell mondanod Edinának. Erre azt válaszolta Zsuzsa: ne! erre Dani: akkor elmondom én. Erre Zsu: akkor inkább én. - ebből gondolom azt, hogy ha tehette volna, nem vallotta volna be Edinának a történteket. Csak Danit meg akarta előzni, hogy jófej legyen.

Nem azért szavaznék ( ha tudnék ) Lacira, mert kedvelem. Sőt, tiszteletlen és udvariatlan a viselkedése minden nő felé. Ha tehetném, mindkettőt hazaküldeném. Azért szavaznék ( ha tudnék ) Lacira, mert Zsuzsa már kapott lehetőséget. Őt már egyszer visszaszavazták, hogy bizonyítson. És eljátszotta. Ezért most Lacinak is adnék rá lehetőséget, utána meg őt is hazaküldeném. Egyiket sem kedvelem. Csak a fifty-fifty bizonyítási, viselkedésmódosítási lehetőség miatt adnék egyenlő esélyeket.

2015. jan. 17. 02:30
 42/92 anonim válasza:

Azerintem sokan felreertelmezik a jatekot.. Itt nics csapat, nincsbaratsag. Edina egy tapados pioca, es nem laci baratnoje, hogy a zsunak be kelljen szamolnia mi tortent.

Bizonyitott? Kinek? Minek? Mirol beszelsz? EgYeni jatek!!

2015. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:

Igen egyéni, de abból ítéljük meg őket, ahogy egymással viselkednek! Vagy talán mindenki egymaga van, és nem szól a másikhoz? Gondold magad szerencsétlen Edina helyzetébe. Neki Laci a kapaszkodó ott benn. És Lacinak is az Edina. Nem lesz köztük semmi, ha kijönnek, de ott benn a zárt világban szükségük van egymásra.


Egyébként is ne kívánd meg felebarátod pasiját :D

2015. jan. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim válasza:
Vv Attila se volt csapatjatekos, sot mindenkivel goreny volt, de nyert. Edina meg egy kullancs ugy csinoaszkodik a Lacin, a srac testbeszeden latszik, hogy elege van az egeszbol. Persze ezt latni kell, fel kell fogni. Laci tesoja is megmondta, hogy kihasznalja a kislanyt. Akkor milyen tamasz milyen jellem meg egymashoz valo viszony alapjan iteljuk meg oket?...Edinanak is jot tenne ha kiesne a srac, mert azota utalom. Elotte a kedvencem volt, de megmutatta mennyire gUlolkodo, feltekeny es mennyir harag van benne (Laci nem a tulajdona)
2015. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:

VV Attila valóban egyéni játékos volt, tényleg... nem is ő alapította a Cinkostársat Petivel, igaz? Először Peti volt ott neki, aztán pedig Kingunellát ostromolta és terrorizálta szinte végig. Egyébként ezeket nem rosszból írom, kedvenc játékosom volt, de ő sem volt egyedül, mert valakire szükség van, nem lehet mindenki ellenség. Még VV Évának is ott volt Alekosz, pedig a villa többi tagja mind utálta. Kell, hogy legyen valaki.


Én azért szavaztam Lacira, mert szemen köptem volna magam, ha Zsuzsára szavazok, annyira gyűlölöm már, azt is ahogy beszél, a tegnapi adásban rosszindulatú is volt, fúj. Nem kedvelem Lacit, és ő fog kiesni, ennek ellenére sosem szavaznék Zsúra, és kár indulattal meg felkiáltójelekkel meggyőznöd bárkit is az igazadról, mert a történteket mi is láttuk.

2015. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim válasza:

Senki se hasznal felkialtojelet nem tudom mirol beselsz. Attila ha csaoatban is volt, mindenki kihasznalt maga korul, hogy keverje a szalakat. Ja hogy o ferfi volt akkor azt szabad, mint mindig ? Igen valoszinuleg itt. A hiba, se a nok se a ferfiak nem birjak elviselni, ha egy no peobalja hasznalni a fejet es esszel jatszanai es mellé csinos is.


Zs-laci sztori. Ket ember kell hozza. Edina csak az egyiket hibaztatja, ami netto bztasag, mert a masiktol elfogadja hog hibazott. Reszemrol laci nagyobb bunbak, mert ha allitolag annyira oda van az edinaert akkor nem megy bele semmibe. Zsu pedig piasan rament egy facer pasira, a bezertsag kihozta belole, nem itelkezem nem tudhatom belolem mit hozna ki, szerinrem birzalmas lehet. Reszemrol o kisebbet hibazott.

2015. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
Nem részegen ment rá.... szín józanul kinn a nappaliban már valakivel beszélgetett arról, hogy neki bejön laci... nem emlékszem ki volt az, de tervbe vette, hogy megkaparintja. Jahh tudom! Ádámmal beszélt erről. De kedves utolsó, nem baj, ha neked Zsu a szimpatikusabb, ez a topic arról szól, hogy ki kinek szurkol, kidumáljuk, és kész.
2015. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim válasza:
Kotta reszeg volt amikor rament Lacira.. Ha meg jozanul bevallotra, hogy bejon beki abban mi van? Semmi
2015. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:

Nem így volt, lehet, hogy amikor akció volt, akkor nem volt józan, de kitervelte...

Na mind1.

Érzem, hogy kicsit ideges vagy, nem is értem mért?!

Ennyire szereted ezt a némbert?

Vagy mi?

Nem mindegy ki esik ki, úgy őszintén? Egyik sem fogja megnyerni, az tuti :D

2015. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nem csak az számít ki ment rá kire. A jellemet az is nagyon meghatározza, hogy az eset után ki hogyan reagálja le. Laci őszintén bevallotta. Zsu be se akarta vallani, és még a mai napig se mondott olyat, hogy "hibáztam, mert nem verbális kommunikációban ugyan ki tudja ki kezdte ezt az egészet, de én voltam az első aki verbálisan, szavakkal a tudtára adtam. Jó lenne tőle egy ilyen őszinte mondat. Mikor a többi játékosnak elmesélte, akkor is mindig kihagyta ezt a nagyon fontos momentumot.

Laci nem jobb nem rosszabb Zsuzsánál, az ő viselkedése másban szegényes, a tiszteletlenségben. Edinát viselkedését nem keverném bele, szerintem itt arról van szó, ki az aki beismeri a hibáját, és ki az, aki hárít, ködösít. Annak idején Zsu kapott egy lehetőséget, hogy bebizonyítsa, van helye ott, be tud illeszkedni, nem megy rá 6 óra után valakire, és nem parancsolgatással kezdi az emberi ismerkedést a rendetlenség miatt. Most Lacinak adnék egy lehetőséget, bizonyítsa be, hogy tud bánni tisztelettel egy nővel, tanul-e vajon abból a hibájából, ahogyan beszél, és bebizonyítani nekünk nézőknek, hogy képes elnézést kérni az udvariatlan viselkedésért.

Edinának pedig nem azért kell beszámolni a háta mögött történtekről, mert barátnő-vagy nem barátnő... ez emberi korrektség meg jellem kérdése, hogy ha tudom, hogy másnak vannak érzései, akkor nem gyalogolok bele.

2015. jan. 17. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!