Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV7 szimpátia szavazás?

Hosszúhajú kérdése:

VV7 szimpátia szavazás?

Figyelt kérdés

Igen, én nézem. Évekig tanultam pszichológiát, és szerintem ez egy érdekes pszichológiai kísérlet arra, hogy hogyan lehet konfliktusokat kezelni, vagy generálni 0-24 órás együttéléssel, és kitűnően ki lehet elemezni a személyiségtípusokat.

Engem az is érdekelne, mi az a tulajdonság, ami szerethetővé teszi nektek a játékost. Írjatok egy nevet és egy tulajdonságot.

Kezdem én: Robin - érzékeny úriember.

( szeretném, ha nem jönnének ilyen megjegyzések, hogy jaj, de hülyeség... - ezt jegyezzétek meg magatokban, én úgy veszem, mintha leírtátok volna. Engem komolyan érdekel, hogy a mai világban milyen karakter az, aki a leginkább szimpátiát tud kelteni másokban. )



#VV7 szimpátia #pszichológiai kísérlet
2015. jan. 11. 14:41
 71/92 anonim ***** válasza:

Szép műsor volt :D

Szerintem ha ez lement volna a párbaj előtt, akkor nagyobb százalék különbséggel jött volna vissza Laci.

A Dani Zsu párbeszédre gondolok . Jajj de jó, hogy nem lesz hányingerem a műsortól :D

Fanni nagy arc volt. Teljesen mocskos szájú.

2015. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 A kérdező kommentje:

Igen. És ha a végrendelet hamarabb lemegy, mint a szavazás, az is növelte volna a különbséget.

Laci egyébként nem szerelmes Edinába, ő egy érzelmi kapaszkodó neki, mert hajlamos a befelé fordulásra, elég melankolikus alkat, míg Edina olyan kirángató hatással van rá, extrovertált énje miatt. Ha Laci megzuhan, pont az Edina ellentétes karaktere az, aki ilyenkor seggbe rúgja, ezért húz felé.

Fanni nagyon jó kis karakter lenne, színes, mindig bedob valamit, de a trágárkodása már egyre rémisztőbb, kár hogy maga alatt vágja a fát.

2015. jan. 20. 14:38
 73/92 anonim ***** válasza:
Szép napot nektek! Tegnap Fannika megint kiakasztó volt. Mit művelt szegény tesitanárral. Ez már szexuális zaklatás volt. Teljesen ki van magából fordulva. Edina meg egyre jobban nem szimpatikusabb nekem. Eddig sem volt az. Törtető kis ágrólszakadt szegényem. De jobb lenne, ha a szerényet adná, ha már ez a szitu. Mi a véleményetek?
2015. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 anonim válasza:

Dórin kívül egyszerűen katasztrófák ezek az emberek. Még talán Danit bírom meg Robint, de őis kezd kavarógép lenni. Bár simán esélyes a végső győzelemre, ha nem sunyiskodik tovább. Jerzy is döntős volt, pedig uncsi figura volt anno.

Edina-LAci vonal továbbra is nézhetetlen, inkább elkapcsolok néha már ha az megy, ezért nem akarta Lacit a villába, unalom van.

Fanni meg hát gusztustalan, mint eddig volt..gááz

Hajrá DÓRI

2015. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 A kérdező kommentje:

Fannival nagyon furán vagyok. Egyszer nevetek rajta, utána meg én pirulok el helyette, tegnap már szinte féltem mi lesz abból a "korrepetáljon tanár úr" dologból, nehogy leteperje az ágyra.

Laci-Edina néha tényleg túl sok helyet kap.

Dórit én is bírom, most hogy Zsuzsa kiment valahogy még szimpibb lett. Meg Zsuzsa távozása után volt egy olyan fura idilli miliő - egy darabig - éreztétek?

Robinba kezdek kicsit csalódni, remélem nem megy rá Edinára?

2015. jan. 23. 17:53
 76/92 anonim ***** válasza:
Most kinek drukkoltok? Én Dani mellett vagyok.
2015. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
Én is Daninak!
2015. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 A kérdező kommentje:
Én is Daninak! Nem vagyok Denis ellen, de Dani karaktere jobban hiányozna - szerintem jobban "megérezné" a műsor is ha kiesik.
2015. jan. 31. 17:04
 79/92 anonim ***** válasza:
Engem Denisz untat. Kifejezetten. Fetreng, meg fogdossa a farkát, meg szexuális életet él, ennyi. Mire fel drukkoljak neki? :D
2015. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 A kérdező kommentje:

Pinkerlton! - ezen jót röhögtem.

Többi villalakóról vélemények?

2015. febr. 1. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!