Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV7 szimpátia szavazás?

Hosszúhajú kérdése:

VV7 szimpátia szavazás?

Figyelt kérdés

Igen, én nézem. Évekig tanultam pszichológiát, és szerintem ez egy érdekes pszichológiai kísérlet arra, hogy hogyan lehet konfliktusokat kezelni, vagy generálni 0-24 órás együttéléssel, és kitűnően ki lehet elemezni a személyiségtípusokat.

Engem az is érdekelne, mi az a tulajdonság, ami szerethetővé teszi nektek a játékost. Írjatok egy nevet és egy tulajdonságot.

Kezdem én: Robin - érzékeny úriember.

( szeretném, ha nem jönnének ilyen megjegyzések, hogy jaj, de hülyeség... - ezt jegyezzétek meg magatokban, én úgy veszem, mintha leírtátok volna. Engem komolyan érdekel, hogy a mai világban milyen karakter az, aki a leginkább szimpátiát tud kelteni másokban. )



#VV7 szimpátia #pszichológiai kísérlet
2015. jan. 11. 14:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 A kérdező kommentje:

igazából nekem is mindegy. egyik sem kedvencem. Laci nagy romantikája kicsit fura nekem, Edina meg kicsit csalódás. szavazni még most sem tudok, de nem is tenném.

az agyam már előbbre jár, hogy vajon mi lesz a párbaj után. Mert hogy ilyen kevesen lesznek, ez a Dóri Fanni Denis dolog egyre jobban szétesik majd. És igazából nem nagyon lényeges a játék szempontjából, hogy ki megy vissza. Robin nem találja továbbra sem a helyét majd igazán, de ha Dóri csalódik a Denis fanni duóban, jobban nyit majd másfelé. Dóri befolyásolható, és könnyű megbántani. Ő még kavaroghat.

2015. febr. 10. 19:28
 92/92 anonim ***** válasza:
Lacira tettem a voksomat.
2015. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!