Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme fiatalként egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme fiatalként egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok és kiválóan megvagyok kapcsolat nélkül. Jó persze, néha jó lenne valaki akit szerethetnék, de az ilyen gondolatokat gyorsan el hessegetem. Szerintem fiatalként inkább a tanulásba kellene fektetni az energiát. Arról beszélve hogy nagyon fiatalok ehhez még ennyi idősen az emberek és nagyon korainak tartom. Megbotránkoztatónak tartom, hogy 14 évesek arról irkálnak, hogy csókolózni, meg ölelkezni, meg együtt aludni akarnak és hogy hogyan kell ismerkedni, meg gimnáziumban milyen lányok/fiúk vannak, 16 évesek már orális szexelni akarnak (amit szerintem pláne jóval később kellene, ha kellene), 18 évesen meg már aktív nemi életet élnek egyesek és vannak akik már házasodni akarnak. Szerintem inkább tanulni kellene fiatalként és nem kapcsolatban lenni. Arra bőven mindenki ráér olyan 25 év felett. Miért jó ez? Szerintem nagyon korai is még ennyi idősen és szerintem magamnak is, meg akiket ismerek azoknak is.

2020. okt. 11. 16:21
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/199 anonim ***** válasza:
93%
De bizony bőven kaptál választ, arról senki nem tehet, hogy te ezt nem vagy hajlandó elfogadni. Nem is kell elfogadnod, mert nincs jogunk megmondani mit fogadj el. De neked sincs ahhoz, hogy másokra erőltesd ezt. Ja és ne mond hogy nem kaptál, mert még én is elmondtam és ahogy olvasom mèg bőven jött 30 válasz ahol leírták miért jó.
2020. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/199 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme van?

Jó érzés szeretve lenni, jó érzés nem egyedül sétálni a hidegben, hanem kézenfogva valakivel, jó érzés bekerülni egy másik családba, ahol a másik fél szülei barátságos mosollyal várnak, jó érzés mellette felkelni, jó érzés valakinek minden egyes apróságról beszámolni, jó érzés közös programokat csinálni. A szerelmed a barátod megspékelve egy komolyabb hangszínnel, mert hiszed vagy sem, nem mindenki úgy képzeli el az életét, hogy a 16 évesen lévő párja x év múlva már csak egy ködös emlék lesz a sok egyéjszakás után. Igenis ilyen korban is képesek vagyunk érzelmileg kötődni, és szerelmesnek lenni.

Jó érzés szeretni valakit. Jó érzés egy csodálatos, különleges kapcsolatot kialakítani egyetlen, a számodra legcsodásabb emberrel.

2020. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/199 anonim ***** válasza:
92%

Nem olvastam bele a valaszokba.

Szerintem nem art ha valaki tapasztalatot szerez hogyan kezeljen egy kapcsolatot vagy az érzéseit. Peldaul 14-16 evesen nyugodtan lehet valaki kapcsolatban, mert mire eljut addig mikorra mar illene elesben mennie lessz viszonitasi alapja. 25 evesen elkezdeni elég késő már.

Ha belegondolsz hogy egy nonek is 16-25 eves kora kozott a legegeszsegesebb szulni, mert akkor lessz a legegeszsegesebb a gyerek.

Masreszrol meg nyilván nem minden ember ugyan olyan, van aki mar 14 eves koraban erett egy kapcsolathoz, van aki 25 evesen sem, es van aki nem is lessz vagy nem is akar.

En srac letemre 14 evesen vesztettem el egy csajjal akivel 1 evig viszonylag komoly kapcsolatunk volt, megbantam? Nem.

2020. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/199 A kérdező kommentje:
Az ilyen nagyon korai, elveszíteni, pedig bőven jó, olyan 20 évesen. Előtte a kapcsolatok is feleslegesek! Korai 14-16 éveseknek, mert még nem elég érettek hozzá. 25 évesen Európában nagyon ritkán szülnek, általában olyan 30-35 éves korban szoktak.
2020. okt. 13. 14:42
 75/199 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, hogy a kérdező eme idióta, értetlenkedő hozzáállása idegesítőbb, vagy amikor valaki azzal húzza ki magát, hogy "csak irigykedtek rám".

Csodálkozom, hogy a kérdező nem játszotta ki ezt a kártyát.

Szánalmas a viselkedésed, kérdező. Évek múlva remélem újra elolvasod a kérdést, csak hogy érezd a szégyent.

És nem, nem amiatt vagy szánalmas, hogy így gondolkodsz. Hanem az, hogy mindenkire ezt próbálod ráeröltetni, és egyetemes dologként eladni. Nem csodálkozom hogy emiatt a kortársaid sem bírnak.

2020. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/199 A kérdező kommentje:
De, bírnak, sok barátom van és ez elég ennyi idősen. Egy kapcsolat értelmetlen, amíg nem lesz felnőtt valaki.
2020. okt. 13. 15:09
 77/199 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtté válás nem számhoz kötött. Vannak érett 17 évesek és éretlen 30asok akikre már bűn azt mondani hogy felnőtt. Az hogy ennek szerinted semmi értelme az egy vélemény fogadd el hogy szerintünk pedig igenis van értelme. Szóval kérlek szépen add vissza anyucinak a telefonját menj legózni a szobádba és ne itt gyerekeskedj. (59/65 voltam)
2020. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/199 A kérdező kommentje:
Miért gyerekes az, aki nem szeretne kapcsolatot éretlenül, nagyon, sőt túl fiatalon??
2020. okt. 13. 15:25
 79/199 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kb úgy mondod mintha alig 10 évesekről beszélnél. De lehet te magad 16 évesen nagy fiatalnak érzed. Bár inkább azt mondod túl fiatalon akkor te nyugodtan maradj kisfiú a többi 16 éves meg köszöni szépen haladna tovább a felnőtté válás irányába.
2020. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/199 anonim ***** válasza:
100%

77 vagyok

Nem azért vagy gyerkes mert nem akarsz kapcsolatot, hanem mert nem vagy képes abbahagyni ezt az egészet. Ez a te véleményed, de semmikép sem az igazság. Ha nem lennél gyerekes akkor már az 5ik válaszoló után hagytad volna ezt az egészet.

2020. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!