Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme fiatalként egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme fiatalként egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok és kiválóan megvagyok kapcsolat nélkül. Jó persze, néha jó lenne valaki akit szerethetnék, de az ilyen gondolatokat gyorsan el hessegetem. Szerintem fiatalként inkább a tanulásba kellene fektetni az energiát. Arról beszélve hogy nagyon fiatalok ehhez még ennyi idősen az emberek és nagyon korainak tartom. Megbotránkoztatónak tartom, hogy 14 évesek arról irkálnak, hogy csókolózni, meg ölelkezni, meg együtt aludni akarnak és hogy hogyan kell ismerkedni, meg gimnáziumban milyen lányok/fiúk vannak, 16 évesek már orális szexelni akarnak (amit szerintem pláne jóval később kellene, ha kellene), 18 évesen meg már aktív nemi életet élnek egyesek és vannak akik már házasodni akarnak. Szerintem inkább tanulni kellene fiatalként és nem kapcsolatban lenni. Arra bőven mindenki ráér olyan 25 év felett. Miért jó ez? Szerintem nagyon korai is még ennyi idősen és szerintem magamnak is, meg akiket ismerek azoknak is.

2020. okt. 11. 16:21
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/199 anonim ***** válasza:
93%
Valaki mintha kommentekkel ezelőtt említette volna, hogy úgyfest ez a kérdés csak provokációnak lett kiírva. Csak a kérdező veszettül unatkozik. Ha mégsem csak kötekedés akkor meg itt jön azzal, hogy a kapcsolatok helyett ki kell élvezni az életet, szülők, meg holtig tanulás. De valahogy mégis akad annyi szabad ideje, hogy itt ossza az észt. Pedig ezt az időt lazán fordíthatná lányokkal való beszélgetésre. De mivel erre nem jött rá így tartom azt, hogy ez csak egy unalom űzés és a másik oldalon már könnyesre röhögte magát azon, hogy kiakadnak rajta.
2020. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/199 A kérdező kommentje:
Miért kellene nekem lányokkal ismerkedni?? Korai a kapcsolat ennyi idősen.
2020. okt. 13. 15:59
 83/199 A kérdező kommentje:
Rá érek még ilyenekkel foglalkozni.
2020. okt. 13. 15:59
 84/199 anonim ***** válasza:
100%
Ó hát nem kell. Csak értelmesebb dolog mint 9 oldalon és ezzel együtt 84 kommenten át nyomni ugyan azt a szöveget. Mikor rendesen kaptál választ. Olyat is amiben nem elküldtek a fenébe, hanem elmondták szerintük miért jó. Másrészt egy jó szülő képes némi értelmet és érettséget nevelni a gyerekébe, hogy mindent lehessen rá mondani csak azt nem, hogy éretlen és felelőtlen. Lehet te ilyennek érzed magad, de nem mindenki ilyen ám. Sőt nem minden gyerek élete felhőtlen és nyugodt. Van aki igen korán rá kényszerül, hogy érett legyen. Másképp az élet keresztbe elnyeli. Szóval ne általánosíts, mert nem mindenkire lehet ráilleszteni az itt oldalakon keresztül hajtogatott nagy igazságodat. Menj tanulni, a szüleiddel lenni és élni az életed ahogyan szeretnéd és ahogy jól érzed magad. De ne itt nyomd már a veszekedés meg, hogy hússzor leírod ugyan azt a dolgot. Mindenki felfogta, hogy te ezt szeretnéd. Oké legyen meg za igazad. De más meg másképp szeretné és te meg már ezt nem érted meg. A saját érdekedben hagynám ezt a kérdést, de lazán töröltetném is a helyedben, mert ezt a parttalan vitát folytathatnánk addig míg mindenki agya kisül.
2020. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/199 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt tulbagaterizalni, ez az egesz csak azert van mert a kerdezo nem erti mi haszna van, nyilvan o olyan ember aki nem erez masok irant akkora kotodest ezert nem erti.

Mintha egy pszihopatanak akarnad elmagyarazni milyen az empatia.

A kerdezonek valoszinuleg valami mashogy mukodik a fejeben ennyi.

2020. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/199 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezonek a 74 valaszara reagalva. Regen(30-40eve) meg 16-25 kozott szultek atlagban, es vesd ossze akkor mennyi allergias es beteg volt es most mennyi van. Persze tobbminden is rajatszik, de a hasonlo gondolkodasuak miatt mint te szulnek egyre kesobb vagy nem is szülnek. Mert korainak gondolják.
2020. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/199 anonim ***** válasza:
72%

Tanuljal kislanyom mèg!

Majd 30evesen tulleszel talan az elso csalodason. 40 evese szulsz egy ket gyereket. Es otthon fogsz suvickolni mikor rajossz h a f@asznak tanultal annyit es amikot mar vegkepp kileszel akk meg azon gondolkodsz miert nem eltel fiatalon amig lehetett vna??

Es otthagyod a csaladodat es mindenkivel szeyelni fogsz

2020. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/199 A kérdező kommentje:
Még mindig fiú vagyok. Barátnőt meg nem akarok 20 éves korom alatt, mert semmi értelme, nem kell ennyi idősen, mert minek.
2020. okt. 18. 09:50
 89/199 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz ha az irritáló makacs személyiséged miatt (meg az éretlenséged miatt) 30 évesen is egyedül fogsz lenni. De persze akkor is ráér még.
2020. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/199 A kérdező kommentje:
Értelmetlenek a tini párkapcsolatok, nekem még mindig ez az álláspontom. Ha más szerint nem, azt elfogadom, de én biztos nem teszem tönkre a fiatal koromat, párkapcsolatokkal.
2020. okt. 18. 10:01
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!