Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme fiatalként egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme fiatalként egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok és kiválóan megvagyok kapcsolat nélkül. Jó persze, néha jó lenne valaki akit szerethetnék, de az ilyen gondolatokat gyorsan el hessegetem. Szerintem fiatalként inkább a tanulásba kellene fektetni az energiát. Arról beszélve hogy nagyon fiatalok ehhez még ennyi idősen az emberek és nagyon korainak tartom. Megbotránkoztatónak tartom, hogy 14 évesek arról irkálnak, hogy csókolózni, meg ölelkezni, meg együtt aludni akarnak és hogy hogyan kell ismerkedni, meg gimnáziumban milyen lányok/fiúk vannak, 16 évesek már orális szexelni akarnak (amit szerintem pláne jóval később kellene, ha kellene), 18 évesen meg már aktív nemi életet élnek egyesek és vannak akik már házasodni akarnak. Szerintem inkább tanulni kellene fiatalként és nem kapcsolatban lenni. Arra bőven mindenki ráér olyan 25 év felett. Miért jó ez? Szerintem nagyon korai is még ennyi idősen és szerintem magamnak is, meg akiket ismerek azoknak is.

2020. okt. 11. 16:21
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/199 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadod el:D

Még mindig egyet hajtasz. Érvelni se nagyon tudsz

2020. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/199 anonim ***** válasza:
73%

Jó, és akkor mivel fogod helyette "tönkretenni" a gyerekkorodat, te f***fej?

Úgy csinálsz, mint ha te lennél az atyaúristen, aki mindent tud előre. Egy éretlen kis p*csa vagy.

Minek tetted fel a kérdést???

Lány barátaid sincsenek???

Nem azért nem mersz odamenni a lányokhoz, mert értetlen vagy, hanem mert gyáva. Irigy vagy a többiekre, mert ők jól érzik magukat lányok társaságában. Hányok attól hogy ezt nem bírod beismerni, helyette álomvilágban élsz és még másokra is próbálod ráeröltetni a hülye teóriádat.

Fogd már fel, hogy nem a tinik éretlenek a párkapcsolathoz, hanem TE MAGAD.

Gyökér...

2020. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/199 A kérdező kommentje:

De elfogadom, mert senkinek nem akarok beleszólni az életébe, csak nem nagyon tudom hogy ez miért is jó, mivel a fiatalságnak nem az a lényege, hogy párkapcsolatban kell lenni, hanem a tanulásról, a barátokról és a szülőkről. Nagyon korai még egy ilyen kapcsolat ennyi idősen.


Nem teszem tönkre a fiatal korom semmivel. Lány barátaim sincsenek, mivel olyan nincsen, fiú barátaim vannak. Éretlen vagyok én is és a rengeteg tini egy párkapcsolatra, nem ezzel kell foglalkozni fiatal korban.

2020. okt. 18. 11:28
 94/199 anonim ***** válasza:
100%

De épp azzal szólsz bele kisöreg mindnekinek az életébe, hogy ilyen nagy általánosságban hirdetet az életigazsagodat.

"mivel a fiatalságnak nem az a lényeg, hogy..." itt már elvéreztél, mert megint másra akarod ráhúzni a magad filozófiáját. Fogadd el, hogy TE éretlen vagy. De TE nem képviseled az egész tinédszer társadalmat.

2020. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/199 anonim ***** válasza:
100%

Én annó magamat elég érettnek éreztem egy parkapcsolathoz, volt 1 komoly is, mégsem hangoztattam azt, hogy Minden tini parkapcsolatba kell legyen, mert úgy van értelme.

Pedig a te logikád szerint így kellett volna.

Valamit én x féleképpen élek meg? Hu akkor biztos mindenkire, vagy legalábbis a kortársaimra igaz.

2020. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/199 A kérdező kommentje:
Nem csak az éretlenség, hanem a fiatalság is szerepet játszik benne. Más érettnek érezni magát valakinek és érettnek is lenni.
2020. okt. 18. 12:49
 97/199 anonim ***** válasza:
95%
Küldjél már olyan valid kutatásokat, amik az álláspontodat alátámasztják.
2020. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/199 A kérdező kommentje:
Tini korban nem ezzel kell még foglalkozni, mindenki ráér még és nagyon fiatal még hozzá. Nekem sem volt soha barátnőm és kiválóan meg vagyok nélküle.
2020. okt. 18. 13:30
 99/199 anonim ***** válasza:
100%

Aha, értem, tehát nincsenek ilyen kutatások.

A levegőbe beszélsz.

Tudod kit verj át...

2020. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/199 A kérdező kommentje:
Ez nem kutatás, hanem gondolkodás kérdése. Szerintem ez a helyes és én úgy gondolom még rengeteg időm van ilyenekre. A fiatalkor nem erről szól.
2020. okt. 18. 14:07
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!