Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási hibát követtem el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hibát követtem el, azóta csak fájdalmat érzek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és neten elkezdtem ismerkedni egy lánnyal. Nagyon jól alakultak a dolgok, sokat beszélgettünk, filmeztünk stb., lány iránt ilyet még nem éreztem. A napjaim fénypontja volt, amikor végre vele beszélhettem.

Megbeszéltünk, hogy találkozzunk és áthívtam filmezni (ő 100 km-re lakik tőlem)

Meghívtam egyik haveromat is, hogy ne legyen neki annyira kellemetlen először hogy csak ketten vagyunk. Erre az este végére összejött a haverommal...

Én azóta szűnni nem akarók fájdalmat érzek, nem akarok beszélni egyikükkel sem, pedig szeretem őket. Ez a legrosszabb dolog ami csak történhetett volna.

Tudtok valami megoldást, hogyan vethetnék véget ennek a fájdalomnak és hogyan tehetném túl magam ezen az egészen?



2021. ápr. 8. 22:57
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy mondjak vigasztalót: cekcuális életüket feldobandó egy haver megbeszélte a barátnőjével hogy kipróbálják az édeshármast egy másik lánnyal, akiről úgy gondolták benne lenne. Úgy benne volt, hogy a két csaj összejött, a havert meg dobták. Na?
2021. ápr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
32%
Én pofán basznam a havert
2021. ápr. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
100%
De amugy egy tanács, ha valaki tetszik, mindig kettesben kell lennetek. Senki nem fog beleugatni
2021. ápr. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
88%

ez nagyon gáz dolog volt



amúgy azt nem értem, hogy miért gondoltad hogy egy vadidegen lánynak kevésbé kellemetlen rögtön 2 idegen fiúval együtt lennie, távol az otthonától, mint egyel?


a csaj helyébe én oda se mentem volna...

2021. ápr. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
81%
Lépj túl ezen.
2021. ápr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
85%
Nem a te hibád.
2021. ápr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
90%
Randira 3. Személyt nem viszünk. Remélem hogy az a haverod, már nem a haverod. Mégegyszer ügyes leszel. Emiatt ne szomorkodj.ha most ilyen könnyű volt elhappolni, később se lett volna másképp.
2021. ápr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
61%

kérdező, már itt elrontottad:

"Nagyon jól alakultak a dolgok, sokat beszélgettünk..."


az elején beraktad magad a barátzónába, esélyed sem volt,

nem csoda hogy a haverod kellett

2021. ápr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk nem feltétlenül a sok beszéddel volt a baj,ha kettesben lettek volna akkor simán összejöhetett volna a csaj.


Azzal taszította magát a barátzónába hogy meghívta a haverját. Ez akkora ostobaság

2021. ápr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
18%
pedig elég egyértelmű hogy a sok duma miatt eltűnt a csaj érdeklődése, az új srác rögtön izgalmas volt
2021. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!