Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási hibát követtem el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hibát követtem el, azóta csak fájdalmat érzek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és neten elkezdtem ismerkedni egy lánnyal. Nagyon jól alakultak a dolgok, sokat beszélgettünk, filmeztünk stb., lány iránt ilyet még nem éreztem. A napjaim fénypontja volt, amikor végre vele beszélhettem.

Megbeszéltünk, hogy találkozzunk és áthívtam filmezni (ő 100 km-re lakik tőlem)

Meghívtam egyik haveromat is, hogy ne legyen neki annyira kellemetlen először hogy csak ketten vagyunk. Erre az este végére összejött a haverommal...

Én azóta szűnni nem akarók fájdalmat érzek, nem akarok beszélni egyikükkel sem, pedig szeretem őket. Ez a legrosszabb dolog ami csak történhetett volna.

Tudtok valami megoldást, hogyan vethetnék véget ennek a fájdalomnak és hogyan tehetném túl magam ezen az egészen?



2021. ápr. 8. 22:57
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy mondták, az a haver, nem haver már. Remélem ezek után őt egy senkinek fogsz látni
2021. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy se barátság se haverság nem létezik ha egy jó csajról van szó,soha a büdös életbe ne hívj meg havert/barátot a randidra.
2021. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező!

Nem azért hívtad meg a barátodat, hogy a lány ne féljen kettesben veled? Nehezen hiszem, hiszen messziről eljött hozzád, de az általam feltételezett szándékod lehetséges. A lány viszont, ha ilyen messziről jött biztos, hogy kettesben akart lenni (vízszintes helyzetben).

Késő már, de azt kellett volna tenned, hogy elmondod a lánynak, hogy beleegyezik-e abba, hogy a barátod is jelen legyen. Talán beleegyezett volna, hiszen feltételezhette az édes hármast. Ez a lány csak szexelni akart, aztán eldöntötte volna a továbbiakat.

Azok mellé állok, akik nem ajánlják, hogy ezt megismételd. Ne törődj vele és a haveroddal.

Lesz másik, de ne ereszd búbánatnak a fejed!

2021. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már kizáró ok, ha a srác hívja az első randira a haverjait, főleg, ha nem is tudok róla..
2021. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is elég gyökérnek tartottalak volna, hogy meghívtál egy havert. És ha eddig szipmi lett volna a srác, ez akkor is hatalmas minuszpont lett volna
2021. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%

Ennél nagyobb turn offot el sem tudok képzelni minthogy meghivod a haverodat egy randira.

Csaj helyében amúgy lehet én is a havert találtam volna izgalmasnak ebben a helyzetben

2021. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Banyek, itt ez az oldal, miért nem ELŐTTE kérdezted meg, hogy jó ötlet-e meghívni egy haverodat is? Mindenki azt írta volna, hogy nem, és ha hallgattál volna a népre akkor most lehet, hogy együtt lennél a lánnyal. Legközelebb okosabban!
2021. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

Közben kiderült hogy szívattak...

Unokatestvérek és összebeszéltek, én nem tudtam róla, hogy egyáltalán ismerik egymást.

Most ez egy rohadt nagy megkönnyebbülés, de azért leütném mindkettőt...

2021. ápr. 9. 11:44
 29/54 anonim ***** válasza:
74%

Ne akard leütni egyiket se.

Jó tréfa volt, vedd te is könnyedén és kezd közelíteni a lányhoz.


Inkább nevess rajta semmint bosszankodj!

2021. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%

Lol.

De attól függetlenül ha később lesz randid esetleg akkor egyedül menj. Lehet hogy ez így most vicces, de amúgy meg is történhetett volna.

2021. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!