Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási hibát követtem el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hibát követtem el, azóta csak fájdalmat érzek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és neten elkezdtem ismerkedni egy lánnyal. Nagyon jól alakultak a dolgok, sokat beszélgettünk, filmeztünk stb., lány iránt ilyet még nem éreztem. A napjaim fénypontja volt, amikor végre vele beszélhettem.

Megbeszéltünk, hogy találkozzunk és áthívtam filmezni (ő 100 km-re lakik tőlem)

Meghívtam egyik haveromat is, hogy ne legyen neki annyira kellemetlen először hogy csak ketten vagyunk. Erre az este végére összejött a haverommal...

Én azóta szűnni nem akarók fájdalmat érzek, nem akarok beszélni egyikükkel sem, pedig szeretem őket. Ez a legrosszabb dolog ami csak történhetett volna.

Tudtok valami megoldást, hogyan vethetnék véget ennek a fájdalomnak és hogyan tehetném túl magam ezen az egészen?



2021. ápr. 8. 22:57
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
Viccesnek vicces, de ez a 4 nap szenvedés nem esett valami jól.
2021. ápr. 9. 11:55
 32/54 anonim ***** válasza:

Alighanem párszor még ugratni fognak vele, szóba hozzák, de kérve-kérlek, hogy ne sértődj meg, hanem nevess velük, esetleg 1-2 mondatot tegyél még hozzá, hadd nevessenek.

Garantálom, hogy idővel elhagyják.

2021. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Kajak 4 napig szivattak? Biztos uncsi tesók? Xd
2021. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Nemtom. Én lehet ha 4 napig ezzel szivattak volna, én hagynám. 🙃de ez én vagyok.
2021. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
Mi a fasz? xd
2021. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

Szánalmas. Hány évesek?

Haverod szivatos tipusu?

2021. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Nem is tudtad hogy uncsitesok, de haverodat miota is ismered? 🤔
2021. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel xddd
2021. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

Biztos hogy unokatestvérek?

Vagy ezzel húznak csőbe :DDDDD

2021. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:

Igen és elvileg haverom tudta hogy az unokatesójával beszélek és már egy ideje kitervelték.

Hát én értem a viccet, de ez sok volt nekem.

Amúgy nem 4 napig akartak szívatni, csak nem néztem meg egyikük üzenetét sem szerintem érthető okokból.

2021. ápr. 9. 12:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!