Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási hibát követtem el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hibát követtem el, azóta csak fájdalmat érzek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és neten elkezdtem ismerkedni egy lánnyal. Nagyon jól alakultak a dolgok, sokat beszélgettünk, filmeztünk stb., lány iránt ilyet még nem éreztem. A napjaim fénypontja volt, amikor végre vele beszélhettem.

Megbeszéltünk, hogy találkozzunk és áthívtam filmezni (ő 100 km-re lakik tőlem)

Meghívtam egyik haveromat is, hogy ne legyen neki annyira kellemetlen először hogy csak ketten vagyunk. Erre az este végére összejött a haverommal...

Én azóta szűnni nem akarók fájdalmat érzek, nem akarok beszélni egyikükkel sem, pedig szeretem őket. Ez a legrosszabb dolog ami csak történhetett volna.

Tudtok valami megoldást, hogyan vethetnék véget ennek a fájdalomnak és hogyan tehetném túl magam ezen az egészen?



2021. ápr. 8. 22:57
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Ez nekem annyira gyerekes:(( Hány évesek vagytok?
2021. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

18 körül mind

Egyetértek..

2021. ápr. 9. 12:22
 43/54 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük, de komolyan... Ezt még elnézném nekik, de ha nem értik meg akkor egyikkel se beszélnék...
2021. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim válasza:
60%
Huh, örülök, kérdező, hogy csak szivattak, el se tudom képzelni én mit csináltam volna ha ilyen történt volna, de azért, ajánlott utánajárni, hogy tényleg unokatestvérek e, mert azért, van a szivatás-nak is egy határa, ők ezt bőven túllépték. Lehet szivatni másokat, mondjuk, úgy, hogy elejtettem a kulcsot, ma már nem megyünk haza, vissza mennél 50 km-re a kulcsért? Mikor elindul, bevallod neki, hogy itt a kulcs :D De, amit ők csináltak, az az érzelmekkel való szivatás, ami viccnek is rossz. Mutasd meg ezt a kérdést nekik, had érezzék át, amit tettek, ezt nem szabad annyiban hagyni.
2021. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%

Első randin rögtön egy ilyen szivatás? Durva.

Azért ez nem vicces. Minimum a kapuból vissza kellett volna fordulniuk, hogy ne legyen álmatlan éjszakád.

És ha 4 napig nem nézed az üzeneteket, felülök a buszra, vagy vonatra, és odamegyek.

Több sebből vérzik ez a történet.

2021. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tanulság: randira nem viszel haverokat.
2021. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

Nem akarok új kérdést kiírni, ezért ide írom.

Én azóta nem beszéltem a lánnyal, nem néztem amit írt. Nem tudom meg akarok e bocsájtani egy ilyen után. Viszont ma megkeresett haverom, akivel szintén nem sokat beszéltem azóta, hogy a lány nagyon kivan, meg sír.

Én sajnálom, meg nem akarom hogy rossz legyen neki, de azután hogy így átvágott nem tudom akarok e tőle valamit.

Szerintetek beszéljek vele?

2021. ápr. 17. 21:51
 48/54 anonim válasza:
Hát, ha tényleg tanult abból, amit tett, akkor beszélj vele, és ígértesd meg vele, hogy ilyet és hasonlót, soha ne tegyen.
2021. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy nem így működik a randi, ismerkedés, szóval gyerekes volt amit csinaltak. Ido kell neked, mert össze voltál törve, de most legalábbis o is ossze van torve...

Tanult a hibabol

2021. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Nehéz tanácsot adni erre. Mindenki megérdemel második esélyt, de mindenképpen ezt magadban kell lerendezned. Hogy adsz-e neki még egy esélyt, ezt TE szeretnéd-e. Megpróbálhatod, kérdés, hogy mennyire marad meg benned ez a fájdalom, de ezt csak az idő dönti el.
2021. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!