Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási hibát követtem el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hibát követtem el, azóta csak fájdalmat érzek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és neten elkezdtem ismerkedni egy lánnyal. Nagyon jól alakultak a dolgok, sokat beszélgettünk, filmeztünk stb., lány iránt ilyet még nem éreztem. A napjaim fénypontja volt, amikor végre vele beszélhettem.

Megbeszéltünk, hogy találkozzunk és áthívtam filmezni (ő 100 km-re lakik tőlem)

Meghívtam egyik haveromat is, hogy ne legyen neki annyira kellemetlen először hogy csak ketten vagyunk. Erre az este végére összejött a haverommal...

Én azóta szűnni nem akarók fájdalmat érzek, nem akarok beszélni egyikükkel sem, pedig szeretem őket. Ez a legrosszabb dolog ami csak történhetett volna.

Tudtok valami megoldást, hogyan vethetnék véget ennek a fájdalomnak és hogyan tehetném túl magam ezen az egészen?



2021. ápr. 8. 22:57
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
50es vagyok. Még annyi, hogy sajnálat kevés egy kapcsolathoz. Én azt szoktam mondani, sajnálatból soha ne legyél senkivel.
2021. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Beszélsz a fiú barátoddal, hogy ilyet többet ne csináljon.

Ami a volt barátnődet illeti, vagy kérd meg, hogy újra kezdjétek, vagy tiltsd le mindenhonnan és próbáld meg kiverni őt a fejedből.

2021. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Ez egy troll poszt emberek 100%.

Alapból nem lehet valaki akkora pancser hogy elhív egy másik fiú havert hogy a LÁNYNAK kevésbé legyen kellemetlen.

Aztán meg "kiderült hogy unokatestvérek" (persze a random lány aki 100km-re lakik meg a haverja ez tök valószínű)

2021. ápr. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

#53

Én is ezen gondolkodtam. Plusz volt egy hasonló kérdés is a napokban csak picit más verzióval. De tudod ki tudja xd

2021. ápr. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!