Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a "Tini párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata? 17/l

Figyelt kérdés
Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz? Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez. Még lány barataim sincsenek. Soha eletemben nem volt még fiúm. Még egy fiú kezért ae fogtam meg soha. Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van. Nekem nem is volt tinédzserkorom. Már kinövök a tinikorból és semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem,nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim, nem voltam csajos partin, nem hivtak még siha buliba,nem drogoztam, nem volt szerelmi banatom, nem ittam alkoholt, (az antidepresszansok miatt) nem voltam még részeg, nem csókolóztam. Tisztaban vagyok vele hogy egy ember miatt nem helyes megváltoztatni egy egész kategoriát de szerintem mások is vannak olyan helyzetben mint én. Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt. Azt sugallja hogy egy átlag tininek van párkapcsolata.

2023. jan. 31. 21:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/1283 anonim ***** válasza:
92%
Nem a létezésed a hiba. Hanem a viselkedésed. Az, hogy te másokat selejtesnek, csitrinek nevezel, és bunkón, meg flegmán beszólogatsz. Persze csak itt, mert amúgy meg két szót nem mersz szólni.
2023. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/1283 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk miért vagy még itt? Ezt nem sértésnek szánom, de azzal, hogy itt meséled az életed összes fájdalmát, azzal nem leszel közelebb a probléma megoldásához, azzal leszel, ha közösséget keresel. Ha IRL nem is megy, online erre nagyon jó pl. a Discord, lépj be akárcsak 1 általad kedvelt influenszer szerverére (Ha van neki) és kezdjél el ott beszélgetni, ha nem kezded el egyből az élettörténeted mesélni és ott elszakadsz egy kicsit a párkapcsolat témától meg a drogoktól, találhatsz ott magadnak 1 kisebb-nagyobb baráti kört. Csak 1 ötlet, nekem bevált ;) (16/F)

[link]

2023. febr. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/1283 anonim ***** válasza:
14%

A discordnak sz@r a dizájna/bonyolult

Lehetne sokkal letisztultabb is minden szemszögből

2023. febr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/1283 anonim ***** válasza:
100%

#63

Ezesetben mondhatsz nyugodtan alternatívákat neki, több opció sose rossz 😉

2023. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/1283 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én lány barataokat szeretnék. De lányokkal szemben sokkal gátlásosabb es szorongobb vagyok mint fiuk eseteben. Ez lehet azert van mert szebbek nálam és én vonzodom is hozzájuk. Gyönyörü lányok megigeznek, akik számomra elérhetetlenek. A lányok hamar elutasitanak, hatbaszurnak pl az a két lány is akivel beszelgettem sokaig aztan egyik nap a szemembe mondtak hogy soha többé ne szóljak hozzájuk. A lányok az egesz osztalyban hamar ledobnak magukról, nem nyitnak, csak a kis 1-2 baratjukkal elröhögcselnek én meg sóvárogva nézem a szépségüket. A lányoknak egy baratságban is fontos a külső. A lánybaratsagban nem lehet őszintenek lenni, mindig top formaban kell lenni, pozitiv hazugsagot mutatni. Nem lehet lazának lenni, csúnyan nem lehet mutatjozni előttük vagy fáradtan. Folyamatos stresszel kell fenntartanibaz imidzset. Ez a baj. A lány baratsagoknál mindig bizonyítani kell és nem lehetsz őszinte vagy túl erzelmes. Csak a folyamatos vihogás és szexiskedes megy, ha valaki pasis es mas témaja van mint a smink vagy a tiktok akkor kivetik magukból. Makulatlan külső es műgondal felépitett álszemélyiség kell, maskülönben kivetnek maguk közül. Lanyként is folyamatos küzdelem kell a nők kegyeiért. (Illetve biszexként amit én egy teherként élek meg ugyanis gátlásokkal vagyok a női nem iránt es zavarba hoznak)
2023. febr. 3. 18:19
 66/1283 anonim ***** válasza:
100%

"A lányoknak egy baratságban is fontos a külső. A lánybaratsagban nem lehet őszintenek lenni, mindig top formaban kell lenni, pozitiv hazugsagot mutatni"


Én ezt nem így látom. Egyszer voltam kint sétálni a barátnőmmel. Régi, kopott nadrágban voltam és mégsem hagyott el.

Ha az embernek igaz barátai vannak, akkor nem számít a külső.

Lehet az az illető topmodell, ha a kétszinű, akkor nem barátkozom vele.


Az egy jó jel, hogy feismerted a szexualitásodat. Sajnos Magyarország nem teszi könnyebbé az lmbtq emberek sorsát, de azt tudnod kell, hogy senki sem jobb vagy rosszabb ember attól, hogy meleg/ biszex / pán stb

2023. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/1283 anonim ***** válasza:
25%

Tudtam

Ma már minden második tini lány biszexuális.... (MINIMUM)

2023. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/1283 anonim ***** válasza:
81%
#67 Forrás? Cikk??
2023. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/1283 A kérdező kommentje:

Nem. Nalam ez mas dolog. Konkretan nem merek szólni a lányokhoz mert gátlásaim vannak. Ha egy lány egy picit is hozzámszol azt hatalmas visszajelzés és öröm, mintha egy rózasaszin szerelmes köd lenne. Mikor egy lanyhoz megyek beszelgetni ugy megyek oda mint egy lany egy fiuhoz. Pöncörgetem a hajam, zavarban vagyok. A fiuknal erdekes tök lazan elbeszelgetek.

Szoval egy atlag lany úgy van hogy a lanyokkal lazan elbeszelget de ha egy fiú hozzaszol azt hatalmas sikernek eli meg es a fiuk jelenleteben szorong es alig mer hozzajuk szolni. Es minden kis szeretetet egy fiutol hatalmas sikerkent el meg. Egy atlag lany fiukkal csak ugy mer beszelni hogy szorong, izgul.

En forditva vagyok. Fiúk jelenleteben es fiukkal lazan elbeszellgetek de amikor lannyal kell akkor a hajamat birizgalom,szorongok, félek. És ha egy lanytol kapok barmi kedves szót azt itelem meg hatalmas sikernek es boldogsagnak. Fordítva vagyok bekötve

Valahogy amikor egy fiu mond nekem barmit is akkor nem erzem akkora sikerélménynek mint amikor egy lány

Egy lánynál egy puszta köszönést is félek kicsikarni magamból, összeszorul a torkom, elcsuklik a hangom. Ráadasul sokszor olyan helyekre teved a szemem. Egy fiunak bezzeg visszaszolni is merek. Mert nem érzem akkora tétjét. Ha egy fiunak barmi rosszat is szolsz nem szúntrti meg a baratsagot csak haverok maradtok. Egy lanynak viszont ha egyszer is hibát vétesz, akkor többé szoba sem all veled. A lány barazsagok nem őszinték. Ha valaki lánnyal kömnyedebben el tudok beszelgetni az altalaban fiús külsejű. Minél szebb egy lány annál csúnyábbnak erzem magam es annal inkabb szorongok mert tudom hogy nem vagyok méltó a társasagára. Lehet csak azert nem tudok lannyokkal baratkozni mert nem lanyosak a hobbijaim es en nem a csilivili koktelokat szeretem hanem a sört es a bacont.

2023. febr. 3. 22:22
 70/1283 anonim ***** válasza:
25%
Sört és bacont nő is fogyaszthat. Amugy ezek után egyre inkább hiszek azoknak a tanulmányoknak amik azt mndják hogy a homoszexuálisok az abuzív családokból kerülnek ki.
2023. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!