Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a "Tini párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata? 17/l

Figyelt kérdés
Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz? Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez. Még lány barataim sincsenek. Soha eletemben nem volt még fiúm. Még egy fiú kezért ae fogtam meg soha. Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van. Nekem nem is volt tinédzserkorom. Már kinövök a tinikorból és semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem,nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim, nem voltam csajos partin, nem hivtak még siha buliba,nem drogoztam, nem volt szerelmi banatom, nem ittam alkoholt, (az antidepresszansok miatt) nem voltam még részeg, nem csókolóztam. Tisztaban vagyok vele hogy egy ember miatt nem helyes megváltoztatni egy egész kategoriát de szerintem mások is vannak olyan helyzetben mint én. Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt. Azt sugallja hogy egy átlag tininek van párkapcsolata.

2023. jan. 31. 21:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/1283 anonim ***** válasza:
27%
Írj, olyan hétvégét csinálok neked hogy befosol! Velem bepótolhatsz mindent! Pia, cigi, drogok, beteg szexkalandok. Én pont az ellentéted vagyok, folyamatosan keresem az elborult kalandokat!
2023. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/1283 A kérdező kommentje:
De én azon vagyok fennakadva hogy ezzel a kategoria elnevezéssel nyomást gyajorolnak a tinikre hogy görcsösen keressék a kapcsolatokat és bűntudatot éresszenek abban aki nincs. Az hogy van ilyen kategória az azt jelenti hogy gyakori dolog hogy a tiniknek párkapcsolata van. És en nem tartozom az atlagba. Habár a tinik közé sem.
2023. febr. 1. 08:55
 33/1283 anonim ***** válasza:
100%

De nagy lett a szád, Dettike!

Akkor legyen ekkora a szád, amikor vérvételre kell menni. Vagy amikor az iskolában ki kell állni magadért. Vagy amikor apád sétáltat.

2023. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/1283 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem ismerné a kérdezőt - aki egyébként már egy komoly celeb ezen az oldalon -, azoknak pár információ:


Ő egy 17 éves (magát néha idősebbnek hazudó) lány, némi értelmi visszamaradottsággal, és az elégtelen "családi" háttér miatti komoly mentális sérülésekkel. A feltételezések szerint a kényszerbetegség, és a skizofrénia valamilyen formája jellemző rá.


Édesanyja különböző mentális és fizikai betegségekben szenved, amiket nagyrészt az elnyomó és bántalmazó párkapcsolatának köszönhet, más szempontból viszont kapóra jönnek neki, hogy ne kelljen neki dolgozni. Ő egyébként a Dunning–Kruger-hatás iskolapéldája. "Tudását" nagyrészt ZS-kategóriás blogokból, és ezoterikus kiadványokból szerzi, amitől magát Nobel-díjas tudósokat is megszégyenítő, mindenhez értő szakembernek képzeli.

Édesapja, ahogy itt hívják, a "Szekrénybe Hugyozós Jóska", egy alacsony intelligenciával rendelkező, de annál beképzeltebb élőlény, aki saját tudását valahol Karikó Katalin, Stephen Hawking, és Albert Einstein fölött képzeli el, holott a valóság nagyjából egy Alekosz alatti szintet mutat. Büszke a kegyelemkettessel megszerzett érettségijére, és arra még inkább, hogy használható végzettséget soha nem szerzett. Az iskolát mindig is egy akadályozó tényezőnek tartotta, ami meggátolta abban, hogy kedvére cigizzen és piáljon. Intellektusa kialakításában nagy szerepe volt édesanyjának, aki mind a mai napig gyakran segít neki a szükséges etil-alkohol megszerzésében, és akinek élete nagy csalódása volt az, hogy a másik fia elvégezte az egyetemet, és nem lett belőle gyári szalagmunkás. Ez egyébként borzasztóan frusztrálja a Szekrénybe hugyozós Józsit is, aki ennek hatására ideológiai szintre emelte az iskolázottság elleni harcot. "Tudását" javarészt a Hihetetlen Magazinból, a Hatoscsatornából, illetve Herr Toroczkay, és frau Dúró tudományos disszertációiból nyeri. Politikailag a Mi Hazánk Mozgalom elkötelezett híve. Mint jó "mihazánkos", rendszeresen bántalmazza a családját, kivéve hétvégeken, mert akkor az anyja házának folyosóján fekszik mattrészegen.


Dettike - sajnos - sok mindent átvett szülei intellektusából. A középiskolát már többedjére próbálja befejezni, de a jelek alapján nem fogja tudni befejezni. Bölcs édesapja tanításait követve ő maga sem tervez semminemű olyan végzettséget megszerezni, amivel a szalagmunkánál többre vihetné. Emellett jövőbeli terveiben az első helyek között szerepel az alkoholizmus, közvetlenül a drogozás, és a prostitúció után. Szövegértési képességei gyatrák, az ok-okozati összefüggéseket gyakran fordítva látja, felfogóképessége szelektív. Emellett betegesen féltékeny mindenkire, aki nem az ő ideológiáit követi, és - mily meglepő - mégis többet ér el.


Ja, és fél vérvételre menni, meg prostiként társasozni akar majd a kuncsaftjaival.

2023. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/1283 anonim ***** válasza:
89%

#5 "Miért lenne kirekesztő?"

Mert neki MINDEN kirekesztő, ami olyasmi témáról mer szólni, ami rá nem jellemző. Egész egyszerűen a kérdező azt hiszi, és azt várná el, hogy körülötte forogjon a világ.

2023. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/1283 anonim ***** válasza:
92%

senkinek nem tűnt eddig fel, hogy szinte 100%, hogy kamu provokátor a kérdező?

ezzel, hogy szerinte az átlag tini az tetovált, piercinges, hányva dugós, stb-stb...csak próbál provokálni, és ezért magyaráz meg mindent, hogy miért nem tudná ő is csinálni ezt!

2023. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/1283 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem kamu, és nem provokátor, még ha annak is tűnik.

Ő más témákban már eléggé ismert arc. Mentálisan beteg, bár erről azt gondolom, hogy ha olyan mértékű a betegsége, akkor nem szabadna - főleg nem egyedül - internet közelébe engedni, ha pedig nem olyan mértékű a betegsége, hogy beszámíthatatlan lenne, akkor viszont nem lehet csak ezzel takaróznia.

A betegsége meleltt még van egy jócskán abuzív családja, megfelelési kényszere, komoly kényszeres gondolatai, illetve jókora hiánya a szocializálódásban. 16 éves koráig kb. burokban élt, és most, hogy rájött, hogy van a világban a négy falon túl is élet, hirtelen át akarna esni a ló túlsó oldalára. Mivel azonban a világból eddig semmit nem tapasztalt meg, ezért lövése sincs, hogy milyen az. Midnent a jelenlegi osztályára vetít ki... ami egy lecsúszott alakokból összeverbuvált estit osztály. Nem tudom, hogy az úgynevezett "dobbantó"-e, vagy simán csak egy színvonaltalanabb csoport, de a 80%-uk komoly addikciókkal küzd. Detti meg abból indul ki, hogy akkor az a normális, az a követendő.

2023. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/1283 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kell ahhoz tetko, piercing, drog hogy egy rininek párkapcsolata lehessen. De az oldal feltételezi hogy egy tininek már van párkapcsolata és minimum barátai. És ez a feltételezes nem mindenkire igaz es szerintem csak erősíti a kirekesztettségtudatot azokban akiknek nincsenek baratai, párkapcsolata.
2023. febr. 1. 10:31
 39/1283 anonim ***** válasza:
92%
Van olyan kategória is hogy sport, mozgás és azon belül kerékpározás. Nem értem hogy hogyan feltételezhetik hogy mindenkinek van lába és nincs lebénulva se...
2023. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/1283 A kérdező kommentje:
De basszus azert ég és föld a kettő. Itt egy csoportot, a tinik csoportját azonositod azzal hogy van párkapcsolata. A sportolas pedig egy mindenkire kiterjedő kategoria es nem azonositasz vele semelyik csoportot. Akkor volna egyforma ha mondjuk olyan kategoria lenne hogy "tini sportok" amivel automaikusan azt feltetelezed hogy a tinik többsege sportol es egyfajta elváras es külön kategoria. Nem tudom erthető e a gondolatmenetem. Amugy szeretnek tovabb tanulni egyetemre hogy ott bulizhassak es lehessenek barataim es pasim.
2023. febr. 1. 10:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!