Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a "Tini párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata? 17/l

Figyelt kérdés
Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz? Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez. Még lány barataim sincsenek. Soha eletemben nem volt még fiúm. Még egy fiú kezért ae fogtam meg soha. Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van. Nekem nem is volt tinédzserkorom. Már kinövök a tinikorból és semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem,nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim, nem voltam csajos partin, nem hivtak még siha buliba,nem drogoztam, nem volt szerelmi banatom, nem ittam alkoholt, (az antidepresszansok miatt) nem voltam még részeg, nem csókolóztam. Tisztaban vagyok vele hogy egy ember miatt nem helyes megváltoztatni egy egész kategoriát de szerintem mások is vannak olyan helyzetben mint én. Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt. Azt sugallja hogy egy átlag tininek van párkapcsolata.

2023. jan. 31. 21:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/1283 anonim ***** válasza:
100%
#70: "Tanulmányokról". A hiteles tanulmányok pedig nem mutatnak ki ezek között összefüggést. Tipikus példája annak, amikor valamit azért látsz meg, mert meg akarod látni, és minden más felett elsiklik a figyelmed. Látsz 10 heterót, akik abuzív családból kerültek ki. Fel sem tűnik. Látsz egy biszexuálist, máris igazolva érzed a feltételezésedet.
2023. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/1283 anonim ***** válasza:
100%

Dettike, az a legneagyobb gond, hogy te képtelen vagy reálisan látni a világot. Te csak végletekben tudsz gondolkodni. A világ pedig nem így működik.

A másik probléma, hogy te mindenhez beteg kis ideológiákat gyártasz.

A harmadik, hogy te csak sztereotípiákban, előítéletekben, és sablonokban tudsz gondolkodni.

A negyedik pedig az, hogy te nulla tapasztalattal, a filmekből, sorozatokból, meg pár színvonaltalanabb blogból próbálod a szociális kapcsolatokat megérteni. Olyan ez, mint amikor az apáca beszél a szexről. Sőt, még rosszabb. Soha nem voltak barátaid, de te már kis esszét írsz a barátságok dinamikájáról. Mire alapozva?


Egyébként meg: itt akkora nagy szád van, amikor teljesen normális hozzászólókat csitrizel, meg r*bancozol. Nosza, talán akkor élőben is lehetnél kicsit tökösebb! Mert akkor meg rémülten bújsz a sarokba, meg menekülsz sírva az osztályteremből, ha valaki jó étvágyat kíván.

2023. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/1283 A kérdező kommentje:

De ha én neznék ki jól és vékony lennék biztos riszálnam magam mert minden szexi lany azt csinalja. Amug- most olvastam hogy van egy olyan tarsaság hogy 4k aki legalizalna a füvet. Pesten szeretnék egyetemista lenni hogy füvezhessek, tüntethessek és bulizhassak és a koleszban szép fiúkkal legyek együtt. Legyenek gyönyörű szexi lány barataim. Amugy nem a szexiseg a lenyeg mert szerintem minden lány bombanő, kivéve én mert en tarsadalmilag ferfi szerepben vagyok mivel gepezek, szeretem a sört, húst, politikát, nincs tiktokom, es nem festem a körmöm. Az még hagyjan hogy a testem is gömbölyödik ami inkbb a ferfiakra jellemzö mivel minden lany vekony csak en nem. Amugy a tarsadalom szemében vagyok ferfi mivel a lányok elüldöznek mintha csak egy férfi lennék. Úgy utasitanak vissza mint egy udvarlót.

Mikor apukámnak mondtam a beilleszkedesi es barátszerzési problemaimat akkor csak ennyit üvöltött: ,, Biztos mert nyomulsz"

Ez a legsulyosabb vád ami engem erhet ugyanis soha eletemben egyetlen szót nem szoltam az emberekhez, szorongtam, félénk voltam es még köszönni se mertem soha senkinek. Most egyszer eletemben kösszönni merek valakinek és ő nyomulassal vádol 😭😭😭😭

Pedig en ebben az osztalyban kb nem is beszeltem meg senkivel mert felek es szorongok és ő erre csak rásegít 😭😭

Apukam ezzel a mondataval örök eletemre eltörölte hogy egylátalán én élő emberhez is szoljak 😭

Szóval a lányok sosem tudnak őszinten szeretni mert nem lehet nekik masról beszelni csak tiktokrol, pasikról, sminkről. És erőltetetten kell röhögcsélni minden sz*rsagon. Egyszerűen nem a nök vilagaba vagyok való, kívülálló vagyok belőle. Ezert kell különválasztani a szexualis irányultsagot a tarsadalmi szereptől. Mert attol meg mind a lanyokat es a fiukat is szeretem de a lányok közössége nem tud befogadni, hobbijaim es eletmodom a ferfiakéhoz hasonlatos ahogy az érdeklődési köröm is. Pl walking deadet nezek, apukám mar megneztr mind a 11 reszt. És tettszik benne a Rick sheriff. Szóval visszatérve a lányoknál mindig top formaban kell lenni, nem lehetsz őszinte, egy folyamatos nyomás alatt kell mutatni magad. Külsöleg, belsőleg. Az en osztalyomban alanyok semmi masrol nem beszelnek csak a fiukrol, (amitől ugye irigy leszek) sminkről, alkoholizalasrol, hogy mit vettek es folyton röhögcselnek. Meg persze a bulizasrol is. A lány baratsagok egy kamu, illúzió, átverés. Vagy csak én vagyok folyamatos görcsben a lányok közelében lányként meg szorongok mert félek az elutasitastol? Lehet azert mert nem barátot segitő tarsat látok bennük hanem potenciális partnert, szerelmet, akihez fel kell érnem, teljesitenem kell, elnyerni a szívét, megbecsülését. Szoval engem ezek az ingerek a lányok felé leblokkolnak. Gombóc van a torkomban amikor lanyokkal beszelgetek. Engem szerintem fiukent is kezelnek. A hangom is mélyebb. Amikor egy lanyt latok a tablanal mindig sóvárogva nezem higy miert nem a baratom. De ez mint szerelmi inger jön fel. Olyan érzesem van hogy megcsókolnám es bar átkarolhatnam a derekat. Mas lany a fiukkal van igy hogy sovarog utanuk es furan viselkedik fiuk közeleben. Én lányokkal vagyok ugyanígy. Annyira kellemetlen es kinosan erzem tőle magam. A 9edikes osztalyomban konkrétan piszkáltak es főleg a lányok. Ott érzékeltették hogy mfiu vagyok es pl nem ülhettem melléjük, kirekesztettek ezert kenyszeresen a fiukkal ültem és szocializalodtam. Pl tesin mikor valasztani kellet ki mit csinal kis csapatok voltak hogy valakik sakkoztak, valakik tollasoztak, valakik kosaraztak stb. És vegig kerdeztem az összes többsegiben lany csapatot es egyöntetűen leneztek es kiközirtettek. Bezzeg a kosaras sracok azonnal befogadtak. Szoval tarsadalmilag fiunak tartanak szerintem. Anyam es apam nagyon utalja amikor rzt a gondot szóba hozom igy ezt a nyomast nem tudom senkinek sem elmondani pedig nyomja a lelkemet. Úgy csorgatom a nyalam a szexi fiatal lanyokra mint egy útszéli munkás amit kínosnak erzek. Szeretnek baratkozni de minden lanyban azt erzem hogy potenciális partner akinek bizonyítanom kell. És ez egy megfelelesi kenyszer ami szorongast okoz es kényszer evést.

2023. febr. 5. 20:51
 74/1283 anonim ***** válasza:
100%
Nah akkor a kényszer evést cseréld le valami más kényszeres cselekvésre. Mondjuk kényszer futásra. Egyébként is kellene valami mozgás számodra, ahol le tudod vezetni a feszültséget. De lehet, hogy ha már ennyi srác haverod van, az egyiket megkérhetnéd, hogy segítsen a levezetésben... :D
2023. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/1283 A kérdező kommentje:

Ha fiúk társaságában vagyok akkor méginkább férfias mintákat sajátítok el. Egyre inkabb elferfiasodom. Azt veszem eszre hogy egyre többet videojatekozom es karomkodok. Egyre inkabb elnézem a szexista dolgokat pl a füttyögést a nök utan sőt még irigylem is mert utánam még senki sem fütyült az utcán vagy nyilvámította volna ki a tettszését. Persze ott voot az az autista srac aki a seggemre csapott de ő minden lanynak akit meglát oda megy ismerkedni es felesegül venné. Nem hiszitek el de valamikor jön egy ún lámy az az első mondata hogy "szép vagy". Szóval kanos. Az agy helyett a péniszbe megy az energia.

Lányként lány baratot szerezni olyan nehéz mint fiúként egy barátnőt. Egy fiúnak könnyrb fiúval összebaratkozni. Amiatt amit már hosszú sorokban leirtam. Velem a 9edikes osztályomban ahol folyton piszkaltam a lányok úgy röhögtek ki és cukkoltak mintha csak egy fiú lennék. Akkor jöttem rá igazán a belső énemre. Habár előtte is fiúsan viselkedtem es öltöztem szerintem.

Szóval férfias mintakat sajátítok el ha sokat férfiak közegében vagyok, férfi szerepeket veszek fel. Habár ez nem igaz mert most hogy csupa lányok közt vagyok most érzem igazán hogy hozzájuk képest férfi vagyok. Egyértelműen annak kezelnek. Csupa szexi bulizós pasizós lány jár az osztályomba, olyanok akik modellek lehetnének. Kb az összes lany ilyen az osztalyban. Ő hozzájuk kepest én a legaljabb útszéli útépítőmunkás pasi vagyok. És tenyleg kellemet len hogy nezem a seggüket és gerjedem a hangukra, mozgásukra. Eskü olyan világ kéne mint a görögöknél hogy mindenki biszexuális. De az sem segítene a félénksegemen. Külön kell választani a szexualitast és a tarsadalmi nemet. Én a ferfiakhoz es nőkhöz is vonzódom. Érdekes nökhöz kizárólag testileg, férfiakhoz testileg, lelkileg. De mindig visszariadok hogy a ferfiakban apámat látnám meg. Azert vonzódom főként belsőleg a ferfiakhoz mert az a lenyeg hogy belsőleg ne legyen olyan mint az apám. De szóval a ferfiakhoz testileg lelkileg vonzódom, a nőkhöz kizárólag testileg. A társadalmi nem egy más dolog ugyanis az az jogy a társadalom miként kezel és minek tart. Engem az osztályközösség és a társadalom egyértwlműen ferfikent kezel. Nem találom a helyem a nők közegében, amikor lány tarsasagba probálok bemenni ugy erzem ugy viszolyognak es undorodnak mintha csak egy fiú lennék. A tarsadalom azt erzekelteti velem hogy fiú vagyok. Habár mindig is ferfias hobbijaim voltak pl az úszás. Egyik lany srm szeret strandra, usziba menni legalabb is akikkel en beszéltem. En nekem pedig a strand a mindenem meg Cserkeszőlő. Meg pl szeretek biciklizni és max nyáron hordok szoknyát. A társadalmi nem az hogy a társadalom hova sorol es minek tart engem az osztaly giunak tart kb. Mindrn lany szexi haspólókban es festett körmökkel,ekszerekkel jár, én meg ugy ülök ott pulcsiban mint egy fiú. Amug- faznék télen haspoloban. A mozgásom is robosztus, mint egy ferfinak. Nem tudom azt a gyönyörű seggriszálós mozgást és ringatni magam és kecsesen mozogni. Nem tudok gyönyörűen nőiesen artikulálni. Azt a hogy is mondjam flegma vekony hangnemet. Talán ha lefogynék a tarsadalom is jobban nőként kezelne. De el kell fogadnom hogy a lányok közege soha nem fog befogadni egy társadalmilag ferfit. Ja és a vállaim is szélesek. A lányközösségek egy elit klub ahová csak az igazán szexi lányok tudnak bekerülni akik a legnagyobbat tudják folyamatosan kamuzni magukról. Ja meg elfelejtettem a biológiai nemet ami amugy egyértelműen lány.

2023. febr. 6. 09:08
 76/1283 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te össze se jöjj fiúval, egyértelműen a lányok vonzanak téged. Legjobban.
2023. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/1283 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg inkább senkivel ne jöjjön össze. Mindenkinek jobb lesz úgy.
2023. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/1283 A kérdező kommentje:
De szeretnék fiúval lenni mert azok nem utasitanak el es igenis a f*sz egy jó dolog. Nem probaltam ki az uborkat csak ujjaztam magam. Viszont nekem tenyleg gyanus hogy a fiuk jelenleteben akarmilyrn szexi is nem sikitozok meg furan viselkedem mint egy atlag lany hanem teljes termeszetesseggel vagyok akar egy kockahqsu csavo mellett is a stradon. Mas lany meg ugy szorong, es furan visrlkedik egy szep srac közeleben mint en aegy lany közeleben. Nekem ez elviselhetetlen. Olyan akarok lenni mint egy atlag lany aki a lanyok közegeben myugodt es amikor egy szexi pasivak talalkozik akkor szorong es furan viselkedik, benazik. Annyira kellemetlen hogy ez nekem forditva van. Hogy en nem tudok egy szep srac jelenleteben magambol kikelve sipitozni hanem total atlag partnerkent viselkedem. Lanyok jelenleteben meg lefagyok. Szeretnem ha forditva lenne. Mit csinaljak? Hogy forditsam meg ezt a működést?
2023. febr. 6. 09:34
 79/1283 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudnám, hogy nem vagy troll, az hinném, hogy az vagy. :D
2023. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/1283 A kérdező kommentje:

Remelem ertitek. Hogy amikor a lanyok közt vagyok szorongok, felek, furan viselkedem, pöncörgetem a hajam nagy az izgalom. Egy atlag lany akkor van igy amikor a fiukkal kell beszélni. Gatlasaim vannak a nők irant bezzeg barmilyen fiuval lazan odaülök beszelgetni mert nem erzem tétjét a visszautasitasnak. Ha egy lány utasit vissza nekem össze törik a szivem es otthon sirok a parnamba, haszontalan szarnak erzem magam. Ha egy beszól, azt meg csak elkönyvelem bunkónak es már el is felejtettem. AZ EGÉSZ MŰKÖDÉSNEK FORDÍTVA KÉNE LENNIE! Szenvedek ettől az állapottol.


Remelem ertitek a szitut. Hogy en a lanyok felé folyamatos megfelelesi kenyszerben vagyok es a lanyokkal szorongok es a fiukkal meg jol elvagyok es egy felpucer kockahasu sracnak is lazan visszadobom a labdát a srandon szorongás és izgalom nélkül. Ha egy lanynak kell mondjuk ugyanigy egy labdat visszadobni akkor szorongok, hebegek habogog es az izgalomtól elbaszom. És hatalmas a boldogsag bennem hogy egy lány engem kert emg hogy visszadobjam. Ennek a szituacionak pontosan forditva kene lennie.

2023. febr. 6. 09:42
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!