Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a "Tini párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata? 17/l

Figyelt kérdés
Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz? Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez. Még lány barataim sincsenek. Soha eletemben nem volt még fiúm. Még egy fiú kezért ae fogtam meg soha. Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van. Nekem nem is volt tinédzserkorom. Már kinövök a tinikorból és semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem,nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim, nem voltam csajos partin, nem hivtak még siha buliba,nem drogoztam, nem volt szerelmi banatom, nem ittam alkoholt, (az antidepresszansok miatt) nem voltam még részeg, nem csókolóztam. Tisztaban vagyok vele hogy egy ember miatt nem helyes megváltoztatni egy egész kategoriát de szerintem mások is vannak olyan helyzetben mint én. Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt. Azt sugallja hogy egy átlag tininek van párkapcsolata.

2023. jan. 31. 21:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/1283 anonim ***** válasza:
92%
Úgy vélem, hogy ez rossz kategóriába került, hiszen jóval mélyebb a probléma.
2023. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/1283 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak negyed annyit mozognál, mint amennyit rinyálsz, már minimum egy merevedéssel találkoztál volna.
2023. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/1283 anonim ***** válasza:
95%

"Itt egy csoportot, a tinik csoportját azonositod azzal hogy van párkapcsolata"

Ezt te csinálod, nem az oldal.


Az oldal szét akarja választani, hogy ne keveredjenek az idétlen tizenéves "ha ruhán keresztül egymáshoz dörzsöltük a nemi szervünket és nem élvezett el a fiú, lehetek-e terhes"-szintű bolond kérdéseket a komoly, felnőtt, érett párkapcsolati 'kit-hogy-kivel-meddig-mikor-hogyan basztál?' és az 'elég-e az XY centis méret' kérdésektől.

Mert egy tizenéves ember párkapcsolati minősége és azzal kapcsolatos problémák merőben mások mint egy 20-as vagy 40-es ember kapcsolatától, és nem logikus őket egy helyen kezelni.

És ennyi. Minden más amit belemagyarázol, a te fejedben van csak. Ez a kérdés nemhogy a GYIK kategóriát érinti, és nem a Tini párkapcsolatokat ahová végül átrakták, hanem egyből a mentális problémákat.

2023. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/1283 A kérdező kommentje:

Se ha nekem nem volt tinikoromban kapcsolatom akkor nem lesz benne rutinom felnőtt korban

De ha a tini párkapcsolatok egy olyan gyakori dolog hogy külön kategoria kellett neki akkor en elbasztam valamit az eletben

Vénlány vagyok fapina

Én azt gondolom hogy ez az oldql általánosit

Ennyi erővel az összes kategoria mellé oda lehetne rakni hogy: "tini sportok" , "tini kultura és közösség" , "tini egészség" stb..

Amugy ha csak 16 evestól lehet regisztralni akkor minek van a tini párkapcsolat kategoria? Hiszen 18 evestől mar a felnőtt kapcsolatok köze fog esni. Szoval a tini parkapcsolatok kategoria csak 16 es 17 evesek szamara van

Eleg logikátlan

2023. febr. 1. 11:56
 45/1283 anonim ***** válasza:
91%

Tudom, ez megint olyan, mint tyúkot tanítani integrálni...


"Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata?"

Nem azt jelenti. Azt jelenti, hogy ebbe a kategóriába a 16-20 éves korosztály írhat párkapcsolatokkal kapcsolatos kérdéseket. Érted, hogy ez mit jelent? Nem azt, hogy csak az írhat, akinek van párkapcsolata, és nem is jelenti azt, hogy kötelező, hogy legyen. Ez azt jelenti, hogy HA van, vagy ha egyszerűen csak valami kérdés merül fel ebben a témában, akkor ide írhatod.

Egyébként pár éve még egy "szerelem, szex" nevű kategória létezett, az lett szétbontva felnőtt párkapcsolatok, tini párkapcsolatok, és szexualitás témákra.


"Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz?"

Előre tudom, hogy ezt megint nem fogod tudni értelmezni, mert te csak az egyértelmű, egyszavas válaszokat vagy képes felfogni. De azért megpróbálom elmagyarázni.

A szerelem nincs korhoz kötve. Természetesen minden életkornak mások a sajátosságai, de az ember akár már óvodás korában is lehet szerelmes. Tizenévesen meg természetes folyamat, hogy az ember érteklődése az ellenkező (vagy akár az azonos) nem irányában megélénkül. Ez részben annak is köszönhető, hogy a szervezetben ilyenkor erősödik a nemi hormonok termelése, ilyenkor indul be a nemi érés.

De ez nem jelenti azt, hogy kötelező lenne ilyenkor párkapcsolatot kialakítani. Azt sem jelenti, hogy ez elvárás lenne. Hogy mi igaz a többségre? Nos, hiteles statisztikát nem láttam erről, de a tapasztalataim alapján ha a teljes tini népességet vesszük, a többségnek egy adott időben NINCS párkapcsolata. Ha visszaemlékszek a gimis éveimre, ballagáskor a 19 fős osztályból négynek volt kapcsolata. Igaz, ha azt nézzük, hogy mondjuk 10 és 20 éves korunk között hányunknak volt legalább egyszer, akármilyen rövid ideig párkapcsolata, akkor valószínűleg az jön ki, hogy a többségnbek volt, de egyrészt: ezek jelentős része gimi után alakult ki, másrészt meg: nem tök lényegtelen ezen lovagolni?


"Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez."

És ez miért a kategória hibája? Az egyedül a te dolgod, hogy kihez szólsz, és kihez nem.


"Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van."

Való igaz, az átlag tini nem arra vágyik, hogy beginázva megerőszakolják, vagy hogy prostiként élje mindennapjait. (Másik "kérdéseiben" már kifejtette a kérdező.) Egyébként sem jelent semmit az, hogy most valaki valamiben a statisztikai átlagnak megfelel-e. Sőt... bizonyos dolgokban (no, NEM a narkózásban!) kifejezetten jó is tud lenni, ha az átlagtól eltérünk. Lehetőleg pozitív irányban.


"Nekem nem is volt tinédzserkorom."

De, most is az van, és még pár évig tart is.


"semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem"

Normális körülmények között nem szokás.


"nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim"

Ez megint csak egyéni dolog, és mint mondtam: semmi nem kötelező. De ha szeretnél, akkor tegyél érte.


"nem drogoztam"

Tudom, ha 426-szor mondjuk el, te 426-szor nem fogod felfogni, de: az átlag NEM drogozik. De még ha így lenne, akkor sem lenne kötelező közéjük tartozni.


"nem volt szerelmi banatom"

Jaj, és ez aztán olyan dolog, ami miatt rohadtul keseregni kell. Tényleg rohadt sokat veszítettél azzal, hogy nem élted át, milyen, amikor az, akiről naphosszat álmodozol, egyszerűen elutasít, vagy szakít veled. De nyugi: minden bizonnyal lesz még alkalmad ezt megélni, ha annyira ez a vágyad.


"nem ittam alkoholt"

Itt meg egész egyszerűen hazudsz. Mondjuk nem elsőre. Te már sokszor hazudtál, amikor valami rögeszmédet próbáltad alátámasztani. Aztán amikor lebuksz, akkor meg mindig tereled a témát.

Szóval: ne hazudj, mert a másik "kérdésed" alatt megírtad. Szilveszterkor bizony ittál, és rosszul is elttél tőle.


"Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt."

Nem, nem járnak. Megint csak egy alaptalan hülyeséggel "érvelsz". Olyasmivel, amit te magad találsz ki.

Ja, és senkit nem rekeszt ki. De ezt már megbeszéltük.


"Az is erdekes hogy a "tini párkapcsolatok" egy külön kategoria és nem a "párkapcsolatok" kategorián belül található."

Mint írtam, nem volt mindig külön kategória. Pont azért szedték szét, mert témáját tekintve is, és a látogatottságát tekintve is túl nagy volt egyben az a kategória. Ha megnézed (majd ha nagykorú leszel :P ) a szexualitás kategóriában így is naponta több oldalnyi kérdést feltesznek. A felnőtt párkapcsolatoknál is. pörgősebb napokon még a tini kategóriában is. Ha ezek mind egy kategória alatt lennének, áttekinthetetlen lenne az egész. Meg tematikailag sem biztos, hogy jó ötlet azonos kategóriába tenni az első diákszerelméről kérdező tizenévest a gangbangpartyt tervező középkorú pasassal.

A vallás meg azért nem kap külön kategóriát, mert ritkán látogatott téma, és nem annyira jelentős, hogy külön kategóriát kapjon. Szétszedni alkategóriákra meg végképp felesleges így.


"De akkor nem vagyok átlagos tini mert nincs es soha nem is volt párkapcsolatom?"

Ismét hadd hívjam fel a figyelmedet az "átlagos" szó jelentésére! Ez egyegyszerű statisztikai jelző. Semmilyen kötelezettséget, vagy elvárást nem von magával. Mások pont azon görcsölnek, hogy ne legyenek átlagosak, vagy legalábbis ne tűnjenek annak. Te meg?


"Tudom majd most idejön kommentelni a kerdes ala a sok szexi vékony sován- 16 éves csitri"

Még ha valamikor éreztem is szimpátiát irántad, az lassan kezd teljesen lenullázódni. Te borzasztóan gyűlöletes vagy. Mondjuk ezt is a családból hoztad. Ugyanaz a minta, mint amikor apád, aki semmire nem vitte, alkoholista, színvonaltalan ember, szidja a "semmirekellő diplomásokat", csak mert ő napi 10-12 órát lehúz a szalag mellett, hogy ugyanannyit keressen, mint a diplomás mérnök testvére 2-3 óra munkával. Csak épp azt nem veszi észre, hogy nem másokkal van a baj, hanem vele, nem mások tehetnek a nyomoráról, hanem ő maga. A megoldás pedig nem az, hogy másokat szidalmaz és becsmérel, hanem az lenne, ha kezdene valamit az életével.

Nálad ugyanez van. Lehet, hogy nem mást kell szidni, amiért az jól néz ki, hanem mondjuk nem kéne mondvacsinált okokból egész nap zabálnod. Lehet, hogy kicsit sportolnod kéne, hogy ledolgozd a felesleget. Lehet, hogy őszintének kéne lenned a pszichológussal, és akkor idővel úrrá tudnál lenni a testképzavarodon is.

De az, ahogy te fröcsögve gyűlölsz mindenkit, aki bármiben eredményesebb, mint te, sőt, még az sem kell... elég, ha valamiben nem olyanok, mint amit te elképzelsz. Te már elhordtál itt selejtesnek mindenkit, akinek nem barna a haja, meg kék a szeme. Oldalakon keresztül csak gyűlölködtél, és ha visszaemlékszel, az volt az a pont, ahol sokaknak a szimpátiáját végleg elveszítetted. Most meg becsmérled azokat, akik jól néznek ki, és tesznek is valamit az egészségükért? Nem aranyom, nem őket kéne szidni. Ők sokkal szimpatikusabbak, mint te. Tudod, miért? Mert tesznek is a céljaikért, és nem ilyen keserűek és befásultak, mint te.

Amúgy meg ironikus, amikor egy 17 éves mondja a 16 évesre, hogy csitri. Egyelőre egy 14 éves éretlenebb nálad. Szóval... inkább jegeld ezt a témát.


"akik megszolnak majd hogy nem vagyok átlag tini és öljem meg magam"

Na, erről beszéltem. Ha az érdeked azt kívánja, akkor hazudsz, mint a vízfolyás. Sehol nem írtak szexi 16 éves lányok, hogy öld meg magad. Ez puszta kitaláció, és rágalom.


"Hát én sokkal csunyább vagyok mint a többi tini"

Most akkor álljunk meg egy kicsit!

Én is azok közé tartozok, akik már láttak képet rólad. Többet is. Azt is, amelyinél az alakodra panaszkodsz, meg két arcképet is. Én ugyan már idősebb vagyok, de ha fiatalabb - mondjuk gimis - koromban egy hozzád hasonló lánnyal találkoztam volna, külsőre midnenképp rád lettem volna kattanva. Nem vagy te ronda lány. Sőt, kifejezetten szép vagy. Az alakoddal sincs gond. Igaz, a féktelen zabálást tényleg kordában kéne tartanod, de egyébként semmi baj a külsőddel. Ami nem szép benned, az a viselkedésed. Hogy állandóan csak gyűlölködsz, elégedetlenkedsz, te maga vagy a megtestesült negativitás. Mindenben azt keresed, hogy hol tudnál belekötni, soha semmi nem jó neked. És emellett gondolkodás nélkül lököd azt a sok hülyeséget, amit otthon látsz, és hallasz. Ez azért 17 éves korban már nem elfogadható.


"Az osztályban a szamárpadban ülök"

Tudtommal szamárpad már több, mint 20 éve nem létezik...


"a nevemet se tudjak sokan"

Akkor tessék bemutatkozni. ;-)


"engem még soha nem hivtak buliba mert az antidepresszánsaimra nem ihatok alkoholt"

Nem azért nem hívtak, és egyébként sem kötelező alkoholt inni.


"Felőlem sosem erdeklődtek a többiek bármilyen közösségben is voltam."

Tudod, ez nem úgy működik, hogy valahová épp csak betoppansz, elbújsz a sarokban, aztán meg mindenki téged fog körülugrálni. Az emberi kapcsolatokért tenni kell. Nem csak álldogálni, és várni, hogy midnenki rajongjon érted.


"Az hogy valakinek nincs attól még lehet hogy szeretne"

Akkor tegyél érte.


"Amugy 1 ev es vege a tinikoromnak"

Soha nem voltam egy matekzseni, de a tizenéves az mintha a 20. életév betöltéséig tartana...


"Egy atlag tini szerelmi banat miatt bedrogozza magát"

Nem.

Egy átlag tini a szerelmi bánat miatt sírdogál kicsit, és elfoglalja magát másvalamivel.


"De nem vagyok frigid"

Ezt nem tudhatjuk. Azt viszont igen, hogy előítéletes, felszínes, és gyűlölködő vagy.


"Sajnos en meg tininek sem nezek ki. Vagy 30 evesnek vagy 12nek."

Na, most akkor melyik?


"És lennék bulis tipus szivesen be****va bedrogozva hanyva szexelnék."

Akkor megint álljunk meg egy pillanatra!

Többször mondtam már ezt is! Szakadj már le erről a rohadt drogos témáról! Nem tudom, ez az anymenés honnan jött nálad, de ha tudnád, hogy ténylegesen milyen hatásai vannak a drognak, akár közvetlenül, akár közvetetten, akkor nem hozakodnál elő ezzel állandóan. Kattanj már le erről a baromságról!

Egyébként meg: megint jön a hazugságáradat. Szilveszterkor a hlálodon voltál pár korty pezsgőtől. Azon rettegtél, hogy belehalsz. Napokig hisztiztél miatta. És te szexelni? Máskor meg azon sírsz, hogy neked olyan pasi kell, aki nem akar szexelni veled, mert félsz a szextől.

Te magad sem tudod, hogy mit akarsz, csak épp legyen min rinyálni, meg panaszkodni.


"Egy átlag tininek az italat is bedrogozzák"

Te egyébként felfogod, hogy mit írsz? Vagy csak bekattan nálad valami, és olyankor anélkül írod a hülyeségeidet, hogy egyáltalán felfognád?

Nem, nem drogozzák be egy átlag tini italait, és egyébként sem normális dolog ez - a legaljasabb bűncselekmények egyike Erre vágyni több, mint beteges. Ezt dicsőíteni meg egyszerűen butaság. Csodálkozol, hogy mindenki kerül??


"Egy átlag tininek szerelmi bánat miatt vannak öngyilkossagi kiserletei"

Nem, nincsenek.

És megint ez az agybeteg baromságod, hogy romantizálsz egy egyértelműen negatív cselekedetet.


"Sőt ami azt illeti csak anyam ölelt meg de ő is csak akkor amikor ő szomoru a maga nyugtatására."

Igen, ez sajnálatos dolog. És tényleg sajnálom, hogy nincs normális családod, de talán pont ebből kiindulva sem kellene mindenben vakon követned az ő szokásaikat és véleményeiket.


"az irigyseggel mi a baj? Én nagyon örülnék és büszke lennék rá ha valaki irigy lenne ram"

Az, hogy az irigység egy negatív érzelem, az a baj.

Tudod, felnézni valakire, és becsülni valakit nem ugyanaz, mint az irigység. Az irigység egy jellemhiba.


"Te gondolom valami kockahasú 16 eves bájgúnár vagy akit én akkor se kapnék meg ha úgy néznék ki mint Sarka Kata"

Na, megint sikerült elővenned az undok, és undorító énedet. Aztán csodálkozol, ha senki nem barátkozik veled? Nem jöttél még rá, hogy miért?

Mondjuk ezért. Mert te állandóan undokoskodsz. Te egy-két "kiszemelteden" kívül mindenkivel rém utálatos vagy.

Egyébként meg Sarka Kata rohadtul nem jön be.


"Az ilyen flegmazós menő sracoknak már 16 evesen több baratnőjük van és rá se néznek 50 kilónál súlyosabb lányokra"

Itt te vagy, aki flegmázik. Undorító vagy, már bocsánat... És felszínes, és előítéletes, és gyűlöletes.


"Elvárás?"

Ki a fene mondta volna, hogy elvárás?

De ezt már szintén kitárgyaltuk más kérdéseidnél is.


"És akkor miert nezik furcsanak ha veget vet az életének az ember"

Mert mondjuk primer baromság azért kinyírni magad, mert nem azonnal kapsz meg valamit.

Mert igen, itt erről van szó. Fél éve még csak homályos elképzeléseid voltak egy párkapcsolatról, és mindenkit élből elutasítottál, aki egyáltalán csak ismerkedni mert veled, egyik pillanatról a másikra meg átestél a paci túloldalára, és már elvárod, hogy azonnal a nyakadon lógjanak a pasik.

Ha úgy vesszük, most kezdted a másik nem iránti érdeklődést, mondjuk... fél éve. Ha azzal számolunk, hogy az ember ideális esetben él 80 évig, akkor ez annak nagyjából a fél százaléka. Ha pedig valaki fél százalék megtétele után kinyírja magát, mondván, hogy neki nem sikerült, na, az egyszerűen hülye.


"tetkóm és piercingem sincs"

Most akkor te átlagos, vagy nem átlagos akarsz lenni?

Csak mert az átlag tininek egyik sincs.


"A tini lét értelme a szerelem."

Nem.

A létezésnek soha nem csak egyetlen értelme van. Vannak persze nagyobb súlyú tényezők, de akinek az élete egyetlen dolog körül forog, az tényleg könnyen jut kilátástalan helyzetbe.

Viszont a többség ennél jobban vezeti az életét. ;-)


"Szeretném ha a barátsagokat nem én kezdeményezném hanem hozzám jönnenek oda barátkozni."

Én meg szeretnék egy Ferrarit egy külön sofőrrel, de most azonnal!

Tudod, az életben ez nem úgy működik, hogy te akarsz valamit, semmit nem teszel érte, és mások meg kiszolgálnak. Tenni kell azért, hogy valamit elérj. De egyelőre te annyit teszel a barátságokért, hogy akit csak lehet magadra haragítasz. Akikkel pedig undok vagy, meg gyűlöletes, azok mi a fenéért rajongnának körül?

Tudod, mi a titka azoknak a 16 éves, népszerű fiúknak és lányoknak, akikre olyan irigy és undok vagy? Pont az, hogy ők pozitívak. Ők sem szeretnek mindent és mindenkit, de nem haragítják magukra az egész világot.

Amúgy meg: te panaszkodsz azokra, akikkel barátkoznál (?), hogy lenéznek, meg figyelmen kívül hagynak. Na, mint ahogy te lenézel, meg gyűlölsz mindenféle ok nélkül másokat.


"ezzel a kategoria elnevezéssel nyomást gyajorolnak a tinikre"

Nem.

Nem aza kategória neve, hogy "ócska kis lúzer vagy, ha nem volt pasid 17 évesen". Legalábbis én nem látom, hogy ez lenne. Az, hogy te megint olyanokat haluzol oda, amik nincsenek is ott, az nem az oldal hibája. Talán nem titkolózni kéne a pszichológus és a pszichiéter előtt (akik nem ismernék: töbször elárulta már, hogy bizony szokott), hanem elmondani az igazat. Ha te nem vagy együttműködő, akkor soha nem fogsz normális élete élni.

De visszatérve a lényegre: nem. A téma címe annyit mond, hogy itt kb. 20 év alattiak párkapcsolatokkal kapcsolatos kérdéseit lehet megtalálni.

2023. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/1283 anonim ***** válasza:
100%

"De az oldal feltételezi hogy (bla bla bla összefüggéstelen hülyeség)"

Nem. Az oldal nem feltételez semmit. Pontosabban három dolgot feltételez:

1. Képes vagy magyar nyelven írni és olvasni.

2. Elmúltál 16 éves.

3. Kérdésed van, vagy segíteni szeretnél másokon.

Ezeket feltételezi. Minden más megint csak a te haluzásod.


"De basszus azert ég és föld a kettő."

Nem az.

Egy kategóriát hasonlított össze egy alkategóriával. Csak persze megint elborult az agyad, és ilyenkor bekattansz, és lököd az összefüggéstelen sódert.


"Amugy szeretnek tovabb tanulni egyetemre hogy ott bulizhassak es lehessenek barataim es pasim."

Még véletlenül sem a tanulás miatt.., vagy azért, hogy többre vidd, mint a szüleid.


"De ha a tini párkapcsolatok egy olyan gyakori dolog hogy külön kategoria kellett neki akkor en el**sztam valamit az eletben"

Ez tény.

Mondjuk azt, hogy eddig tojtál a tanulásra. Mint ahogy most is. Azt, hogy hazudsz a pszichológusnak. Azt, hogy egy lecsúszott, züllött életmód után vágyakozol.

Meg persze ne tagadjuk le, a szüleid is sok mindent el****tak. Viszont ezen ténytől neked nem lesz jobb. A te életed, neked kell rendbetenned.


"Én azt gondolom hogy ez az oldql általánosit"

Itt te vagy az, aki általánosít. Nem is kis mértékben.


"Amugy ha csak 16 evestól lehet regisztralni akkor minek van a tini párkapcsolat kategoria?"

Mert 20 alatt az ember tini.

Egyébként előbb lett mealkotva ez a kategória, mint hogy bevezették volna a 16 éves korhatárt.



De megint ugyanaz megy, mint eddig. Rákattansz valami hülyeségre, túlgondolod, érvekre, és tényekre nem hallgatsz, csak mész a beteges gondolataid után. És ez a rinya megy minden egyes "kérdésed" alatt. Ahelyett, hogy kicsit építenéd magadat. Te csak rinyálni, meg gyűlölködni tudsz. Gyülölni olyanokat, akik semmi alapot nem adtak rá, és rinyálni nem létező kifogások és dolgok miatt. Ez a baj, Detti. De javulni nem fog semmi. Mióta látom az itteni pályafutásodat, két dolog változott összesen. 1. Azóta már a drog is bejött a képbe, 2. sokkal undokabb lettél. Ennyi változást sikerült évek alatt elérned. Gratulálok.

2023. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/1283 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sajnálom a lányt. Látszik, hogy súlyosan önbizalomhiányos
2023. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/1283 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent ez semmi ilyesmit. Viszont neked sok boldogságot! S sokan vannak párkapcsolaton kívül rajtad kívül is, a te korodban is, meg máskor is. A valódi kérdés, hogy Te most tudsz-e valamit tenni magadért, hogy neked legyen párkapcsolatod? Mit javasolnál magadnak, ha a legjobb, nálad pár évvel idősebb barátnőd lennél?

50f

2023. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/1283 anonim ***** válasza:
100%
#44 A tini szó az angon teenager szóból ered, ami tizenévest jelent, azaz egy 19 éves is tini még.
2023. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/1283 A kérdező kommentje:

De ti ezt nem értitek. Én olyan mertekben vagyok félénk mint senki más.Én olyan szinten hiperfélénk vagyok hogy szolni nem merek senkihez max nagyon halkan es minden masodik szavam "bocsánat," nem zavarok?" "Nem idegesitelek?"

Ha bárki egy picit is rosszat szol en elsirom magam

Először azt szeretnem ha köszönni mernék az embereknek

Jött most egy új lány, nem merek hozzá szólni pedig szeretnek mert lehetôég

Az osztalyba addig nem is merek bemenni amig nincs ott a tanár mert félek a többiektől

Bennem is van rengeteg szerelmi erzés, vágyok szerelemre és szexualis ingereim is vannak

Nekem már 11 evesen megjött es a csiklomat nemreg fedeztem fel

Mondjátok hogy tegyek érte hogy legyenek barataim de egyszer már az a két lány elutasitott akikkel hosszu ideig beszeltem az osztályban. Es nem merek újabb csalodást átélni. Engem "Bocsánat Dettinek" beceztek mar kiskoromban is mert minden utan bocsanatot kertem

A padban egyedül ülök elől

Az a baj hogy a többiek nevet se nagyon tudom az osztalyban a többiek azt sem tudjak hogy ott vagyok

Az a baj hogy en amikor venném a bátorsagot hogy valakihez szoljak abban a pillanatban elcsuklik a hangom es sírok.

Erdekes hogy mindig én voltam az aki odament valakikhez (illetve odakuncsorgott) es nem énhozzám jöttek oda. Masok egy full ismeretlen emberrel is egyből tudnak baratkozni, beilleszkedni.

Hogy tegyek erte ha amikor rástresszelek csak rosszabb lesz?

Amugy ittam alkoholt egyszer de az nem volt alkohol ivas mert csaladdal ittam es nem voltam részeg. Amugy ti láttatok már dagadt lányt aki k*rvás, r*bancos viselkedesű? Ugye hogy nem. Amugy nekem celom hogy k*rvasan lrobaljak öltözni es viselkedni, úgy mozogni, pucsitani, olyan hangnemet kiadni. De 62 kiloval es elcsukló sirós hanggal ez nem olyan egyszerű, meg ahhoz batorsag kell

Hamar itt tartunk az elhizas pont azert van mert szorongok a suliban amit evésel vezetek le. Nem voltam mindig 62 kg. Azok a szexi dohányos csajok azert vékonyak mert a cigi levezeti az ideget és elveszi az etvágyat.

A szamárpadot nem ugy ertettem hanem hogy teljesen egyedül ülök.

Bemutatkozni meg mint már mondtam nem mertem pedig már fél éve ott vagyok. Érdekes én örülnék ha valaki odajönne baratkozni velem de ez sosem törtent meg hanem forditva, mindig én kuncsorogtam oda. Emlitetted hogy 80 evig el kb egy ember tehat még sok idöm van. Igen ám, de minden egyes év elteltével csökken az eselye a pártalálásnak, baratoknak, közössegnek, bulizásnak. Sőt a testem is csunyulni fog. Raadasul fél év kellett ahoz is hogy sírás nelkül el tudjak mindani egy mondatot. Egyebkent sokkal több emberndk vannak baratai mint Ferrarija ugyhogy az elöbbi megszerzesere valoszinüleg több esely van.

Ti nem ertitek hogy én nem ugy vagyok felenk mit egy átlagos. Egy atlag felenk, visszahuzodo lanynak van egyket baratja es tud azert picit mindenkivel beszelni en meg egyaltalan senkivel es egesz nap egy szot sem szolok. Apukamnak mikor felvetettem hogy megkene próbalnom beszélnem az új lánnyal azt mondta hogy ne nyomuljak. El is ment a kedvem. Amugy nem akarok egyetemre menni mert ott sem fogadnanak be ha nem vagyok partyarc. Az egyetemi felvetelihez minimum idezőjelesen fel kell mutassak bizonyos mennyisegű baratot, lereszegedest, partnert, drogos elmenyt, szexualis elmenyt es legalabb egy bulit. Maskepp nem fogadnak be oda sem.

2023. febr. 1. 18:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!