Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a "Tini párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata? 17/l

Figyelt kérdés
Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz? Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez. Még lány barataim sincsenek. Soha eletemben nem volt még fiúm. Még egy fiú kezért ae fogtam meg soha. Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van. Nekem nem is volt tinédzserkorom. Már kinövök a tinikorból és semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem,nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim, nem voltam csajos partin, nem hivtak még siha buliba,nem drogoztam, nem volt szerelmi banatom, nem ittam alkoholt, (az antidepresszansok miatt) nem voltam még részeg, nem csókolóztam. Tisztaban vagyok vele hogy egy ember miatt nem helyes megváltoztatni egy egész kategoriát de szerintem mások is vannak olyan helyzetben mint én. Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt. Azt sugallja hogy egy átlag tininek van párkapcsolata.

2023. jan. 31. 21:03
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/1283 anonim ***** válasza:
97%
Mert egy komplexusos kis buta vagy, értjük. Inkább vedd be a gyógyszereidet.
2023. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/1283 anonim ***** válasza:
92%

Inkább fogad el hogy a lányokat szereted, és egy lánnyal szeretnél együtt élni.

Viszont.. egy lány nem képes "gondozni" téged mint egy férfi.. egy lánynak elég hamar elege lehet ilyen sok problémától, de férfiak között biztos van aki lányaként tudna kezelni téged. :)

2023. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/1283 A kérdező kommentje:
Nagyon frusztrál hogy a ferfiakkal szemben egyre csak apadnak az erzeseim a lanyoktol meg mar úgy szorongok es felek hogy mar majdnem sirok ha egy lánnyal kell beszélnem. Folyamatos gátlás es ver a viz amikor lanyokkal kell beszélnem. Es szemvedes ez az allapot. Amelyik fiú tettszik az is atlalaban nőies fuckboy akinek az a szőlőhaja van.
2023. febr. 6. 09:51
 84/1283 anonim ***** válasza:
100%
#82: Nem fogadhatja el, mert azzal megsértené a mihazánkos apjának, a Szekrénybe Hugyozós Jóskának az alapelveit. Ő pedig Dettinek az isten.
2023. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/1283 A kérdező kommentje:

Forditva vagyok mint egy átlag lany es ezen valtoztatni akarok. En is fiúk utan akarok sóvárogni. Fiúk közegében szorongva elpirulni. Ezzel ellentétben lányok közegében pirulok el.

Akarok egy fiútól is szorongani, hebegni habogni mint normal esetben a lanyoknal szokas. De nem megy. Annyira szeretnék egy fiunal is olyan erzest hogy meglatok egy szep fiut es alig birok hozzá szólni mert izgalomban vagyok. És lány baratokat szeretnék görcsök, szorongás nélkül. Egyszerűen folyton a lanyokon odateved a szemem nem tudom baratkent fogadni őket. A fiuk közül meg automatikusan ujabban mind egy jó havernak megfelel de gyanusan nem szorongok a közelükben ami nem jó jel.

De ezzel mit lehet tenni? Kerüljem egy kicsit a fiukat es probaljak valami női önsegítő körbe jelentkezni?

2023. febr. 6. 09:59
 86/1283 anonim ***** válasza:
94%

Te tényleg fordítva vagy bekötve, mint egy normális ember, csak épp nem abból a szempontból, ahogy azt te gondolod.

Egy normális ember nem arra fog vágyakozni, hogy rossz legyen neki. Te viszont pont azt akarod. Te szorongni akarsz, piától és drogtól okádni, meg fetrengni, meg magatehetetlenül bőgni, miközben erőszakolják. Egy normális ember ezek egyikére sem vágyik.

A másik dolog: meg kéne tanulni felvállalnod magad. Te már csak azért sem leszel soha boldog, mert mindig másvalaki akarsz lenni, másvalaki életét akarod élni. Az ilyenek soha nem lesznek boldogok.

2023. febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/1283 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem csak azért szorongsz a lányoktól mert vetélytársat, riválist látsz bennük. Egyszerűen nem gondolnám hogy biszexuális vagy mivel egy régebbi kérdésednál többszáz oldalon sóvárogtál a fiúk után. A régebbi kérdésedben folyamatos téma volt a féltékenységed. Szerintem dolgoznak az ösztönök és riválist látsz a többi lányban.
2023. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/1283 anonim ***** válasza:
100%
Én pszichológust vagy pszichiátert ajánlanék.
2023. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/1283 anonim ***** válasza:
100%

#87: A régebbi kérdéseinél azon is kesergett, hogy mennyire magasak az elvárásai. Most meg midnen vágya az, hogy egy random idegen kábultan megerőszakolja.

#88: Elméletileg kezelés alatt áll. Az már más kérdés, hogy semmi együttműködésre nem képes...

2023. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/1283 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tomboy vagy

De nem láttalak még külsőleg

2023. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!