Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a "Tini párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata? 17/l

Figyelt kérdés
Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz? Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez. Még lány barataim sincsenek. Soha eletemben nem volt még fiúm. Még egy fiú kezért ae fogtam meg soha. Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van. Nekem nem is volt tinédzserkorom. Már kinövök a tinikorból és semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem,nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim, nem voltam csajos partin, nem hivtak még siha buliba,nem drogoztam, nem volt szerelmi banatom, nem ittam alkoholt, (az antidepresszansok miatt) nem voltam még részeg, nem csókolóztam. Tisztaban vagyok vele hogy egy ember miatt nem helyes megváltoztatni egy egész kategoriát de szerintem mások is vannak olyan helyzetben mint én. Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt. Azt sugallja hogy egy átlag tininek van párkapcsolata.

2023. jan. 31. 21:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/1283 anonim ***** válasza:
100%
#6: Tudod, én azt gondolom, hogy mindenki keresse a hozzá hasonlóak társaságát. Minden közösségben vannak klikkek, akár több is. Ha te nem vagy bulizós típus, nem sok esélyed van a menők közé kerülni. Vagy ha oda is kerülsz, ki fogsz lógni a sorból. A csendesebb, visszahúzódóbb embereket keresd, ők könnyebben befogadnak.
2023. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/1283 anonim ***** válasza:
100%
Abból érdemes kihozni a maxot, amiből lehet. PL attól, hogy valaki csúnya arcú, még tehet azért, hogy szép testű legyen meg jó társaság. Nyilván könnyebb és kényelmesebb meg se mozdulni és utálkozni meg irigykedni másokra, csak attól semmi se fog változni érdemben. F
2023. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/1283 A kérdező kommentje:
#11es sajnos a visszahuzodobbak a szemembe mondták hogy soha többet nem akarnak velem baratkozni es kirekesztettek maguk közül. Sajnos en meg tininek sem nezek ki. Vagy 30 evesnek vagy 12nek. És lennék bulis tipus szivesen bebaszva bedrogozva hanyva szexelnék. De mivel túl félenk vagyok megszólítani bárkit is igy ez nem lehetseges. Sajnos nem vagyok semmilyen formában tini. Pl nem vagyok szexi flegma. Nincs az a testtartasom es hangszínem. Egy átlag tininek az italat is bedrogozzák egy buliba engem meg még egy fagyira se hivott meg soha senki. A szüleimen kívül még senki sem ölelt meg. Egy átlag tininek szerelmi bánat miatt vannak öngyilkossagi kiserletei, nekem meg a kilátástalanság, kirekesztettseg és reménytelenség miatt. És amiatt hogy megöregszem élmények nélkül. Én még a szüleimen kívül soha nem éreztem még ember ölelését. Sőt ami azt illeti csak anyam ölelt meg de ő is csak akkor amikor ő szomoru a maga nyugtatására.
2023. jan. 31. 22:19
 14/1283 A kérdező kommentje:

#12 az irigyseggel mi a baj? Én nagyon örülnék és büszke lennék rá ha valaki irigy lenne ram

Te gondolom valami kockahasú 16 eves bájgúnár vagy akit én akkor se kapnék meg ha úgy néznék ki mint Sarka Kata

Az ilyen flegmazós menő sracoknak már 16 evesen több baratnőjük van és rá se néznek 50 kilónál súlyosabb lányokra

2023. jan. 31. 22:21
 15/1283 mantis religiosa ***** válasza:
96%
Ha minden tininek lenne párkapcsolata, akkor ez a kategória nem lenne.
2023. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/1283 A kérdező kommentje:

De tini korban az a normalis hogy kapcsolata van az embernek? Elvárás? Ha valamit erőltetnek csak rágörcsölök es még kevésbé fog menni

Minden tininek azüksege van parkapcsolatra? Az volna az ideális ha minden tininek lenne?

2023. jan. 31. 22:31
 17/1283 anonim ***** válasza:
96%

Átlagos tininek vallom magam, mivel semmi kiemelkedő nincs bennem. De egy megjegyzés: nem minden tini drogozik, és cigizik. Az én barátnőimet, akik 18 évesek nem érdeklik a pasik. Csak az elérhetetlen fajta, de senkinek sem ártanak vele. Engem meg jelenleg ámblokk a srácok nem. Tudom hogy egyiknek nem is volt kapcsolata, nekem sem egyébként és egyidősek vagyunk. Voltam kirekesztve, utáltam is őket, de vége van annak. Az hogy az osztályod kedvel-e, szard le, pár év és soha sem kell őket látnod.


Elsősorban a hozzáállásodon kell változtatni. Nem azt írom hogy legyél miss pozitív, de ha rájössz hogy 17 évesen van még remény, akármilyen kinézeted is van, az már haladás. Én se vagyok modell alkat, inkább közepes. Ismerek olyat is akinek több barátja is volt mert a szintjén ismerkedett, vagy csak nem válogatott. De legyen egy alap elvárás, pl: ne legyen tiszteletlen, ostoba.


Ha a te átlagos tinédzserkorod nézem, akkor nekem sem volt. Nem vagyok szociális, egyből haza jövök és gépezek vagy nézek valamit. De neten sok emberrel beszéltem, és tudom hogy milyen viselkedést nem tolerálok. Bulizni sem bulizok, nincs rá igényem. Ha neked van, akkor próbáld meg először online összehozni. Ha van megyeszékhely a közeledben az még jobb.


Minden fejben dől el. Ha magadba roskadsz, akkor nem változik semmi. Ha adsz esélyt magadnak, még ha el is buksz párszor akkor is haladtál előre.


Mint írtam sose volt kapcsolatom, mégis sűrűn járok ide, mert érdekel mások problémája, és ha van tanácsom, kommentem azt leírom.


Egy átlag tininek sok módon lehet kapcsolata, és lányként kicsivel könnyebb is. Annyi kérdés van hogy gáz-e ha xy évesen nem volt még kapcsolata, és nem gáz, főleg ha 25 alatt vagy. Nem mindenki kezdi 14 évesen. Amíg nem adod fel teljesen egy életre addig van remény. Túl sok ember van a világon, kizárt hogy valakinek ne tetszenél, mind külsőleg és Belsőleg is.

2023. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/1283 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Azért külön kategória mert baromi messze van a felnőtt párkapcsolattól. MIndkettőben vannak alkategóriák, mert van rá igény. A vallás nem olyan népszerű topik, hogy legyen külön. És igen, a legtöbb tininek volt már kapcsolata.
2023. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/1283 anonim ***** válasza:
96%
#13 az hogy túl félénk vagy a te hibád és csak te tudsz rajta változtatni. Nem panaszkodni kell, hanem tenni azért, hogy olyan életed legyen amilyet akarsz
2023. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/1283 anonim ***** válasza:
100%
#16 nem kötelező, nem is elvárás. Akinek van van annak van akinek nincs annak nincs
2023. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!