Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják nekem mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják nekem mindig ezt a fiúk?

Figyelt kérdés

(Most nem azért írtam ki a kérdést hogy nagyzoljak!)


Akárhányszor írogatok fiúkkal mindig azt írják hogy én olyan más vagyok, én olyan kedves vagyok,meg én olyan szeretgethető vagyok. Meg jaj nekem bármit megcsinálnak. Szerintetek ezt komolyan gondolják vagy csak hízelegnek?


A többi dolgot amit szoktam mondani azt privátba



febr. 1. 15:53
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván való hogy mit akarnak
febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
82%
Az én privát véleményem, hogy megakarnak csinálni!
febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
84%
Ez olyan valasztasi kampajn, mig megfektet.
febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Szerintem nem meg dugni akarnak, mert nem bunkók velem. Nem beszélnek csúnyán velem
febr. 1. 16:15
 5/53 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg minden lánynak ezt mondják.
febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

Tiszázzuk, vannak még a világon normális, valóban értelmes fiúk, akik nem csak meghúzni akarnak.


De ugye ne felejtsük el hogy lanyokban is sok olyan lány van, aki kiasználja a fiúkat, bunkók, stb.


Miért írják ezt neked?

Hát ennek is két oldala van, és lesz is, mert elcseszett már ez a világ.

Az egyik valóban a kedves, normális fiúk írják ezt, ugyanis valóban ha ilyen vagy őszinték, és ezt gondolják rólad.

És van a másik oldal, közismertebb néven f*ckboyok, akik elaraztanak minden széppel, jóval, hogy lefektethessenek, majd otthagynak és húznak a szobájuk falára egy strigulát, hogy te is megvoltál.


Ha nem 1-2 hét alatt adod be a deread, hanem igenis húzod a találkozhatás, randizós részt, akkor ott talán kiderül hogy ki melyik kategoria....

febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
#6 ezt teljesen így van, köszönöm a tanácsot!! 😊😊
febr. 1. 16:56
 8/53 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb csak hízeleg.
febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim válasza:
73%

Megmondom az őszintét fiúként, hogy a 2 és 3-asnak lehet igaza!

Írtad, hogy szerinted nem így van, elmondom miért lehet mégis így.

Valószínű már pár férfitársunk rájött, hogy effektívebb, ha kedveskedik, bókol, nem pedig egyből megpróbál azokkal a bizonyos képekkel lényegre törni. Ez a klasszikus módszer hiába időigényes, könnyebben el lehet vele érni a célt.

De alapvetően azzal, hogy megakar csinálni szerintem nincs nagyobb gond, már ha párkapcsolatot keresel és nem barátot (ha mégis barátot keresnél, nem lesz könnyű találni). Ezeket az embereket csak úgy tudod kiszűrni, ha homokosokkal ismerkedsz.

Ez az én szubjektív véleményem.

febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
#9 azért vannak kivételek. Miért nem lehetnének kivételek?? Már régóta beszélgettem ezekkel a fiúkkal.
febr. 1. 17:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!