Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják nekem mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják nekem mindig ezt a fiúk?

Figyelt kérdés

(Most nem azért írtam ki a kérdést hogy nagyzoljak!)


Akárhányszor írogatok fiúkkal mindig azt írják hogy én olyan más vagyok, én olyan kedves vagyok,meg én olyan szeretgethető vagyok. Meg jaj nekem bármit megcsinálnak. Szerintetek ezt komolyan gondolják vagy csak hízelegnek?


A többi dolgot amit szoktam mondani azt privátba



febr. 1. 15:53
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
85%

Vigyorog mint a tejbe tök, keresi a társaságod, akár online, akár személyesen, megtesz dolgokat elvárások nélkül.

Kedveskedni próbál, de nem úgy ahogy Te írtad, mértékkel. Elhív fagyizni mondjuk, vagy megkérdezi a véleményed, hogy szerinted ez jól állna (egy cipő, pulcsi, kabát), mert tetszeni akar Neked.

febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
#41 ez mind szép és jó de nem ismerjük egymást személyen. Na és hogy próbál akkor kedveskedni online, fejtsd már ki!!
febr. 2. 15:48
 43/53 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező! Ne nyomorékoskodjál már! Látszik, hogy mindenki válaszába csak belekötsz, mint egy troll.


A végén kiderül, hogy nem is lány vagy.


Hány éves vagy, 13? Kb. olyan értelmi szinten lehetsz.

febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
88%

"mik a jelei hogy igazából szerelmes??"


Hát például, nem perverz dolgokat kérdez tőled. És inkább a belsődet akarja megismerni.

febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
#44 azt is kérdezi nyugi.
febr. 2. 16:33
 46/53 anonim ***** válasza:
89%
Azt IS.... hát nem túl jó jel ha perverz dolgokat is faggat.
febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim válasza:
65%
Azért mert egy nőnek jól esnek a kedves szavak.Es valószínűleg hamarabb taknyosra tudnak szoptatni téged. Csak ügyesen ☝️
febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
#47 nem olyan nő vagyok aki a kedves szavak miatt oda dobja magát. Úgyhogy ezt a stratégiát megszívták
febr. 3. 14:17
 49/53 anonim ***** válasza:
68%

Az, hogy volt e hátsó szándék a kedveskedés mögött, azt utólag fogod megtudni.

Azért írták többen, mert ez így szokott lenni.

Sokszor esel még pofára, mielőtt belefutsz egy "normálisba".

febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
#49 ez nem feltételen rossz
febr. 3. 14:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!