Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják nekem mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják nekem mindig ezt a fiúk?

Figyelt kérdés

(Most nem azért írtam ki a kérdést hogy nagyzoljak!)


Akárhányszor írogatok fiúkkal mindig azt írják hogy én olyan más vagyok, én olyan kedves vagyok,meg én olyan szeretgethető vagyok. Meg jaj nekem bármit megcsinálnak. Szerintetek ezt komolyan gondolják vagy csak hízelegnek?


A többi dolgot amit szoktam mondani azt privátba



febr. 1. 15:53
1 2 3 4 5 6
 31/53 gabor49 ***** válasza:
28%
dugni akarnak veled miket mondanak meg? 50/f
febr. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim válasza:
58%
Ez csak smúzolás mert a p.ncid akarják. Ez az 50%. A másik fele meg vérge van aki emberszámba veszi mert szarúl bántak vele a szülei S ragaszkodik valakihez. Ezek még nem gondolnak a p.uncira de ha megvolt utánna nem vakarod le egyhamar.
febr. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
57%
Nem is értem miért ilyen negatívak az emberek. Szerintem tök reális eshetőség, hogy a kérdező olyan amilyennek mondják, a fiúk nem csak felhúzni aztán eldobni akarják hanem összejönni vele. Én sokkal kevesebb tini fuckboyt ismerek mint normális srácot, szóval utóbbira sokkal nagyobb az esély is.
febr. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ezt nehéz kiszűrni. Mivel vagy tényleg vágynak egy értelmes normális nő , lány társaságra. Vagy pedig egyszerűen meg akarnak fektetni. Nyilván sajnos hiába az álszent szöveg és a közhely hogy legyél őszinte mert az a legjobb. Nyilván ha egy nőnek elmondod, hogy te csak szexelni szeretnél vele de kapcsolatot nem akkor te vagy a legnagyobb f@sz a világon és te ezt hogyan is képzeled. Persze ilyenkor jön a kamuzás hogy sikerüljön a bugyiba jutni. Persze ezután meg megy a sírás,hogy nem volt őszinte és kihasznált. Persze tisztelet a kevés kivételnek. Illetve ne vedd magadra.
febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
#34 Mint már mondták szerintem az a legjobb erre hogyha nem dobom magam oda rögtön hanem várni rám. És ha sokat várnak rám biztos érdeklem őket.
febr. 2. 12:35
 36/53 anonim ***** válasza:
100%
#35 hát hidd el lesz aki így is várni fog az alkalomra, addig kezelget mást melletted.
febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
#36 szerintem nem így van. És amúgy ha meg akarna fektetni nem mennék bele. Szerintem ha várni kell ezek lekopnak.
febr. 2. 12:40
 38/53 anonim ***** válasza:
85%
Hát sok sikert, igazából a lehetőségeket vázoltam fel. Persze majd az idő és az élet igazolja kinek volt igaza.
febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
42%

Úristen b+!

Ne légy naív!!!

febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Ha ennyire okosak vagytok akkor mik a jelei hogy igazából szerelmes??
febr. 2. 14:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!