Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják nekem mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják nekem mindig ezt a fiúk?

Figyelt kérdés

(Most nem azért írtam ki a kérdést hogy nagyzoljak!)


Akárhányszor írogatok fiúkkal mindig azt írják hogy én olyan más vagyok, én olyan kedves vagyok,meg én olyan szeretgethető vagyok. Meg jaj nekem bármit megcsinálnak. Szerintetek ezt komolyan gondolják vagy csak hízelegnek?


A többi dolgot amit szoktam mondani azt privátba



febr. 1. 15:53
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim válasza:
92%

Persze van, nem mondom, hogy nem jó emberek.

Egy normális kapcsolatban működik is a szexuális élet, ezért mondom, hogy szerintem nincs ezzel gond.

Meg nem feltétlenül csak ez a céljuk, ha tényleg rendesek is akkor a jövőjükbe is beleterveztek. Ha több is van, főleg kicsi az esélye, hogy mind ártatlan ma született bárány.

Ezt el kell fogadni, de továbbra is mondom, hogy attól, hogy meg akar húzni még lehet egyszer a férjed, gyerekeid apja lesz.

febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
#11 jol írod!! Eleve tényleg szerintem szerethető vagyok, és nem lehet vele ribiként bánni mert nem olyan habitusu vagyok. Szeretem húzni a fiúk agyát de van egy határ. Nem használom ki őket.
febr. 1. 17:34
 13/53 anonim ***** válasza:
92%

Ha egy pasi be akar csajozni, a csillagot leigéri az égről.

Azt nem tudja te mennyire vagy kivétel,pár hét beszélgetésből nem derül ki.

febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
#13 nem pár hete beszélgetünk. Már hónapok óta
febr. 1. 17:45
 15/53 A kérdező kommentje:
#13 mi az hogy nem tudja?? Dehogynem hisz le írta hogy másnak gondol. Meg eleve is ha le fekszünk mindenképp megismeri a személyiségem
febr. 1. 17:46
 16/53 anonim ***** válasza:
79%
Írta hogy másnak gondol.. Elég gyakori csajozós szöveg 😃
febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
92%
Ha lefekszel vele,nem a személyiséged ismeri meg 🤔
febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
#17 de azért az is közben.
febr. 1. 17:52
 19/53 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, aki privátban ír az ne ismerkedés céljából írjon hanem a témával kapcsolatosan segítsen! Köszönöm!
febr. 1. 17:52
 20/53 anonim ***** válasza:
91%

Előbb kéne ismerkedni, és utána szexelni.

Ha lefekszel vele, hogy maaajd utána meg akarja ismerni a személyiséged, azt felejtsd el.

Ebben mind egyforma.

febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!