Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják nekem mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják nekem mindig ezt a fiúk?

Figyelt kérdés

(Most nem azért írtam ki a kérdést hogy nagyzoljak!)


Akárhányszor írogatok fiúkkal mindig azt írják hogy én olyan más vagyok, én olyan kedves vagyok,meg én olyan szeretgethető vagyok. Meg jaj nekem bármit megcsinálnak. Szerintetek ezt komolyan gondolják vagy csak hízelegnek?


A többi dolgot amit szoktam mondani azt privátba



febr. 1. 15:53
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
42%

"nem egyből oda dobni magamat. És ha ki tartanak komolyan gondolják"


Neked fogalmad sincs az életről! Ezek egyszerre több csajt fűznek! Amíg te azt hiszed hogy rád vár, közben másokkal kefél! Majd mikor te nagy szerelmesen odaadod magad hosszú idő után, ugyanúgy dobni fog mintha egyből odaadtad volna magad. Hiszen már a sokadik voltál neki azon a héten! Te kis ostoba...

febr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

Amíg "beszélgetsz" az éterben az nem jelent semmit,az a pasi csak fűz.

Ha egy pasit érdekled, akkor randira visz, nem írogat.

febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
91%

Azt írják, te nem vagy olyan, mint a többi lány.

Számomra ez mindig vicces szöveg, mert amúgy mi baj van a többi lánnyal? Én nagyon kedves és rendes, értelmes lányokat ismerek. Vajon akkor ez azt jelenti, hogy "te bunkó és buta vagy"?🤔

Nyilván nem ezt akarják üzenni, csak simogatni az egódat. De aki más lányok leszólásával teszi azt, az nem tűnik túl szimpatikusnak, mert általánosít, és azt is negatívan.

A fiúk meg szexért kb bármire hajlandóak. És az se baj, ha te is csak szexet akarsz.

Ha még nem ,akkor résen kell lenni, olvasni a sorok között, és nem elszállni, csak mert valaki azt írta a neten, hogy na te aztán hú de más vagy.

febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!