Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják nekem mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják nekem mindig ezt a fiúk?

Figyelt kérdés

(Most nem azért írtam ki a kérdést hogy nagyzoljak!)


Akárhányszor írogatok fiúkkal mindig azt írják hogy én olyan más vagyok, én olyan kedves vagyok,meg én olyan szeretgethető vagyok. Meg jaj nekem bármit megcsinálnak. Szerintetek ezt komolyan gondolják vagy csak hízelegnek?


A többi dolgot amit szoktam mondani azt privátba



febr. 1. 15:53
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
#20 de ha a fiú szexet akar?! Akkor szexet akar kész!!
febr. 1. 17:59
 22/53 anonim ***** válasza:
70%

Nem egészen. Minden ffi akar szexet, csak nem mindegy hogy kapja meg. Ha túl korán oda dobod magad neki, akkor biztosan nem fogsz kelleni többet semmire.

Ha nem engedsz egyből, hagyod, hogy lassan megismerjen,fusson pár kört, akkor lesz kíváncsi RÁD is.

febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
#22 és ki mondta hogy egybol oda dobom magam!! Ezt mondom hogy nem vagyok ez a ribi típus nem dobom magam oda rögtön. És ez éreztétem is hogy nem dobom magam oda. Írta hogy küldjek képet én pedig mondtam hogy nem küldök várjon még rá.
febr. 1. 18:07
 24/53 anonim ***** válasza:
77%
Helyes!
febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
82%

23

Az már megkérdezhető ha képet kérnek

febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 NTBS ***** válasza:
100%

Több okból. Van, aki komolyan gondolja, van, aki csak azt akarja.

Beszélni kell velük.

Aztán leszűrni a tapasztalatot.

febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
#26 Beszélni, inkább szerintem amit mondtak hogy nem egyből oda dobni magamat. És ha ki tartanak komolyan gondolják
febr. 1. 20:45
 28/53 anonim ***** válasza:
51%
Nem vannak kedves lányok de a férfiak minden nőnek ezt mondják akit meg akarnak dönteni ha kedves ha nem
febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
67%

Egyszerűen annyi van hogy te beszélgetsz velük és figyelsz rájuk.

Általában a legtöbb lány nem ilyen a fiúkkal. És ezért van ez amiket megszületett a kérdésed.


Te is szoktál kérdezni a fiúktól? Te is érdeklődsz utánuk? Mert a lányok általában nem teszik ezt ha fiúkkal beszélgetnek. (Chatelnek)


Valószínűleg jól esik nekik egy lány figyelme. Azt már döntsd el te, hogy lekoptatod-e őket vagy magad mellett hagyod őket.

Egy biztos, saját maguktól sosem fognak lekopni

febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk azért kérdéses, hogy azok az egyéb dolgok amiket mondanak mik. Ha perverz dolgok, akkor biztos meg akarnak fektetni
febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!