Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Megkérhetlek titeket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megkérhetlek titeket, hogy legyetek őszinték?

Figyelt kérdés

Szóval össze jönnétek-e egy fiúval úgy, ha tudjátok, hogy nincs benne semmi érzelem, mert a gyerekkori traumák ki ölték belőle??? Viszont azt is tudjátok, hogy a fiú jár pszichológushoz és próbál ellene tenni terápiával. Oh és tegyük fel, hogy ennek a srácnak a barátnője vagy! Ha kiderülne, hogy nem érez semmit és mindent megjátszott, akkor hogy reagálnátok? (részletesen is leírhatjátok..)

FÉLRE ÉRTÉSEK ELKERÜLÉSE ELŐTT!!! A SRÁC NEM PSZICHOPATA ÉS NEM SZOCIOPATA, EGYSZERŰEN NINCSENEK BENNE ÉRZELMEK!

A válaszokat előre köszönöm! Habár valószínűleg jobb, ha nem mondok neki semmit, mert úgyis csak veszekedne, mert már volt ilyen korábban is.

17F



#hazugság #csalás #szivfájdalom #Megjátszott érzelmek
2016. máj. 20. 08:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/235 anonim ***** válasza:
Durva, hogy olvastad azt hittem, hogy nem valami felkapott ez a könyv. De vannak benne talán elgondolkodtató részek.
2016. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/235 anonim ***** válasza:
Most majd a Mindent fogom majd. Hát igen. Aztán lehet vitatkozni, hogy melyik volt a legdurvább...
2016. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/235 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy miről beszéltek, de tényleg nem tudok ellene tenni. Régen még többet „éreztem”, de mikor bőghetnékem volt, akkor elfojtottam jó mélyre! Tudjátok, hogy mire gondolok.. Fájdalmat másik fájdalommal lehet a legkönnyebben elűzni, szóval, ha lelki fájdalmam volt, akkor igyekeztem fizikai fájdalmat okozni magamnak, hogy arra figyeljek.. Mindegy értem, hogy mit mondasz, hogy ez az egész nem én vagyok, hanem valami más, de akkor az igazi énemet szerintem az új énem már rég megsemmisítette, vagy ennyi idő után egy lelki nyomorékot csinált belőle és jobb ha nem engedjük szabadjára.. Ki tudja, hogy mit rejthetnek az elfeledet, elfojtott emlékek, lehet hogy megörülnék teljesen, ha én újra én lennék. Vagy az is lehet, hogy ezt azért mondom mert így védem magam saját magamtól! Frusztrálva érzem magam, ha idegennel kell beszélni, még ha az a boltos is.. Inkább éhen halok, minthogy bemenjek a boltba és megmondjam, hogy mit kérek.. Ez így oké, de mikor meg barátnőmmel vagyok akkor meg megjátszom, hogy merek. Egyedül nem néznék be egy moziba se, mert mindenki lenézne, vagy nem tudom, de ha van velem valaki, akkor még a jegyet is én veszem, mert megjátszom, hogy normális vagyok és hogy nem rettegek.. De mélyen legbelül nagyon mélyen ezek szerint ott van egy elveszett gyerek a konzerv tartalma :D, viszont azt már nem lehet felhozni, mert megemésztődött és valami más lett belőle, egy mások számára nem elfogadható valaki. Egyedül nem tudok megváltozni segíteni senki se fog és ha segítene is valaki, akkor nem lenne jó, mert akkor nem magamat adnám tehát nem én változnék meg, hanem a hamis énem! (Jó keszekuszán lett megfogalmazva, de azért érthető..)

28-as rendben köszi az ajánlatot már le is töltöttem, majd jövő héten szakítok rá időt, de ma a Tövisek Hercegét kell befejeznem.. (Sok fajta stílusban olvasgatok)

29-es jó, talán túloztam tegyük fel, vannak érzelmeim, de olyan kevés és olyan lényegtelen és még én magam se tudom róluk, hogy azok amik, pontosabban eltitkolom magam elől! Mert így azzal a tudattal boldogabb lehetek.. Igen a rémálmaimtól félek, mert van, hogy pánikrohamot kapok és arra kelek, hogy mindjárt meghalok. Onnan tudom, hogy minden lehetséges módon próbálom elfojtani a bennem rejlő énemet, így gondoltam ez is lehet egy lehetséges megoldás hátha sikerül.. Sajnos nem segített, viszont egy ideig sokat használtam, de már leálltam vele..

37-es A könyvet letöltöttem jövő héten azt is elolvasom! Nekem a tudás fontos egyedül, irtózom a tudatlan emberektől, mert sokan arra fogják, hogy a gyerekkoruk miatt és a lehetőségeik miatt lettek olyanok.. Haha az enyém se volt könnyű sőt, biztos vagyok benne, hogy nehezebb volt mint nekik, de mindegy ők valamilyen szinten hasonlítanak rám.. A tagadásban. Az állandó tagadás és a hiba keresése, azaz hogy kit hibáztassunk inkább. Én már rég magamat okolom mindenért és nem mást. Ha leírnám az őszinte gondolataimat magamról, mindenkinek elmenne az étvágya egy jó ideig, de ez van, mást kell mutatni a külvilágnak, hogy ne sérülj meg még jobban! Nem-nem hiszek benne, de a Bibliát elolvastam a bölcsességek miatt, amiket rejt, és mert több millióan hisznek benne ezért érdekelt, hogy mégis mire ez a nagy felhajtás. Erre egy dolgot mondanék, amit a vallásosok valószínűleg kikerülnek ügyes frappáns válaszokkal, de ha Isten valóban létezik, akkor hol volt mikor segítenie kellett volna? Nem ért rá? Szereti nézni a szenvedést a világban? Bármerre fordított a fejed szenvedést látsz és pusztulást csak különböző mennyiségekben! Az élet múlandó dolog és nem valami csoda! Erre általában az a válasz, hogy ez nem Isten dolga.. Jó tegyük fel, hogy nem az övé, de azért segíthetne és nem csak a hittel.. Mit ér a hitem? Semmit se érhetek el vele, de mindegy.

39-es Az apámmal és a tesóimmal élek együtt, akiket sikeresen kiszorítottam és nem is beszélek velük soha, de azt kell, hogy mondjam, hogy nem is hiányoznak! Soha nem segítettek egyszer sem, pedig láthatóan vannak gondjaim. A családi hátterem olyan amilyen, nem nélkülözök semmit sem, szóval ilyen téren szerencsés vagyok, viszont újgazdag sem vagyok.. Ha valamire úgy érzem, hogy szükségem van, akkor nem kérek pénzt, hanem elmegyek dolgozni..

2016. máj. 21. 14:22
 44/235 anonim ***** válasza:

hova mész dolgozni? és a sulival mi van? ott azért több emberrel kel érintkezned, mint egy boltban.


vegyél konzervet, az sokáig eláll. :D

2016. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/235 A kérdező kommentje:
A suliban fekszek a padon és senkihez se szolok hozzá! Diák munkára gondoltam és nem úgy értettem, hogy elmegyek.. Az iskola nem az én fűfajom, pontosabban a közösségi élete.. Nem értem meg az ottani az emberek, mert lényegtelen dolgok fontosak nekik.. Ilyen, hogy like meg mit tudom én mik.. Én nem illek bele az ilyesmibe, a társadalomba egy söpredék vagyok és ezért mindenki megvet..
2016. máj. 21. 15:06
 46/235 anonim ***** válasza:

de milyen fajta diákmunka? milyen gyakran? otthon besegítesz a háztartásba?


ezt a mindenki megvet meg söpredék vagy dumát meg fejezd be, mert nagyon unalmas másrészt meg nem igaz.


miért vetne meg bárki is?

2016. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/235 anonim ***** válasza:
te veted meg saját magad nem pedig mások. ez a te véleményed saját magadról. de ha ennyire akaratgyenge és lusta vagy mégis mitől várod a megoldást?
2016. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/235 anonim ***** válasza:

szerintem már most történt egy kis változás:D látok 1 smilet a szövegedben:D És ezt biztos hogy nem azért írtad oda, mert meg akartál felelni akárkinek is..:D A helyzet az, hogy a közösségi életben tényleg van csomó olyan ember, akik szintén nagyon nagy problémákkal állnak szemben, csak épp ők ezt nem is tudják, nem is annyira igazán érzik, vagy tökre azt hiszik, hogy ők normálisak.(a legtöbb embernek vannak elég komoly problémáik, nem ennyire komoly mint a tiéd, de vannak, és nem is tudnak róla) Közben meg nem tudnak rájönni miért boldogtalanok. De először is neked a fő lényeg, hogy magaddal legyél jóban:D Hidd el nem veszett el semmi benned.. Csak kell vele foglalkozni újra, mint régen amikor gyerek voltál(pár hónapos, pár éves):D Az az éned fel akarta fedezni a világot, mindenről tudni akarta hogy micsoda, mindenben látott valami érdekeset, kíváncsi volt minden új dologra, minden új emberi arcra:D Lehet hogy kicsit meg kell küzdened a másik éneddel, de mindkettő benned van. Kérdés hogy melyiket választod..?


Am az oktatási rendszer is csak káros a legtöbb gyerekre.. Elvárásokat tesznek eléjük, elhitetik velük, hogy semmit nem érnek, ha nem teljesítenek jól a tantárgyakból, vagy ha nem úgy viselkednek, ahogy azt ők elvárják..(van egy-néhány olyan tanár is, akik mentálisan sérültek, és így tanítanak..) Pedig ki tudja, lehet valaki abban jó, amit a suliban nem is tanítanak, lehet hogy egyáltalán nem érdeklik az ottani dolgok.. Főleg ha a tanár a rossz kedvét is rajta vezeti le.. De ez már egy másik téma:D

2016. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/235 anonim ***** válasza:

Szia, én vagyok, aki a SEMMI-t ajánlotta.

Hát komolyan mondom, eddig ez volt a legérdekesebb és izgalmasabb kérdés, amit olvastam itt.

Én hiszek istenben nagyon.

És, hogy mért nem segít? Igazából ennek a látható világnak nem Ő az ura. Ő a Mennyek Ura. A Földön élni rossz, ezt tudjuk. Meg egy tökéletes világból senki sem vágyódna a mennybe.

Valaki mondta, hogy rossz nélkül semmi értelme nem lenne a jónak, vagy sötétség nélkül a világosnak.

És ez tök igaz, mert kell valamilyen szinten a viszonyítási alap. Kell ez a rettenetes világ ahhoz, hogy egy jobb helyre vágyódjunk. Ez van. Pont ezért nem lehet minden happycool.

Amúgy meg rengeteg bizonyságtételről lehet hallani, de nem akarok beleszólni a dolgodba.

2016. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/235 A kérdező kommentje:

Miért segítenék be? Mondom, hogy nem nélkülözök semmit, de nem élősködöm az apámon, ráadásul eddig se érdekeltem, szóval nem is kéne bármi jellegű segítség tőle! Tavaly a gitáromra gyűjtöttem össze a pénzt.. Idén a biciklimet újítom be, ilyen árufeltöltős izé egy boltban.. Nem vagyok kreatív, ami a legközelebb volt oda mentem.. Hetente minimum 3szor megyek nyaranta.. A év többi hetében úgy 1-2 alkalmat vállalok hetente délután.. Én azért vetem meg magam, mert mások megvetnek.. Engem az iskolában nagyon sokszor megvertek, de nem-nem ez a traumám! Csak mondom, hogy tudom, hogy megvetnek, mert kézzel fogható bizonyítok adtak nekem a kezembe, azzal hogy megvertek suli után.. Okot nem adtam rá, egyszerűen nem bírták elviselni, hogy csendben vagyok egésznap és olvasok.. Ez régen volt még általánosban, azóta változtam! Szóval látom a tekintetükben, ezért nincs egy barátom se és ezért ismerkedek jó messze a lakásomtól és a sulimtól..

48-as Szerintem nálam ez már úgy van vagy lesz, hogy nem élhet az egyik a másik nélkül! Ha szabadjára engedném az érzelmeit nem tudom mi történne.. Ki tudja, talán megőrülök? Ez nem vicc.. Hozzá szoktam ehhez, és ha hírtelen minden érzést vissza kapnék, egy olyan világban érezném magam, ahol minden más és magamat se ismerném, minden olyan fura lenne és nem bírnám elviselni és beütne az agy baj.. Én szívesen választom a másik énem, de nem tudom hogy kell előhívni.. Állításod szerint meg kéne, hogy találjam az elveszett gyereket saját magamban! Nos én tényleg nem emlékszem szinte semmire.. Ha rákérdeznek, akkor eszembe jut pár dolog, de olyan mintha nem is lenne múltam! Mintha soha nem is lett volna! Ez lehet azért van mert már akkor se éltem és így nincs mire vissza emlékezni..

49-es Szóval elvárnád, hogy higgyek egy olyan valami létezésében, amiről nincsenek kézzel fogható bizonyítékok? Régen szerintem valamelyest hittem, de rájöttem hogy felesleges mert semmire nem használható. Azt mondod, hogy Isten megteremtette ezt a világot, majd magára hagyta a saját emberi törvényeivel.. Nos nem mondom, hogy nincs így mert senki se tudja.. De akkor Isten magára hagyta a világot.. Ezzel nem követet el túlságosan nagy hibát? Hmmm? De ebben a témában szerintem a világ végéig lehetne vitatkozni és elveket felállítani, ahány ember annyi nézőpont, mindenki máshogyan látja a dolgokat..

Szóval haladjunk lassan.. Hogy kell nem műmosolyt csinálni? Őszinte vigyort, hogy lehet elérni?

2016. máj. 21. 21:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!