Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engednétek 15 éves lányt 19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek 15 éves lányt 19 éves lánnyal járni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 21:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
31%
#19 Általában az idősebbek, illetve a hírességek hatással vannak, illetve, befolyásolhatják a fiatalokat.
2021. ápr. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:
78%
#22 1; Aki ismeri a gyerekét, nem csak leülteti a gép elé, hanem beszélget is vele, az marha gyorsan észre fogja venni, hogy ha a lánya csak divatból csinálja vagy más befolyásolja, 2; ha nem ismered meg a párját, soha nem fogod megtudni milyen ember is valójában.
2021. ápr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 anonim ***** válasza:
31%

#21 néz körbe tiktokon, mi folyik ott, majdnem minden tizenéves “híresebb” magyarnak, ki van téve, hogy transz, bi, leszbikus, meleg, és a 8-9-10 éves gyerekek vígan kiírják, hogy “jaj büszkék vagyunk rád”, “de jó neked”, “bárcsak én is meleg lehetnék”.


#23 persze és a legjobb amikor a szülő még rész is vesz benne. [link]

De ez számotokra elfogadott, csak nekünk “átlagos magyar színvonal”on élő emberek számára nem. Egy normális szülő neveli a gyerekét, és nem hagyja ilyen irányba haladni.

2021. ápr. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:
16%
#16 Én meg úgy gondolom, hogy akkor igenis van közöm más szexuális beállítottságához, ha azt majdnem minden évben próbálják erőszakosan lenyomni valamilyen formában az ember torkán pl.: pride, iskolai érzékenyítés, média. Egyébként hidd el, a legkevésbé érdekel, hogy Pistike inkább lányt/fiút farkal, 4 fal között csinál, amit akar, de amint Pistike elkezdi terjeszteni deviáns, beteges viselkedését, azt már nem tolerálom.
2021. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:
71%

Mi történt itt? Összegyűlt az összes iq-nuku homofób?

Eddig a hasonló kérdésekre tök normális válaszok jöttek.

2021. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:
20%
#26 Nem leszel attól iq-nuku homofób, hogy nem támogatod az ilyet, egyébként meg ti nyomjátok az elfogadást, de valamiért az ellenvéleményt azt nem tudjátok elfogadni. Még annyit, hogy nem leszel attól jó ember, hogy liberális vagy, mint ahogy nem leszel attól démoni, hogy normális, konzervatív értékrendet vallasz.
2021. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 anonim ***** válasza:
74%

Jezus Krisztus, de hát mondja meg nekem valaki, hogy egy 15 évest hogy tiltasz el attól, hogy legyen valakije?

Mármint ha nem engeded ki a házból, oké, de valószínűleg nem működőképes a történet. Maximum titokban fogja csinálni, és kimaradsz egy csomó olyan dologból, amit amúgy elmondana.

Az iskolai előadásokról meg csak annyit, hogy valószínűleg azért vannak, hogy azok a generációs szülők, akik a fentebbi kommenteket írták, a jövőben kihaljanak és ne tudjanak olyat kommentelni, hogy deviáns viselkedése van csak mert szeret valaki valakit, akinek ugyan az van a lába között.

2021. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 anonim ***** válasza:
7%

#28

Úgy, hogy ameddig nem 18 éves, addig én vagyok a törvényes képviselője, én nevelem, még akkor is, ha korlátozottan cselekvőképes. Egy szülőnek pedig KÖTELESSÉGE megvédeni a gyermekét a hülyeségektől és a káros dolgoktól, akár lelkileg, akár szellemileg, akár testileg. Ha lenne egy 10-12 éves gyerekem, őt sem engedném, hogy barátnőt keressen, azt meg pláne nem, hogy tesi kontaktust is folytasson vele. Ez pedig nem egy normális dolog. Szerinted miért nem helyesli a világ szinte összes vallása, a biológia és eléggé sok pszichiáter professzor?? Mert annyira helyes, egészséges és helyénvaló?? Nincsen olyan gén, ami azt bizonyítaná, hogy veleszületett lenne, de még ha lenne akkor sem lenne ez a normális felállás. A modern liberális iskolai előadások ellen pedig tiltakozni szoktunk és nem egyet zavartunk már meg. Az iskolákba nem való a szubjektív vélemények, objektívnek beállításának. Én például nem vagyok szülő, hanem fiatal vagyok, de később szeretnék én is férj, majd családapa lenni.

2021. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 anonim ***** válasza:
23%

29 "később szeretnék én is férj, majd családapa lenni."


Isten őrizze tőle a feleségjelöltet, gyereket.

2021. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 Lena7 ***** válasza:
85%

Én megengedném neki.

Egyébként pedig egy 15-16 éves lánynak már nem nagyon lehet megmondani, hogy mit csináljon.

Ráadásul az egy dolog, hogy az anyuka/apuka nem engedi meg a gyereknek, hogy összejöjjön a 19 éves lánnyal, attól még simán összejöhetnek. (Pláne akkor ha tíltjak nekik, mert a tinik szeretnek a szüleikkel és a szabályokkal szembe menni)

A tíltással pedig mit lehet elérni?

Azt, hogy titkolózzon, hazudjon és ne bízzon meg a szülőkben a gyerek.


Egyébként pedig hogy tudtok olyat mondani, hogy ha kiderülne a lányomról, hogy leszbikus, akkor haza se jöjjön meg akkor felkötöm magam?

Nem szégyellitek ilyenkor magatokat?


Nem kell örülni annak, hogy meleg a gyerek, nem kell örömtáncot járni, viszont elkell fogadni, nem pedig rögtön kitagadni.

Egyébként pedig mindent meglehet beszélni normális emberek módjára.


Lelehet ülni a gyerekkel és erre szánni fél-1 órát.

Ha pedig úgy érzi, hogy a sajátneméhez vonzódik, akkor pedig hajrá, próbálja ki, nézze meg, hogy milyen.

Ha pedig egy x idő után kiderül, hogy ez csak egy fellángolás volt, akkor "meglehet nyugodni", ha pedig nem, akkor pedig megkell próbálni beletörődni, elfogadni.


Ez ő teste, az ő lelke.

Még akkor is ha 18 éves kor alatt van.

Joga van eldönteni, hogy kihez vonzódik.

Aztán lehet jönni azzal a szöveggel, hogy "amíg az én házamban lakik, amíg az én kenyeremet eszi" stb.

Viszont nem ő akart megszületni, hanem ti akartatok őt.🤷‍♀️


Arról ő nem tehet, hogy melyik nemhez vonzódik, viszont ti tehettek arról, hogy hogyan bántok vele és mint mondtok neki/tesztek vele akkor amikor ezt elmondja.

És igen lehet úgy élni, hogy miután ezt elmondja nektek megtíltotok neki mindent 18 éves koráig, viszont utánna ne várjátok el a gyerektől, hogy ezek után is szeressen, tiszteljen titeket és belevonjon a késöbbi életébe.

2021. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!