Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engednétek 15 éves lányt 19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek 15 éves lányt 19 éves lánnyal járni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 21:12
 51/105 anonim ***** válasza:
17%

#50

És ha az érzelmei nem helyesek?? A szülőknek feladata a gyermeküket megvédeni minden tekintetben.

2021. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:
66%
És azt te döntöd el? Akkor max. számodra nem helyesek.
2021. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 anonim ***** válasza:
22%

#52.

Igen, én döntöm el, mert én vagyok érte a felelős, egészen a nagykorúságáig, másrészt pedig szülői jóakaratból is kötelességem megvédeni a gyermekem, az idióta divatoktól és ideológiáktól, hogy egészséges, érett és boldog felnőttként repüljön ki a kezeim közül és hogy megteremtsem neki, egy boldog és sikeres élet alapjait. Ha lenne egy 12 éves gyereked és le akarna feküdni egy 60 éves bácsival, azt is ráhagynád, mert "Nem én döntöm el, mi a helyes érzés és cselevés"?

2021. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 anonim ***** válasza:
46%

érzés-cselekvés


Nem tudom, látod e a különbséget? De a válaszaid után kétlem...


Egyébként a példád kimeríti a bűncselekmény kategóriáját, ezért is egyszerű rá a válasz.

2021. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 anonim ***** válasza:
11%
Lehet hogy kimeríti, de elvégre az érzései szerint élt, úgyhogy teljesen elfogadható, a te látásmódod szerint. Nem?? B*zinak lenni is bűncselekmény volt több mint 2 évezredig és a világ nagy részén még most is büntetik, szóval akkor ott más a helyzet, mert ott ez is kimeríti a bűncselekmény fogalmát?? Szülőként a káros dolgoktól kell megvédeni a gyermeket.
2021. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 anonim ***** válasza:
Te már aztán tudod, mi a látásmódom...
2021. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 anonim ***** válasza:
79%
55. Gondold már át, hogy ha valaki az azonos neméhez vonzódik, kinek árt vele. Magának? Aligha hiszem. Csak el tudja dönteni, hogy mit szeretne, és mi a jó neki. Neked? Őszintén? Ezt meg ki nem sz*rja le? Az a lényeg, hogy a gyerek a másik mellett biztonságban érezze magát, és boldog legyen. Hol van az előírva, hogy ezt egy azonos nemű nem adhatja meg? Mi a fenétől akarod megvédeni? Elmondom én neked, semmitől. Csak te félsz attól, hogy majd mindenki a szájára vesz titeket, hogy ez nem normális. Elmondom neked, ha majd a gyerek betöltötte a 18-at, és te azelőtt egy ilyen dologban korlátoztad, sőt azután sem érted meg, akkor valószínűleg az a gyerek, többet feléd se fog nézni. Mintha meghaltál volna számára. Vagy talán egy olyan embert akarsz belőle nevelni, akit kényszeres görcsök fognak összehúzni, mert senki nem fogadja el őt úgy, ahogy van? Remélem, annak a gyereknek lesz esze, és felnőtt korára lelép otthonról, hogy ne mérgezzék tovább.
2021. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 anonim ***** válasza:
0%

49es vagyok hihetetlen hogy 0%os lettem pedig semmi rosszat nem mondtam a melegekre.. namindegy

Tudjatok attol hogy valami epp divatban van meg leteznek orok ervenyu igazsagok csak ti nem latjatok:))

2021. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:
0%

Es nem fogja a gyerekem azert megszakitani a kapcsolatot mert nem tapsolok neki ha meleg

Nem fogom nyilvan kitagadni semmi ilyesmi de ha egyszer nem orulok minek jatsszam meg magam?

Az en anyam tudjatok hany dontesemnek orult? Kb egynek se

Es imadom! O az aki ennek ellenere 100% mindenben mellettem all

Mert egy szulo nem attol jo szulo hogy a gyerekenek minden dontesere azt mondja hogy jaj de ugyes okos vagy fiam/lanyom

Hanem attol hogy akkor se fordul el a gyereketol ha az olyan dontest hoz ami szamara nagyon is idegen vagy nehezen elfogadhato.

Tizenevesen enis sokat hisztiztem de utolag orulok neki hogy engem nem etettek meg anyamek ezekkel a kamus alszent mindenkit elfogado dumakkal. Akkor a mai napig hisztizhetnek a csunya gonosz vilag miatt

2021. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 anonim ***** válasza:
91%

58: leteznek orok ervenyu igazsagok


Pontosan. Az is egy ilyen örökérvényű igazság, hogy léteznek melegek, leszbikusok stb. Nem, nem divat, hanem évezredes létező.

2021. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!