Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engednétek 15 éves lányt 19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek 15 éves lányt 19 éves lánnyal járni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 21:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
29%
Nem... És nem az miatt a kevés, kis 4 év miatt, hanem mert két lány... Ez nem egy természetes, egészséges állapot és egyáltalán nem örülnék neki, ha így azonosítaná magát a jövendőbeli gyermekem. Szerintem senki nem tudja kimondani magáról ennyi idősen, hogy ő biza leszbi, sőt szerintem eléggé nagy valószínűsége lenne annak, hogy a modern liberális világban csak divatból csinálja. (Legalábbis nem egy tini lányt láttam az interneten, aki csókolózó b*zikról, meg dragqeenekről töltött fel képet jelszóval: "Ahww... De cukik!".) Úgyhogy, amíg nem 18, addig nem engedném, hogy a saját nemével járjon. Utána meg nem érdekelne... Arról nem is beszélve, hogy az ilyen vonzalmak általában azért alakulnak ki, mert kisgyermek korában a vele azonos nemű szülőjével/családtagjaival nem ápolt teljesen megfelelő viszonyt. Szóval inkább abban támogatnám, hogy szabaduljon ebből az állapotból és nem abban, hogy megélje.
2021. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 anonim ***** válasza:
20%

12. vagyok.

11.-el egyetértek... Nem tudom én sem miért van itt sok annyira haladár, felvilágosult, liberális, aki rögtön lepontoz, ha a vallás, az erkölcsi vagy csak egyszerűen a felelősségteljes gyereknevelés jegyében nem örvendeznék, hogy milyen jó, hogy ferde hajlamai vannak a gyerekemnek. Vajon ezek a szülők pár év múlva már át is hormonoztatnák a gyereküket vagy engednék hogy dragqeenkedjen, ha akkor már annyira aberrált és elborult világ lenne és az lenne a trendi?? Egy szülőnek részben az a dolga, hogy megvédje a gyerekét a hülyeségektől.

2021. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:
100%
*kisgyermekkorában
2021. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem megérettünk a kihalásra. Talán a természet létrehoz valami jobbat, az emberiség helyett.
2021. ápr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim ***** válasza:
73%

Átlag magyar színvonal. Elképesztő, hogy már 2021-et írunk, de egyes emberek még mindig nem képesek felfogni, hogy egyrészt a szexualitását az ember NEM maga választja, másrészt SEMMI közöd a másik szexualitásához, harmadrészt pedig nem leszel jobb ember azzal, hogy eltaszítod a gyereked mellőled, csak mert a saját nemét szereti.


Mindegy, retardáltakkal nem érdemes foglalkozni úgy hiszem.

2021. ápr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 anonim ***** válasza:
24%

16.!

Inkább te vagy az... Több pszichiáter szerint ez a kisgyermekkori életkörülményektől is függ, nincs ilyen hogy "meleg gén". Ezzel nem születni kell.

2021. ápr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 anonim ***** válasza:
22%

#16 Persze mi vagyunk retardáltak, és véletlen se te, aki elfogadja, hogy egy 19

éves lezbi befolyásolja, manipulálja egy 15 éves lányt, aki divatból felveszi, ezt a deviáns viselkedést, mert tiktokon és egyéb platformokon, látja milyen menő a saját neméhez vonzódni, meg jaj az undorító férfiak bárcsak a saját nememhez vonzódnák. Ez szerinted normális? Nekünk az iskolában volt gender előadás, úgy kezdték, hogyha mi férfiak nővé operájuk magunkat, sokkal élvezhetőbb a szex, illetve melyik színész lehet a meleg kérdéssel, illetve az azonos nemű emberek sokkal boldogabbak és kielégültebbek, meg nincs 100% hetero, ezért vállalja fel mindenki. Szerinted ez normális, hogy így befolyásolják a gyerekeket, ez a követendő példa? És nem érdekel, hogy 2021-van a biológia, és a fizika törvényei állandóak.

2021. ápr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 anonim ***** válasza:
15%
#18 Ráadásul előítéletes is vagy... Szép!
2021. ápr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 anonim ***** válasza:
34%

#18 vagyok

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Itt is ugyan úgy befolyásolja, a másiklányt, aki még a szexualitásával sincs tisztábban, de persze megérte létrehozni 500 000 000^100 db szexualitást, majd eldönti alapon.

2021. ápr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 anonim ***** válasza:
39%
#20 Úristen, 1 kérdés, most nyílván a világ összes leszbikus lánya ilyen! Úristen, most mit csináljunk?!?!?
2021. ápr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!