Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engednétek 15 éves lányt 19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek 15 éves lányt 19 éves lánnyal járni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 21:12
 61/105 anonim ***** válasza:
49%

59 (58): a nem fogom hagyni a gyereknek és a nem örülök neki fényévekre van egymástól


De jó látni, hogy fejlődőképes vagy. :)

2021. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:
33%
Igen 15evesen biztos nem hagynam neki . Utana ha felnott akkor ne gondolom h jogom lenne beleszolni illetve nem akarnam elvesziteni emiatt. De egy 15 eves meg bizonyos dolgokban igenis hallgasson a szuleire.
2021. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, melyik kő alatt élted le az életedet, de melegek mindig is voltak, vannak és lesznek is. Ez nem divat , mert ez nem fog elmúlni. :) A világ egyre elfogadóbbá válik, és pár múlva teljesen normalizálódva lesz a melegség. Tessék belenyugodni. Nem tudom, hogy nő vagy férfi vagy. De mindig megmosolyogtat, mikor egy nő visszasírja a régi homofób társadalmat, amikor egy meleg férfinek nagyságrendekkel több joga volt nála. :D
2021. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
32%

#63.

Nem tudom kinek írtad, de most én válaszolok.


"Nem tudom, melyik kő alatt élted le az életedet, de melegek mindig is voltak, vannak és lesznek is."


Pedofilok is mindig voltak, vannak és lesznek is, de attól függetlenül ez egy aberráció, egy betegség, ami nem normális, pláne nem büszkeség.


"Ez nem divat , mert ez nem fog elmúlni. :)"


Maga a betegség valóbban nem az, de a propagálása már az.


"A világ egyre elfogadóbbá válik, és pár múlva teljesen normalizálódva lesz a melegség."


Ezt mondd azoknak az arab királyoknak, akik nyilvánosan lefejeztetik a melegeket, az mellett, hogy az országuk a világ egyik legfejlettebb és leggazdagabb ország! Meg mondd azoknak a zsidó politikusoknak, akik hagyják, hogy embereket kövezzenek meg a Pride után, Izraelben! Kelet-Európában és Ázsiában eleve nem elfogadott.


"Tessék belenyugodni."


Mibe is??


" Nem tudom, hogy nő vagy férfi vagy. De mindig megmosolyogtat, mikor egy nő visszasírja a régi homofób társadalmat, amikor egy meleg férfinek nagyságrendekkel több joga volt nála. :D"


Én férfi vagyok, de akkor igazad van, ha több jogot jelent a börtön, mint a szavazati jog hiánya.

2021. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
73%

Te akkora idióta vagy, hogy az már betegség.

A pedofília semmiképpen sem összehasonlítható a melegséggel. Két felnőtt ember beleegyező személy kapcsolatát hogy tudod összehasonlítani azzal, mikor egy ártatlan kisgyereket rontanak meg? Szerintem itt te vagy a beteg. De rajtad sürgősen segíteni kéne valahogy.

2021. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 anonim ***** válasza:
14%

#65.

Vannak olyan sztorik, hogy egy nagyon fiatal, együtt van egy 30-assal, beleegyezéssel... A biológia szemszögéből nézve, pedig igenis egy szinten van, mivel minden, aminek nem a természetes szexuális kapcsolat (állatvilágban a hím és a vele egykorú nőstény), az nem egészséges.

2021. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 anonim ***** válasza:
15%

Az hogy ne lenne természetes, ha a természetben is számtalan (több mint 1500) fajegyednél fellelhető a homoszexualitás.


Egy gyerek nem tud beleegyezni. Hiába mondja, hogy ő igenis "szerelmes" egy felnőtt emberbe és le akar vele feküdni, az nem tekinthető beleegyezésnek.

2021. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:
11%

"Az hogy ne lenne természetes, ha a természetben is számtalan (több mint 1500) fajegyednél fellelhető a homoszexualitás."


Több millió betegség is megfigyelhető az állatoknál, mégsem az a természetes állapot.


"Egy gyerek nem tud beleegyezni. Hiába mondja, hogy ő igenis "szerelmes" egy felnőtt emberbe és le akar vele feküdni, az nem tekinthető beleegyezésnek."


De annak tekinthető, mert utána nem éri pszichés trauma, viszont akkor is beteges és undorító az ilyen aberrált cselekedet, ebben az esetben, mind a két fél részéről.

2021. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 anonim ***** válasza:
74%
#67 Jó hogy nem már arra kíván utalni, hogy a homoszexualitás az egyetlen út, hisz így van a természetben is, és az emberek csináltak valamit rosszul évezredeken át. Egyébként meg azért is hülyeség az állatvilággal érvelni, mert némelyik kutya megeszi az ürülékét, ezt kéne az embereknek is, hisz egészséges, és megoldja az éhezést is.
2021. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 anonim ***** válasza:
68%

"Vannak olyan sztorik, hogy egy nagyon fiatal, együtt van egy 30-assal, beleegyezéssel..."


Igen, csak hogy itt teljesen mindegy, hogy milyen nemű emberekről beszélünk, mert a különböző neműek között is ez bűncselekménynek számít, kívéve ha az a fiatal elmúlt már 18. Hihetetlen, hogy egyesek a pedofíliát mindig a melegekre fogják, de ha egy felnőtt férfi molesztál egy kislány, elárulom, az is annak számít. Sőt, felnőtt nő is tartott már lelki terrorban egy fiatal fiút.

2021. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!