Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engednétek 15 éves lányt 19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek 15 éves lányt 19 éves lánnyal járni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 21:12
 71/105 anonim ***** válasza:
26%

"De annak tekinthető, mert utána nem éri pszichés trauma, viszont akkor is beteges és undorító az ilyen aberrált cselekedet, ebben az esetben, mind a két fél részéről."


Valamit te nagyon benéztél. Egy: ha a gyerek nem múlt el 18, a másik iránt érzett "szerelme" irreveláns. Igenis, azért a szülője a felelős. Kettő: ha elmúlt 18, ő felelős a saját életéért, azt csinál, amit akar, még ha ezzel el is b*ssza, vessen magára. Három: még hogy nem éri pszichés trauma, nevetnem kell. Megkérdeztél egyáltalán egy ilyen érintett személyt is, hogy milyen hatással volt rá egy ilyen kapcsolat? Üvölt róluk a megfelelési kényszer és a szeretethiány, az önbizalmuk pedig nulla.

2021. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:
70%
A melegek nagy részénél is ez van, csak még maguknak sem merik bevallani. Egyébként lehet szerelmes 18 alatt is, de a szülője a felelős érte.
2021. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 anonim ***** válasza:
19%
Senki nem fogja a pedofíliát a melegekre. Egyszerűen a kettő eltorzulás a biológia szerint azonos szinten van, a pszichiátria már más, de ott is nagyon megoszlanak a vélemények, sőt...
2021. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:
75%
73. Hogyhogy azonos szinten van? Értem én, hogy szexuális vonzalmon alapul mind a kettő, de ennyi erővel ott van az állatok iránti vonzalom is, érdekes, az mégsem érdekel kb. senkit. Vagy ugyanúgy a heteroknak is ugyanannyi közük van az egészhez. Szerintem eleve hibás az a felfogás, hogy "betegségnek" nevezünk valamit, ami két ember kölcsönös vonzalmát jelenti. A pedofilía, meg más ilyen dolog azért nem sorolható ide, mert ott az egyik fél rá van kényszerítve a másik akaratára.
2021. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 Lena7 ***** válasza:
100%

Ti aztán nagyon keveritek a dolgokat.

A pedofíliát hogy lehet összehasonlítani a melegséggel?


Egyszerűen nem is értem, hogy milyen emberek vannak itt.


Kedves 53-mas!

Az egy dolog, hogy szerinted érzelmileg nem helyes, viszont nem irányíthatod a gyereked érzelmeit.

Nem mondhatod meg neki, hogy kibe legyen szerelmes és kibe ne.


Egyébként szerinted melegen nem lehet boldog és sikeres?



55-ös!

Igen 2 évezreddel ezelött bűncselekmény volt, viszont (szerencsére) változnak az idők és fejlődünk.

(Tudod már boszorkányokat sem égetünk😉)


"Szülőként a káros dolgoktól kell megvédeni a gyermeket."


Esetleg feltudnál engem világosítani, hogy mi a káros a melegségben?😄

Mért olyan rossz dolog az ha kiderül valakinek a gyerekéről, hogy meleg?

Ettől rossz ember lesz?

Vagy kevesebbet fog érni?


De én ezt tényleg nem értem

Aki nem szereti a melegeket vagy bajuk van velük, az magyarázza már el nekem, hogy mi velük a problémája🤷‍♀️


Egyébként pedig egy 15 éves lány már nem kicsi, ilyen korban már eltudja dönteni, hogy mit érez, ki tetszik neki stb.

És igen benne van a pakliban, hogy nem a fiúk fognak neki tetszeni, de ez most tényleg olyan nagy baj?

Igen, ez nem egy "normális" dolog, mert a többség nem ilyen, viszont amíg az ember nem tapasztalja meg, hogy milyen is melegnek lenni, addig szerintem nincsen okunk ítélkezni felettük.


Egyébként szerintetek valaki önként akar majd meleg lenni?

Válalni azt, hogy a család, sőtt a világ nagy része elítéli?

Ez szerintetek tényleg annyira jó dolog, hogy csak úgy "divatból" belemenjenek?

(Nem mondom azt, hogy nincsenek olyanok, akik csak divatból csinálják, viszont az maximum csak egy fellángolás lesz egy pár hetes dolog, míg a melegség örök életű.)


És akkor az utólsó kérdés:

Ti, akik lenézitek a melegeket és ítélkeztek felettük, ti beszéltetek már 1-el is?

Vagy milyen alapon alkottuk róluk véleményt?

Újság és tv alapján?


Mert ha igen, akkor csak gratulálni tudok..

2021. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 anonim ***** válasza:
49%

Úgy lehet egy szintre emelni, hogy biológiailag, az egészséges vonzalom, az az emberhez hasonló korú, ellenkező neműekhez való vonzalom. Tehát, ha a neme, ha a kora nem stimmel, akkor ott már valami sz@r van a palacsintában. Betegségnek pedig az egészséges, normál állapottól eltérő testi, lelki, szellemi állapotot nevezzük. Tehát biológiailag semmi különbség nincs a rendszertan és a csoportosítások szerint. Egyébként megsúgom, a nyugati, már-már túlságosan is felvilágosult, értelmiségi, haladár, aberrált, modern libsi mozgalmak egy része már a pedofíliát is eltörölné a törvény büntetőjogi kategóriájából, jelszóval: "Nem tehetnek róla, ezért nem büntethető". Egyesek pusztán betegségnek tekintik, mások felháborítóan "szexuális irányultságnak" merik nevezni. A zoofíliát is egyes nyugati modern libsi szexológusok, különleges vonzalomnak merik nevezni. Még a modern liberálisok által is befolyásolt Wikipédia is említést tesz róla:

"Csoportok, akik legalizálni szeretnék a felnőtt–gyermek (szexuális) kapcsolatot

North American Man/Boy Love Association rövidítve NAMBLA – Logójukban az egymás mellett álló nagy M és a kis b szimbolizálja a felnőtt férfit és a serdülő fiút.

Vereniging MARTIJN vagy rövidítve MARTIJN egy holland szervezet, amely legalizálni szeretné a pedofíliát. 1982-ben alapították Hoogeveen-ben és 1987-től ismert a fenti néven." Forrás: [link] 2021.05.04 20.01


"Napjainkban több esetben állatkínzásért ítéltek el állatokkal közösülő embereket, míg egyes szexológusok véleménye szerint a zoofília nem betegség, hanem az átlagostól eltérő nemi vágy."


[link] 2021.05.04 20.06


Mondhatják egyesek, hogy: "Ezek csak elszigetelt esetek". Te jó ég! Az LMBTTQQIAAP+ mozgalom serdülőkor előtti ovis és kisiskoláskorú kisgyerekek nemi áthormonozását és átműtését tartja jótékony hatásúnak, a nyugati b*zibárokban előszeretettel léptetnek fel kisgyerekeket (például Desmond is Amazing vagy Queen Lactatia), a "provokatívnak kicsit sem nevezhető" Prideon pedig előszeretettel mutogatnak állatos fetisiszta jelmezbe öltözött deviánsokat vagy pedo zászlót. A mozgalom eléggé arra hajt, hogy a következő betűje (ha még nem elég a végtelen "gender" és a kismillió "szexualitás") a P, a Z és a többi legyen.

2021. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
35%
Szerencsére ilyen még a magyar Prideon nincs és ha lesz, akkor végre betiltják, de nyugaton már előszeretettel ez is jelen van. Íme a remek zászlaja a pedoknak: [link]
2021. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem csak a szép színes képet nézegeted, hanem olvasni is tudsz, esetleg angolul is, akkor rájöhetnél, hogy mindenhol leírja, nem tekinti tagnak a pedofilokat az lmbt közösség.
2021. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 Lena7 ***** válasza:
100%

Kedves 76-os!


Esetleg tudnál nekem linkelni akár 1 videót, cikket bármit arról, hogy nyugaton melyik Pride felvonuláson mondták azt, hogy a P betű a pedofíliát jelenti, vagy azt, hogy a melegek elfogadnák a pedofílokat?


Egyébként itt egy link neked is. ;)

[link]

2021. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az általatok is elismert "független, objektív" Wikipédia bőven elég, illetve azok a propagandavideók is, amiket a Pride használ nyugaton. Amerikában, ameddig a modern libsi Obama volt hatalmon, már pedo-Prideot is tartottak. Tudok angolul és azt is tudom, hogy nem az önmeghatározás, hanem a cselekvés számít rengetegszer és ha megnézed, az anti-LMBTTQQIAAP+ tábor eléget ír róla, márpedig mindig először a kritikusok álláspontját kell meghallgatni és utána rá reagálni, mivel ez a vitakultúra és a társadalomtudományok egyik alapja. A diákok is tudják a saját dolgozatukat 5-ösre értékelni... Az pedig biztos, hogy Lena7 megbukna szövegértésből középiskolában, mivel sehol nem írtam, hogy ezt kimondanák, hanem azt írtam, hogy arra hajtanak, hogy a következő betűjük a P és a Z legyen. Szerintem bőven elegendő az, amit az LMBTTQQIAAP+ mozgalom mutat és az, hogy már vannak nyugaton a pedoknak érdekvédelmi szervezeteik is.
2021. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!